Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Eylis - - Dyskusje Etolin

Quote from Michu: “Ta i w zgłoszeniu napisałaś "Ascoran weź go zbanuj, bo troll posty pisze a i najważniejsze Art. 151.Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5." xD ” Ej dobry pomysł xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Quote from Eylis: “Patrząc na to, że on za wszelką cenę zawsze szuka powodu żeby kogoś zgłosić po prostu zrobiłam to samo. ” Zgłosiłaś go na policje za jakiś troll post o skakaniu? xD xD ” Jesteśmy na forum gry, chyba logiczne jest to, że chodzi o zgłoszenie postu?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Kolejny poziom absurdu na tym forum. ” Patrząc na to, że on za wszelką cenę zawsze szuka powodu żeby kogoś zgłosić po prostu zrobiłam to samo. Nic w tym absurdalnego. Akurat nasze dyskusje to od zawsze był jeden wielki cyrk, więc nic nikogo nie powinno już dziwić.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Jazzy.tbd: “pozwij mnie, chętnie przytule pare groszy za wygraną sprawe ” Dlaczego Ciebie? Przecież to mr nikt mi o tym gada xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MrNobody: “Quote from Eylis: “Czy to jest namawianie do samobójstwa? ” Co ty nauki latania ” Art. 151. Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MrNobody: “Quote from Jazzy.tbd: “to teraz zamiast po prostu wyjść z forum to trzeba się prosić żeby cie usunęli ?nałóg tak silny że z własnej woli ciężko się wylogować. to jakby stać na dachu i pisać do wszystkich żeby ktoś przyszedł cie popchać bo sam się boisz ale że nikogo to nie obchodzi to nie spadniesz ” Elis to lubi ” Czy to jest namawianie do samobójstwa?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “ P.S: Kto mi będzie dawał lajki na forum, jak wszyscy konta na forum chcą kasować xd ” twoje multikonto xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aata... nie Atta: “Quote from MrNobody: “Ale ten ciec wam ściemę sprzedaje (jak DodDzwonowi info o szamankach )na ciecia nawet czytać nie trzeba umieć Ale jak ta Top 1 wilka to przynajmniej najgłośniej wyje ” To teraz jeszcze raz ale po polsku ” To samo chciałam napisać, ale myślałam, że to może ja nie umiem czytać xddddd Quote from MrNobody: “ Quote from Eylis: “To samo chciałam napisać, ale myślałam, że to może ja nie umiem czytać xddddd ” Nie ty po prostu jesteś prosta znaczy mało …

• Zgadnij, kto napisze następny?

Eylis - - Gry i zabawy

no to jestem @Frescco?

• Jakiej muzy słuchacie?

Eylis - - Hydepark

youtu.be/8dWDD8P71Is

• Rozmowy serwera Diumar

Eylis - - Dyskusje Diumar

To teraz tutaj przenosicie sprzeczki żeby na etolinie za dużo stron nowych nie było? xD

• Expienie buffa

Eylis - - Pytania i Wskazówki

do 95 w grocie a później w lesie

• Expienie buffa

Buffa najlepiej jest mieć 100 lvl. Może wtedy wejść wszędzie. Chociaż po nowej aktualizacji trzeba mieć 110lvl na nowe mapy, ale jeśli grasz sam bez żadnej gildii to 100lv jest najbardziej użyteczny.

• Pierścień Teleportacji

Często tak robiłam I takiego problemu nie zauważyłam

Eylis - - Gry i zabawy

nie @Frescco który lubi zmywac

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lucjusz: “Dobrze, że odłożyłem 2,5k setek. Może kiedyś dane mi będzie się spotkać z waszymi Etolinowymi zadymami. ” A ja za wiele nie mam odlozonych... tylko co z tego skoro na tych dymach, na których byłam nie użyłam ani jednej, bo nie bylo po co

Eylis - - Gry i zabawy

Tak @Insomnia?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Alvaro: “Quote from Ninhio: “Masz tu swoją gildie jaka jest pro, z dropem bez odpału nie potrafią sobie poradzić ” Masz szczęście, że grasz na dużej rozdzielczości bo inaczej dopalacze nie mieściłyby Ci się do kompasu. Może to oni przyszli bez odpału? ” Nikt nigdy nie używa odpałów, nikt nigdy nie ma przy sobie eq I każdy zawsze wyklikuje całoroczny zapas setek I tak już chyba zostanie

Eylis - - Gry i zabawy

Ja @Frescco

Eylis - - Gry i zabawy

nie @Ascoran