Search Results

Search results 1-20 of 37.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jak będzie sporo na błyski to nie będziesz otrzymywać obrażeń ale druga kwestia to twoje dmg, musisz bić tyle żeby spot w miare szybko padał. Dawno nie expilem wiec nie pamiętam teraz co ile i jak dokładnie, jest post i są tam wypowiedzi na temat expa w grocie polecam poczytać. Mi przy 60 na błyski expilo się całkiem przyjemnie. Ile powinno wpadać to nie powiem Ci bo nie pamiętam ale w granicach 10-20% w zależności od spotu i tego jak szybko go zbjiesz;)

• Poczytaj post w tym dziale o expie w grocie

• Eq pod błyski nawet czyste i na maxi maxi do av2, to szybciej exp będzie leciał. Mapy od 90 to głównie pod metki w grocie exp do 95 Jak wbijesz 95 wymień eq pod wiatr i do lasu expic dalej

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

OberJarl - - Etolin

Pozdrowienia z Samosa dla gildii Disturbed( MakusSurek) za udane zakupy na Etolinie

• Rozmowy konTROLLowane Samos

OberJarl - - Samos

NIE MÓJ PROBLEM ZE NIE WIESZ NA JAKICH POSTACIACH GRAM:p

OberJarl - - Samos

Quote from Mleeko: “OberJarl napisał(a): nie przyszło ci pod ten rudy kopuł?” Quote from Mleeko: “Tu każdy jest rudy, gruby, brzydki, trędowaty, biedny nasz idealny Samos” To wszystkie cechy graczy drugiego planu(planBee)? Quote from Mleeko: “Celqralka napisał(a): chetnie popacze na wojne z nw z kims tam.. Ale to nie będzie miało miejsca.. chyba, że wojna słowna.. w większości na forum ofc.. ?” Większa satysfakcje sprawi mi pomoc w expieniu i dropie niż ubicie na arenie:P Jedni bija się pod dt, …

OberJarl - - Samos

Quote from Celqralka: “Quote from zziollo: “Cześć” no czesc... berserc cos tam cos tam.. chetnie popacze na wojne z nw z kims tam.. planb (mleko) przyznaje mi racje cos tam cos tam... blin nie ma za co cos tam cos tam... taki tam skrot.” Chcialeś zabłysnąć i się pokazać, ale nic "MONDREGO" nie przyszło ci pod ten rudy kopuł? przemyśl swoje posty tak aby wnosiły cos do dyskusji

OberJarl - - Samos

Quote from Celqralka: “berseker mowisz ze ze swoja gildia rozwaliles SHIELD. Nie naduzywaj slowa "gildia" bo takich tworow i pseudogildii jak ta bylo mnostwo w jinno i jeszcze wiecej przed nami, jakies whiteagle, division, shield, sabaton, revens i inne noname sa tego przykladem. Tak naprawde gildia mozesz nazwac Not4You, Ebole, DA Mojito tak troche NoVa i planb. Twierdzisz, ze teraz kolej na Elite i na jej "zniszczenie" cokolwiek to znaczy, mimo wszystko wiedz ze mimo wzlotow i upadkow Elita za…

OberJarl - - Samos

I bez EQ jeszcze może, to że was na roski nie stać to nie znaczy że inni nie mają ich stosować. Wy sHIELDY macie dziwny nawyk dyktowania warunków- a to nie jest koncert życzeń.

OberJarl - - Samos

Co drugi post usuńcie to dyskusja bedzie miala sens na pewno!

OberJarl - - Samos

Quote from BadBoyACAB: “A ty ober ile bijesz ?” O to niech cie głowa nie boli, na PVP nie masz co liczyć, bo nie lubie spamujących szczekaczy którzy chcą udowadniać czegoś czego nie są w stanie;)

OberJarl - - Samos

Zaraz napisze ze 39k dostał i stoi, taki kozak ;D

OberJarl - - Samos

Kolejny dzień z serii boy forumowy płaczek, rozumiem wszystko ale nie sądziłem że takiego pajaca nawet sHIELD mogą trzymać. Kozaczyłeś- przegrałeś i jeszcze szum robisz i pośmiewisko dookoła siebie. Żałosne! Co ty chcesz udowodnić kolejnym PVP byłeś w piatek u nas w m1 to wpadłeś i od razu do gryzienia gleby.

OberJarl - - Samos

Quote from BadBoyACAB: “ Zwłaszcza ty hahahaah Widać było jak rade dawaliście ... pierwszy przy teleporterze byłeś A zaraz po tobie reszta... tylko Karanti został ” No tak... Tylko pytanie którą postacią tam byłem bo raczej nie Oberem, więc skąd twierdzisz że pierwszy uciekałem pajacyku:P P.S wyexp postki do 70 bo Ci zmianki potrzebne na EQ, chyba że aplikujesz na ofiarę do bicia rekordów

OberJarl - - Samos

Quote from BadBoyACAB: “Ale chce rewanż :D” A wiesz ile osób chce żebyś się uciszył i przestał skomleć, to nie koncert życzeń, i tak podziwiam Berka że poszedł ci na rękę i zmienił broń w PVP co i tak wyszło na twoją niekorzyść.

OberJarl - - Samos

Quote from BadBoyACAB: “Nie no dawaj przecież wygrasz :P” lubisz się pogrążać czy chcesz się pochwalić przed kolegami jak gryziesz glebę. Jesteście mistrzami szczekania z gleby i kozaczenia na forum. Chciałeś PVP to pokazałeś na własnym przykładzie oddziaływanie grawitacji z glebą. To że wygra to wiemy, jak byś nie pamiętał jak to wyglądało, albo chciał zobaczyć jak wygląda to z innej perspektywy to zapraszam do sygnaturki berka.

• Wielki Event Gildyjny 2015 - dyskusja

OberJarl - - Archiwum

Nie trzeba. Nie musisz wysylac przez jego profil PW tylko w zakładce wiadomosci/ nowa wiadomość/ do- Oren .

OberJarl - - Samos

cóż kiedyś słyszałem że w USA w jakimś stanie wybrano jakiegoś urzednika poprzez to że większa część narodu dopisała go na karcie do głosowania- i to mozna nazwać demokracją, bo w Polsce by to nie przeszło.

• Wielki Event Gildyjny 2015 - dyskusja

OberJarl - - Archiwum

to jak juz to nie pisac która praca której gildii tylko ponumerować prace bo bedą dymy

• Grupa odpowiedziala na 7pytan wiec, 2 jeszcze moglismy zdobyc