Search Results

Search results 1-20 of 353.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Sheyna - - Etolin

Quote from K4RAMBA: “ciociu ale ostatnio mama @Sheyna się nie pokazuje coś jest nie tak, tata niemiły a mamy brak ” To ja mam dzieci?! Ha, ok, ok... przygarnę jak swoje, co Cię trapi synu? I kim jest tata? Co tam słychać na Etolinie? Kto jest tam teraz topką xD?

• Rozmowy konTROLLowane Andros

Sheyna - - Andros

Tak się składa, że przez chwilkę sprawuję tutaj opiekę nad działem, więc życzę Wam dużo odpoczynku w te Święta Kolorowych i smacznych jajców!

• Bardzo przyjemnie było wrócić do korekty gazetki. Dziękuję za ciepłe przyjęcie w szeregi Metinews :). Wydanie bardzo ciekawe, a tematyka różnorodna i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Moi faworyci w tym wydaniu to psychotest Astrii, pochodzenie nazw kamieni Metin oraz poradnik jak znaleźć męża. Ja się tylko pytam - dlaczego autorka faworyzuje wojowników? Na jednym screenie widnieje sura zabawiający rozmową uroczą szamankę, a na ostatnim jako wybranek serca jest przedstawiony wojownik - …

• Rozmowy konTROLLowane Tortuga

Sheyna - - Tortuga

Quote from Skittle: “Prezes opanuj emocje hehe Można na tym forum napisać jakiś post bez usuwania go? ” A to już zależy od kogoś kto dany post dodaje, czy jest on odpowiedni i może zostać. Posty na temat, w granicach (w miarę) dobrego smaku zostaną :). Proszę tylko o stosowanie się do zasad panujących na forum. Pozdrawiam

Sheyna - - Tortuga

Chyba trochę się zapomnieliście. Czy dodawanie ssów z prywatnych rozmów nie jest przesadą? Nie - nikt nie prosił o usunięcie tej "dyskusji". Opamiętajcie się trochę ok? Ta wymiana zdań na pewno nie szła w dobrym kierunku.

Sheyna - - Tortuga

"Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca." Czy na prawdę te przepychanki słowne, które usunęłam były koniecznie? Przecież potraficie kłócić się z kulturą i o tą kulturę Was proszę. Posypały się upomnienia na PW - następne nagradzanie będzie boleśniejsze :). Nie musicie się wszyscy lubić, to oczywiste, ale proszę o zachowanie szacunku i postawy dżentelmeńskiej. Więc przyprowadzam Was do porządku i mam nadzieję, że nie będę zmuszona wymierzać Wam bardziej srogich kar.

Sheyna - - Tortuga

Jak miło widzieć, że dyskusja trochę się ożywiła! Dobra zadyma to moim zdaniem podstawa przyjemności płynącej z tej gry. Z niecierpliwością czekam na kolejne sprawozdania z Waszych walk :). Muszę Was pochwalić, że na prawdę potraficie się wypowiadać kulturalnie i na poziomie - miód na me oczy! Pozdrawiam Was gorąco i powodzenia w następnych starciach serwera <3.

Sheyna - - Tortuga

Bardzo cieszę się, że choć troszkę zaczęliście się udzielać w dziale, ale bardzo proszę o bardziej rozbudowane wypowiedzi - na prawdę to żadna przyjemność usuwać posty, w szczególności jak pojawia się ich tutaj tak mało. Niech to będzie minimum jedno zdanie - ale na temat i wielokrotnie złożone :). Posty składające się z dwóch słów niestety są traktowane jak spam. Więc może opowiedzcie coś o tym "dymie" ^^.

Sheyna - - Tortuga

Też od kilku dni się nad tym zastanawiam... Tak przy okazji zostaję tu u Was na dłużej, więc się przywitam Jest tu ktoś jeszcze?

• Konkurs fotograficzny - Grudzień 2016

Sheyna - - Konkursy

Słodki misiaczek! Mój głos leci na pierwsze zdjęcie

• Morderca #29

Sheyna - - Archiwum

W całej grze napisałam tylko dwa posty, więc przepraszam za moją małą aktywność. Cale szczęście przynajmniej dobrze zagłosowałam :D. Dzięki za wspólną zabawę!

• Morderca #29

Sheyna - - Archiwum

*Jakby spod ziemi nagle w centrum pojawiła się Sheyna - zawsze trzyma się z boku, dlatego jej zachowanie od razu wzbudziło we wszystkich zaciekawienie pomieszane z obawą o dalszy przebieg sytuacji* Aż do tej pory byłam tak odrętwiała z przerażenia, że nie dałam rady wydusić z siebie ani jednego słowa... To co się stało po raz kolejny odciśnie wielkie piętno na mej już zszarganej psychice, jednak moje głębokie przemyślenia nie idą w las. Przez cały ten czas przysłuchiwałam się i przyglądałam - ta…

• Morderca #29

Sheyna - - Archiwum

Jak do tej pory siedziałam cicho... czasami wystarczy po prostu przypatrywać się, aby dużo więcej zobaczyć. Nadszedł ten moment, w którym nie mogę pozostać już dłużej bierna. Bobcat, lepiej zacznij być z nami wszystkimi szczery, Twoje argumenty są oderwane od rzeczywistości.

• Morderca #29

Sheyna - - Archiwum

1. Aszti 2. Bobcat 3. Orestes 4. Beldwik 5. Ardiey 6. Ingolf 7. Voilie 8. Manera 9. Shae 10. Sheyna

• Morderca #28 - wygrana mordercy

Sheyna - - Archiwum

*Starsza Pani podeszła dość niechętnym krokiem do zgromadzonych mieszkańców, zmierzyła wszystkich zdegustowana hałasem i w końcu bardziej żwawym tonem niż ktokolwiek mógłby się po niej spodziewać odrzekła...* Dzień dobry... eee... w sumie chyba nie bardzo dobry jak słyszę ten gwar pod moim oknem. *Zmierzyła wszystkich jeszcze bardziej srogim spojrzeniem.* O mnie krążą plotki, że jestem starą wiedźmą. Ha! Nawet dzieci straszą mną jak są nieznośne! *Kobieta troszkę złagodniała i odparła w zadumie.…

• Morderca #28 - wygrana mordercy

Sheyna - - Archiwum

1. Chire 2. Orestes 3. Voilie 4. Beldwik 5. Sheyna

• Morderca #27 - wygrana mordercy

Sheyna - - Archiwum

Mega! Świetna była ta rozgrywka Dziękuję bardzo za wspólną grę! Haa wiedziałam, że umrę pierwsza zabita przez Morderce Oreo, mamy do pogadania! ciastkami mnie nie przekupisz Ty Brutusie Z niecierpliwością czekam na następne edycje! Dzięki wielkie combatarms

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Sheyna - - Wetar

Po pierwsze przejęłam, ale tylko na chwilkę niestety :). Nie wydawało mi się, że spoglądam na kogokolwiek z góry raczej próbowałam delikatnie zwrócić uwagę, ale skoro tak to zostało zinterpretowane to wybaczcie. Widzę, że moja obecność tutaj jest niemile widziana, więc pobędę sobie tutaj niczym widmo, na siłę nie będę się z Wami bratać. Miłego wieczoru!

Sheyna - - Wetar

Wtrącanie się w sprawy innych uważam za co najmniej niestosowne, więc raczej nie należy ich rozstrzygać na łamach forum, więc jeśli to jedyne co macie do napisania to może rzeczywiście lepiej o pogodzie lub w ogóle.

Sheyna - - Wetar

Więc pozwólcie mi podbudować swoje ego, bo w życiu już niczego więcej niż forum nie mam i sobie nie radzę Muszę się dowartościować! EDIT: Próbując Was troszkę aktywować w dziale nie miałam na myśli od razu prowokowania do zbędnych kłótni, a pewne uwagi i pytania lepiej zostawić dla siebie lub zadać je osobiście :).