Search Results

Search results 1-5 of 5.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Wiki Metin2.pl

Tiernan - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Raijuu: “Aktualizacja stron poświęconym alchemii jest zacna. Szczególna pochwała należy się za optymalizacje przyspieszające ładowanie - dobra robota! Nie mniej jednak, jak to ja, przyczepię się do paru rzeczy: 1. Alchemia Smoczych Kamieni Na stronie możemy znaleźć: Quote: “Wyróżniamy od 4 do 7 Poziomów (w zależności od Klasy i Jakości): +0, +1, +2, +3, +4, +5, +6 ” Trzeba być konsekwentnym albo w jedną stronę i napisać, że wyróżniamy 7 poziomów, ponieważ w przypadku Legendarnych i Mi…

• Jakiej muzy słuchacie?

Tiernan - - Hydepark

youtube.com/watch?v=dzlcxN0lxSo

• Wiki Metin2.pl

Quote from Raijuu: “Dodam tylko, że mnogość obrazków dodanych w ostatnim czasie do tematu powoduje jeszcze dłuższe wczytywanie tej strony... - wracamy do problemu z przed roku? Wytłumaczy mi ktoś kompetentny w jakim celu zostało wstawionych 6 tabelek po 30 obrazków każda, zamiast 6 obrazków przedstawiających 30 kamieni z przezroczystym tłem??? Próbujecie zabijać przeglądarki, czy wkurzyć użytkowników wiki tempem wczytywania strony z powodu potrzeby pobrania sumarycznie blisko 250 obrazów (w tym …

• Wiki Metin2.pl

Quote from Bellatrix: “Jedną z nagród za wykonanie Księgi misji (Książę 2) jest Szkło detekcji. Proszę o dodanie tej informacji i "podlinkowanie" w wiki odpowiednich treści. ” Uzupełnione.

• Wiki Metin2.pl

Quote from Tujka: “Proszę o artykuł jak przenieść postać z Jemioły na Etolin i ticket na głównej stronie. Krok po kroku i screeny. ” Dokonałem redakcji artykułu o serwerze eventowym. Na stronie (Jemioła) dodałem informacje na temat procesu przenoszenia postaci na nowy serwer. Myślę, że jest to proste i nie trzeba dodawać screenów.