Search Results

Search results 1-20 of 248.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• To uczucie kiedy logujesz się do gry, stawiasz 2 pełne sklepy, po czym wchodzisz na forum i widzisz że o 14:15 jest konserwacja xd

• Nie wiem czy ktoś zauważył ale usunęli komendę /close, przez co jak masz czarny ekran to musisz spamowac na czacie zeby zamknac sklep i sie logować od nowa Jakby to w czymś przeszkadzało

• Item Shop - dyskusja

Nietoperz - - Porozmawiajmy o Metin2

Czemu już nie ma skrzynek w IS?

• Masakra co się dzieje z tą grą. Pomijam aktualizacje które skutecznie zniechęcają graczy do gry, ale żeby nawet nie dało się głupiego sklepu w m1 postawić bo co chwile wywala? To samo z przerwami technicznymi. Człowiek wyjeżdża z domu na cały dzień i rano stawia sklepik i zaraz się dowiaduje że jest niezapowiedziana przerwa techniczna... Szczeniaki chodzą po 70-80kk a śmieszny limit 2kkk w eq powoduje że co chwile trzeba czyhać czy czasem coś nie zeszło i znowu stawiać od nowa. To samo z wonami,…

• Alchemia spoko gdyby nie była wprowadzana od [ciach] strony, współczuję ludziom z wyborna alchemia, ale nawet jak ktoś zrezygnuje z gry to uwierzcie mi że to Ci co zostaną doładują w ISa z nawiązką za tych co pójdą i GF i tak wyjdzie na swoje. Aczkolwiek nie panikował bym. Pewnie szansa na ulepszenie mitycznej będzie bardzo mała, a zmianki ze szkat bosów zobaczycie tylko na Wiki i oczywiście w IS za niemałe pieniądze. Moderator Ascoran:Wyciąłem niestosowny zwrot.

• Item Shop - dyskusja

Oho teraz wymyślili skrzynie nietoperza xd Za niedługo będą skrzynie z talizmanami.

• Item Shop - dyskusja

@do35ob teraz 1K SM może na bilet nie wystarczyć

• Item Shop - dyskusja

Ta aukcja jest tak zrobiona, że jak cena spada poniżej normalnej wartości przedmiotu w IS to automatycznie robi się 0 dostępnych sztuk. Szczeniaki spadły na 330sm to od razu wszystkie zniknęły. Wcześniej kuponów 1ksm było dostępnych chyba z 200-300 a jak cena spadła na 990SM to z automatu wyprzedane. Śmiech na sali.

• Item Shop - dyskusja

To niezłe kupony po 990SM xd

• Item Shop - dyskusja

Ten moment kiedy na sklepie masz czarny ekran ale ikonka aukcji błyskawicznej zmienia się bezproblemowo xd

• Item Shop - dyskusja

Nie dość że 35 skrzynek za 400SM z hakiem to jeszcze nie trzeba tyle razy klikać Jak dla mnie super akcja Tylko nie zwróciłem uwagi czy faktycznie wzięło 400 czy jednak więcej xd

• Item Shop - dyskusja

Jak ktoś coś wylicytuje to niech da znać czy przedmiot dotarł i czy kosztował tyle ile miał kosztować.

• Quote from Skoczpolecha2: “a ja widziałem dzisiaj na diumarze sklep w którym było ponad 800srebrnych okejek. Zwykły gracz grając po 16h na dobę nieda rady wydropić takiej masy szkat. Dlaczego niezbanuje takiego sklepu? Odrazu widać że nie zdobył tego w legalny sposób. ” Świetny pomysł zwłaszcza jak grupka kumpli stawia okeyki na jedynym sklepie zamiast każdy z osobna xd I ich wcale nie trzeba dropić, są w IS.

• Item Shop - dyskusja

Tombola po 10 dniach: 4 szarfy 10%, 79 talizmanów (3 wiatru, 2 mroku, 9 błyskawicy), 0 rytualnych - 886 kręceń co daje średnio talizman co 11-12 kręceń, oczywiście nie mówię że to tylko moje kręcenia, ale tak to mniej więcej wygląda

• Item Shop - dyskusja

Jest jakiś limit na konto? I ostatecznie cory wyszły po 200SM z hakiem więc chyba nieźle.

• To dziwne bo też mam problemy a takowego internetu nie mam.

• Głupszej teorii jak ta z internetem od Orange to dawno nie słyszałem xd

• Talizmany

Nietoperz - - Archiwum

Kiedyś słyszałem że wiatru niby do pvp czy coś w tym stylu dlatego drogi. Pół roku czekał nie będę bo znając GF mogą coś wymyślić nowego z tym systemem i ceny spadną bo w tym momencie ulepszenie do +200 to jakieś nieporozumienie

• Talizmany

Nietoperz - - Archiwum

Witam mam pytanie odnośnie talizmanów. Mam ich trochę z Tomboli i chciałbym wiedzieć co kształtuje ich cenę. Dlaczego wiatru są najdroższe? I do+ile z reguły zależy graczom żeby je wbić? Z tego co się orientuję to chyba dropią nie tylko z Tomboli to dlaczego ich tak mało i ludzie je tak chętnie skupują?

• Item Shop - dyskusja

Quote from saskuke7: “Dziś na mix talika poszło mi 200sm... Troche dużo ” No mój rekord w te 4 dni to 51 kręceń ale było warto bo talik błysku, poźniej 39 kręceń i też talik błysku a tak to przeważnie poniżej 20 kręceń starczy. Póki co Tombola bardzo na +, ale pewnie szczęście się odwróci a talizmany pójdą w dół i będzie lipa