Search Results

Search results 1-20 of 20.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

FvnkyTriip - - Samos

[ciach] Po pierwsze dla Ciebie ,,Pan Funky,, A po drugie zawsze pisze bez agresji Moderator Ascoran:Wyciąłem cytat z usuniętego postu.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

FvnkyTriip - - Etolin

Quote from Orishas: “Zedytujcie sobie posty, po co wyłapywać warny (jak wpadnie modek). My wszyscy jesteśmy manekinami, miernotami oraz jak to szło? Ah, muminkami. Funkiego do szału można doprowadzić całkiem niewinną, kulturalną rozmową, w dodatku sprawić, że na kilka dni nie będzie mógł korzystać z forum. ” Po pierwsze muminku nikt z tej gry nigdy mnie do szału nie doprowadził Po drugie jak widzę sporo masz do powiedzenia ale na TSa boisz sie wejsc A to czy mnie tu zbanują czy nie to Mi lotto t…

FvnkyTriip - - Etolin

Quote from KilerNo0bs: “ciach ” A ja pokazałem jaki Ty to pro i ze umiesz ale piszczeć tylko Quote from MiecioEtolin: “funky jak jesteś taki wyszczekany i tak chełpisz się swojimi umiejętnościami,to może się sprawdzimy?bo ja sobie nie przypominam zebyś gdzie kolwiek i jakkolwiek mnie bił ” Dawaj na samosa ciach czekam Moderator Manera: Usunęłam usunięty cyctat,zaczepkę oraz połączyłam posty.

• Quote from KilerNo0bs: “marlyin >>>wczoraj baty i wrócili di m1 >>nafaszerowany bm zapewne karlowaty lub dung na nijne +woja i kozaki xd ” [url]youtu.be/cFuMO1JasaA[/url]

FvnkyTriip - - Samos

Quote from Orishas: “Wyobraź sobie, że mam do siebie dystans - nie skasuję. Nie podoba się, nie spoglądaj. I nawijka od nowa. Znowu atakujesz personalnie z braku argumentów` ” Nie tłumacz się popłacz na pw

FvnkyTriip - - Samos

Quote from Orishas: “Quote from FvnkyTriip: “Jak się rozpisali w moją stronę hehehe i nawet Ascoran swoje żale ” Nie wygląda na to aby Ascoran miał "żale" wymierzone wprost w Twoją osobę. Wygląda, że nawiązując do samego klimatu gry skomentował zdjęcie wstawione przez @Renz.Quote from FvnkyTriip: “Rozbawienie to Ty czujesz jak zerkasz w lustro muminku ” Pewnie. Codziennie rano zerkam w lustro i się uśmiecham. Wtedy dzień zawsze jest lepszy i człowiek się czuje dobrze. Obdarza też innych ludzi pr…

FvnkyTriip - - Samos

Jak się rozpisali w moją stronę hehehe i nawet Ascoran swoje żale

FvnkyTriip - - Samos

Quote from Orishas: “Ha, ha, ha. No comments - tylko tyle wystarczy. ” Widzę prawda zabolała muminku hehehe

FvnkyTriip - - Samos

Quote from Orishas: “Quote from FvnkyTriip: “[ciach] ” Patrząc na swój i avatary wielu innych osób, które mają swoje zdjęcia wklejone na forum to widzę osoby normalne.Ale dla Ciebie mogę być nawet muminkiem. Nie umiesz znaleźć konkretnego argumentu, więc stosujesz argumentum ad personam - ośmieszając i oczerniając czyiś wygląd. To pokazuje jakim ćwierćinteligentem i ignorantem jesteś. Wygląd też o niczym nie świadczy, bo w życiu są od tego rzeczy ważniejsze. W domu nie powiadali "Z pięknej miski…

FvnkyTriip - - Samos

Quote from Renz: “Zaraz Ci odpowie, że za granico to jak krul sie mieszkooo! Bocian, [ciach] i nie kłap DZIOBEM niepytany. ” Po co ten płacz panowie ?. Nie moja sprawa co tam nosicie i gdzie Ale jedno jest pewne wasza zazdrość nie zna granic Moderator Ascoran:Wyciąłem część cytatu.

FvnkyTriip - - Etolin

Quote from KilerNo0bs: “Quote from GrupaBraaaci: “zapraszam na Samos kiler ” Jaki jest sens iść na samos to my Zapraszamy na Etolin. My nie na zawołanie jak cie stać wbij do nas też cię wyjaśnimy. Wywyższasz się nazywając się mianem najlepszego łucznika >> chyba sobie jaja robisz nigdy nie byłeś i nie będziesz, masz tam swoją ekipę i dlatego tam jesteś mocny i skończ ja cie proszę z tym gadac .. o topce na serwerach. Założę się, że bez ekipy to na każdym serwerze 2-3 klasy cie dopadnie i tyle ma…

FvnkyTriip - - Etolin

Quote from SkrooOmny: “Quote from FvnkyTriip: “Magik jak Ty się rozpisujesz książkę napisz o swojej słabej postaci i o swojej gildi ,,NaLodzi,, Przegrałeś pvp do 3 wygranych ale jeszcze masz jakieś ale Nie moja wina że nie masz eq i nie dałeś rady Jeszcze jedna zastanawiająca sprawa dlaczego podniecasz się czyimiś postaciami ile to one w kogoś biją hmmm może dlatego że masz miernego BMa którym nic nie możesz zrobić i bijesz po 1k przy 50% anty A co do słuchania kogoś na TS zawsze było tak że jak…

FvnkyTriip - - Etolin

Quote from xXCalatorXx_Top1: “Quote from FvnkyTriip: “PS. KilerrNobs czy jak tam Ci nareszcie z koła możesz wyjść jak mnie nie ma ” Klękajcie Narody...Ciebie to nawet 50 lvl sie nie bały matowcu,tylko Ty ich xD ” Jak będziesz miał kiedyś swoją postać wtedy udzielaj się bo póki co grałeś na tym co Ci dali a że teraz nie ma kto Ci dać postaci logujesz na 55 lev

FvnkyTriip - - Samos

Jaki prowokator to jakiś pomówienia bez pokrycia

FvnkyTriip - - Samos

A tu nikt nie wyzywa się ? Co jest ?

FvnkyTriip - - Etolin

Magik jak Ty się rozpisujesz książkę napisz o swojej słabej postaci i o swojej gildi ,,NaLodzi,, Przegrałeś pvp do 3 wygranych ale jeszcze masz jakieś ale Nie moja wina że nie masz eq i nie dałeś rady Jeszcze jedna zastanawiająca sprawa dlaczego podniecasz się czyimiś postaciami ile to one w kogoś biją hmmm może dlatego że masz miernego BMa którym nic nie możesz zrobić i bijesz po 1k przy 50% anty A co do słuchania kogoś na TS zawsze było tak że jak wchodziłem i zaczynałem coś mówić cichłeś i ro…

FvnkyTriip - - Etolin

HAHAHAHA ale macie jazdy w głowach na naszym punkcie A Magik jak sie rozpisał i się tłumaczy ze on tarczy nie mial itp hahaha Czego jeszcze nie miałeś ? Przegrałeś pvp nie moja wina że jesteś słaby Jak będziesz miał eq daj znać i nie płacz już tyle dosyć że płakałeś na TS jak Cie dedłem 3;0 I jak to było koksie po przegranej ze mna ? ,,JAK TO PRZECIEŻ TO NIEMOŻLIWE CZEMU PRZEGRALEM ,,

FvnkyTriip - - Etolin

Magik widzę tłumaczysz się gęsto A jak się rozpisałeś Zapomniałeś jak płakałeś żebyśmy doszli do tej Twojej daremnej gildi? Dzień dnia pisałeś Zapomniałeś jak wchodziłem na TSa i milkłeś i słuchałeś się mnie, to co powiedziałem tak było ?Pamiętasz jak kazałem Ci nie pomagać PlayHard posłuchałeś sie bez szemrania A jak odchodziłem z gildii i powiedziałem co myślę zamilkłeś i Wioli na pw płakałeś żebym wrócił hahahaha Zapomniałeś jak Mi wyłeś na pw dzień dnia jaka to Wiola wspaniała itp wtedy miał…

FvnkyTriip - - Etolin

Quote from Frescco: “Przepraszam ale nawet mi sie znudzily te filmiki sprzed kilku lat jak chcecie zrobie wam temat na wspominki bedziecie dodawac filmiki i komentowa ” a co ty sie udzielasz jak o niczym pojęcia nie masz

FvnkyTriip - - Samos

Quote from xXCalatorXx_Top1: “Quote from MocWpNaSpota: “Blood alez dyma bez 1 klasy czm nie wrzucilas filmu jak u redow byliscie gdzie 4 magikow meczylo sie z daggerem i bmem dopiero jak likan wpadl to i tak bma nie poskladaliscie bo stal i stal i nie padal ” Wrzucila z chunjo jak na zadymie 1fizyk woj i bm plus putin i duchowe 20k bez kryta od vulfa jeszcze to nagrala plus pokaz tego top eq szkoda ze mnie nie bylo....6cyferek murowane ” Co Ty [ciach] wyjesz jak TY nie masz ani postaci ani itemu…