Search Results

Search results 1-20 of 67.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Beatles: “To jest nierealne ale pomysł bardzo ciekawy. Abonament by wyludnił bociarzy oraz osoby, które nie korzystają z isu lub tych jeżdżących na kuponach SM. Słupki graczy by poleciały drastycznie w dół jeszcze z tej garści co została. ” Ja kojarzę sporo osób, które by zagrały na takim nie ISowym serwerze - był kiedyś taki priv co prawda, w którym nie było jako takiego ISu, a zmiany i dodania bonusów dało się zdobywać robiąc dzienne questy i wymieniając nagrody Poza tym baaardzo du…

• A ja poruszę taki temat: Czy jest szansa na serwer abonamentowy? Czytaj miesięczny, niezbyt duży abonament, za to IS na nim to tylko kwestie kosmetyczne (0 bonusów, pdków, rękawic itp., a tylko jakieś kostiumy bez bonusów,czapki, zwierzaczki dla wyglądu) z rate'mi dropu z okolic 2009 roku?

• Zmiany w grze - dyskusja

Buro - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from PanZagadka3634734: “Dnia 7 maja 2019 zakończyłem grę w metina. Dlaczego kończe? Wymienie kilkanaście powodów: - Mityczna alchemia. Której 90% nie chciało. Ale musieli dzień po tym koło alchemii dodać - Brak możliwości handlu odłamkami smoczego kamienia. Chociaż na becie był to bug i miał być naprawiony. - Wartość ataku na marmurze. Dzięki za naprawę po 12 latach. - dodanie 6/7 bon. Co to więcej komentować PL robi się jak priv - Brak naprawy zmiany chanelli - Kostiumy zamiast na 30 dni…

Quote from Ligeja: “Zaraz odpalanie drugiego klienta uznają za bug XD Webzen taki jest w C9 tak mają XD ” W niektórych MMO odpalenie drugiego konta jest dozwolone tylko za opłatą, więc kto wie kto wie, może i tutaj się tak stanie

Komentarz do usunięcia rzekomego bugu: xDD Czekam na to, że dropienie np. konarów i wyrzucanie pojedynczych sztuk, żeby móc wydropić więcej będzie uznane za bug i zablokowane, żeby trzeba było codziennie dropić po jednym Moderator Ascoran:Wyciąłem flood.

(Hidden Content) ad1. wiadome było, że ta zmiana z dużą szansą zwiększy dochód - to nie ma już co się kłócić ad2. dt od samego początku było pobugowane i nadal jest (tyle pięknych lat) ad3. racja, nie ma żadnych "patchnotes" czy coś, w jednym podforum zrobić watki na każdą zmianę z opisem dodanych/edytowanych rzeczy to nie jest chyba wielkie wyzwanie ad5. wielu osobom gra się po prostu zamyka w dziwnych momentach - już dłuższy czas, pisałem nawet zgłoszenia z dokładnymi godzinami, kiedy to się s…

Quote from airg: “Quote from Zaszczuty: “Quote from Art: “Szanowni Gracze, z powodu nieprzewidzianych okoliczności zostaliśmy zmuszeni do przeprowadzenia nadzwyczajnej przerwy serwisowej jutro, tj. w piątek 29 marca od godziny 10:00. Przerwa została zaplanowana we wszystkich krajach zatem moment jej rozpoczęcia może ulec przesunięciu. Jak tylko przerwa zostanie zakończona, poinformujemy Was o tym. Przepraszamy za utrudnienia Wasz Zespół Metin2 ” mówiłem,że wczoraj im ZA SZYBKO POSZŁO I NA 100% C…

Takie smutne, człowiek wrócił do gry, wbił te 75 lvle, kończy biologa i mu się grać odechciewa dalej, bo to co jest na tym serwerze jest niepojęte...

• Ja dzisiaj na dropku trafiłem ze 4 fasolki, szczęśliwy, że trochę kasy wpadnie a tu no...

Ci co mają problemy z netem z orange... prześledźcie proszę drogę danych od waszego pcta do serwera metina. Jestem ciekaw, bo może idą przez jakieś pół świata i dlatego tak słabo to działa (na neostradzie był ten problem kiedyś (w lineage2), że mimo, że serwer stał w niemczech to pakiety szły przez jakies honolulu i każdy miał ostre opóźnienia)

Mi tam mikstura mądrości again

Quote from Colore: “Powie mi ktoś co zmienia brak wsparcia dla Win XP mówiony w poście? czy to bedzie prowadziło powoli do uniemożliwienia włączenia metina na tym systemie? Bo przecież od dawna już na stronie widnieje taka notka - Win 7, Win 8 (Można uruchomić od Windows XP; brak możliwości supportu.) Od kilku lat poza tym już jeżeli był jakiś problem z IS to głównym argumentem było ,że Ci nie pomożemy bo twój system nie jest już wspierany. ” Znając proces z innych gier początkowo będzie działać…

• Rozmowy serwera Etolin

Buro - - Dyskusje Etolin

Jeeej, będą skarpetki

No i to właśnie napisałem, tylko obalam stwierdzenie, że konto premium = konto służbowe... i z drugiej strony co do ISu - trzeba przeczytać regulamin, żeby móc się kłócić

Nawet jest oficjalne info.... s6al1tj7ny6z.jpg

To zaproponuj nawet zrobienie czegoś w stylu głupiej captchy w przypadku, gdzie jest baardzo duża aktywność klawiatury i znikoma myszki (tak, da się sklasyfikować takie rzeczy nawet, jak ktoś siedzi w m1 i tylko z kimś sobie pisze to nie zostanie sklasyfikowany jako bot), jak nie przejdzie to kick, a np. 3x pod rząd to czasowa blokada do rozpatrzenia przez administrację... Ten pomysł jest średni ale nawet takie coś już trochę pomoże

Jakie boty? Wszyscy na autołowach.... :PP

@Ingolf Ja mam kilka propozycji dotyczących zmian, no ale... wyszła pomyłka - przeprosicie i np. w zamian możecie dołożyć coś innego. W tym przypadku jednak jakaś część graczy straciła nadzieję (xD) że coś może zebrać przed świętami, to można dorzucić rekompensatę np. drop czegoś przez dzień czy cokolwiek, czy jakiś evencik forumowy z jakimiś fajnymi nagrodkami. A np. w pracy teamu bardzo chętnie bym widział coś ala dyżur gma na serwerze. Już nie każę siedzieć gmom po nocach i patrolować serwery…

Quote from Beatles: “Quote from kriss311: “otwieram kalendarz na 5 kontach i wczoraj dostałem na dwóch kontach 5 razy mix madrosci i 3x piersicen expa 200% a dzisiaj 2x zasuszone głowy więc nie otwieram poczekam moze pózniej bedzie cos lepezego ” Nie będzie nic lepszego. W kalendarzu na dany dzień są ustalone nagrody i nie przeskoczysz tego.Dziś krwiste kamienie, zasuszone głowy lub przepustka. Na nowe nagrody trzeba czekać do jutra. ” Sry, ja trafiłem 5x miksturę mądrości (3h) dzisiaj BTW @Ingo…

• Rozmowy serwera Etolin

Buro - - Dyskusje Etolin

Przez wasze ustawki jakiś lol100+ z shinsoo bije niebieskie dropki na metkach cienia... :DDDDDD