Search Results

Search results 1-20 of 726.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Ninhio: “Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu. Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa Dokładnie! ” Nic tylko pozazdrościć idola, ale co to ma do tego działu? Quote from Django: “Quote from Satomi: “Różnica polega na tym, że typ 5 ma losowe przeskoki co 6 lvl, a typ 6 ma stałe co 5 lvl. Różnicy w skillach nie ma. ” a jak jest z mieszkaniem peta typ 5? Też moga wejść jakieś duże wartości? Pet ma włożone skile, lvl 90 + ” Jeszcze nie mi…

• Zmiany w grze - dyskusja

Satomi - - Porozmawiajmy o Metin2

% do pż

• Zmiany w grze - dyskusja

Satomi - - Porozmawiajmy o Metin2

Też kiedyś podczas eventu gm "śmieszek" mnie tepał do zagrody Widać nudzi im się, bota nie zbanują, a ludzi będą logać w jakieś dziwaczne miejsca.

• Łowca potworów działa jak Berserk?

• Mała poprawka poczty polegająca na możliwości cofnięcia wysłanej wiadomości.

• Quote from damian0426: “i co z tego skoro nie lecą puzzle ” Otworzyłeś okno z eventami?

• Wejdźcie w eventy (E) i kliknijcie ikonę "Wędkarskie puzzle"

• Ja mam puzzle a nie mam jak ich rozegrać xd @Art @Ingolf

• Różnica dmg

Satomi - - Archiwum

Policzę, truta oczywiście +9. Tak też mi się wydawało, że glewia dużo lepsza nie będzie, ale może ktoś testował

• Różnica dmg

Satomi - - Archiwum

Witam, obecnie posiadam trutę 42 śr, w metki biję ok 6k. Chcę kupić glewię +8 30 śr i nie wiem czy warto Ktoś miał obie takie bronie i porównywał dmg?

• Quote from KwiatSuri: “Stoi GM, rozdaje marmurki - yyy nic o tym nie napisano. Bezczelność to już przesada. Robicie jak Wam pasuje. Przykre. ” Szkoda, ze na diumarze w jinno rozdawali te marmury w trakcie dropu piłek

• Nie było eventu rybackiego, to połowa z was pytała kiedy będzie, a jak już jest to jeszcze wam źle, bo "boty", bo za długo trwa, sami też skorzystacie, więc nie wiem z czym problem? Co nie będzie się działo w tej grze to wiecznie wszystko wam przeszkadza.

• Quote from Patilover: “No dobra czyli 5 do 40 ma losowe co 6lv a 6 ma cały czas co 5 stałe ? ( Tylko moja meley typ 6 skakała losowo do 40 tyle że to było przed możliwością sprawdzenia typu ) Tak Czyli w meley typu 5 wartość berka i potwora będzie taka jak przy 6 ? Taka sama ”

• Różnica polega na tym, że typ 5 ma losowe przeskoki co 6 lvl, a typ 6 ma stałe co 5 lvl. Różnicy w skillach nie ma.

• Rozmowy serwera Etolin

Satomi - - Dyskusje Etolin

Quote from SamarytaninEtolina: “bo to wy się irytujące. ” raczej irytujecie Quote from SamarytaninEtolina: “Jak to wspomniał wcześniej @ArixanBogiem większość z was trzęsie kolanami na myśl, że ktoś mogl by was zobaczyć lub poznać miejsce waszego zamieszkania. ” Widzę, że niektórym przez tą grę już całkowicie na mózg siadło. To jest G R A, więc nie wiem co real ma z nią wspólnego?

• Pióro ptaka miłości

Satomi - - Archiwum

Witam, otóż z żelaznej skrzyni wydropiło mi kilka piór ptaka miłości, którym czas (3h) minął a one nie zniknęły, założyć mogę, a one nadal nie znikają, sprzedać też się ich nie da. Co jest nie tak z tym przedmiotem?

• Quote from Ayen: “Po przeczytaniu tej książki kucharskiej potrzebuję czegoś "lżejszego". Moje odczucia: Skuszę się chyba na Chłopiec, którego nikt nie kochał od @Satomi ” Książka o chłopcu niestety nie należy do lekkich, porusza bardzo trudną tematykę. Jeśli chcesz, to mogę ci polecić "Buszujący w zbożu" - Jerome David Salinger. Tutaj dodatkowego smaczku dodaje to, ze była zakazana przez wiele lat

• Zbyt duża głośność w słuchawkach

Satomi - - Archiwum

Ustawinia - system - dźwięk - rozwiąż problemy - 2 opcje (tak, otwórz ulepszenia audio i nie, nie otwieraj ulepszeń audio - trzeba wybrać opcję 2 (nie). Wtedy system odtworzył muzyczkę, wybrałam 1 opcję z 3 (że słyszałam ten dźwięk) i wyświetlił się komunikat, że od tej pory będzie to rodzajowy sterownik audio.

Satomi - - Archiwum

Na szczęście z kartą wszystko jest ok Naprawiłam

Satomi - - Archiwum

Witam, od momentu sformatowania laptopa dźwięk w słuchawkach stał się zbyt donośny. Zwykle ustawiam go na 2-4 i przy tak niskim ustawieniu dźwięk w słuchawkach jest tak głośny, że po 5 min mam wrażenie, że głowa mi pęknie. Zmieniłam na 1 i to samo, szukałam już różnych rozwiązań i nie wiem co powoduje problem i jak to naprawić, bo wszystko co zrobiłam nie przyniosło żadnej poprawy. Przed formatem wszystko było dobrze (dźwięk był o połowę niższy). Mało tego momentami ścisza dźwięk na kilkanaście …