Search Results

Search results 1-14 of 14.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from metalman66: “Tuż po ukazaniu się informacji o starcie serwera polała się fala hejtu o skoku na kasę przez GF, a teraz po wiadomości o zablokowaniu magazynu IS to nikt nie zwróci honoru ” a co niby zwracać? Nowy serwer, więc nowe zapotrzebowanie. Miło, że ktoś o tym pomyślał i zostało wyłączone, but still. Nie ma czego zwracać

• to Aata może zacytujesz, albo napiszesz ogólnie co tam ludzie piszą? Niestety nie wszyscy potrafią płynnie szprechać po niemiecku. A wracając bezpośrednio do nowego serwera - takie komentarze się ceni: Quote from milosza32: “Znowu zacznie się wyścig szczurów, plucie w monitor i nieprzespane nocki ” Jednak fajnie by było je widzieć częściej, prawda? Po prostu to co się aktualnie dzieje to jest jakiś nieśmieszny, czy wręcz żałosny żart i ma to miejsce od dobrych kilku lat, bo co z tego, że GF leci…

• To tak na oko przynajmniej m6/g1 będę potrzebował, żeby się zrównało... Chociaż mam wrażenie, że czarowane jest zbugowane, bo pokazuje inaczej niż jest w rzeczywistości. Przykładowo na dzikich psach i tak bił średnio o ok 30 mniej niż szaman. No nic. Dzięki wielkie!

• Hej. W sumie dziwnie się czuję zakładając 2gi temat w ciągu jednego dnia, ale zniesmaczył mnie przed chwilą fakt, że mój dropek którego kiedyś zrobiłem (wp, 42lv) z odpalonym czarowanym bije znacznie mniej na orkach, niż podobny do niego szaman smok z 40lv. surka wp - hity po ok 320-340: - 42lv - fms+9 sred 4% - czarowane m2 (~ +185 dmg) - max int (90), potem hp - wpisany atak postaci z aktywnym czarowanym - 484-508 - jaszczur lodu (dmg +15%) - hity bez aktywnego czarowanego - ~220, czyli różnic…

• uniwersalny dropek 55lv?

Kiivuhl - - Archiwum

Co do ubrania, to zdaję sobie sprawę, że WP tego aż tak bardzo nie potrzebuje. Body bije troszkę więcej a przeżywalność WP przechyla mocno szalę w jego stronę. Załóżmy jednak, że stać mnie na ubranie dowolnej postaci. Głównie chodzi mi o to jak wypada Likan w porównaniu do obydwu pozostałych. I serio miło by było zobaczyć jakieś konkretne porównania, bo teoretycznie to sam potrafię to zrobić

• uniwersalny dropek 55lv?

Kiivuhl - - Archiwum

Hej. Jako, że wracam po ok roku, to chciałbym się dowiedzieć jakiego dropka najlepiej zrobić po balansie. Patrzyłem czy nie był już identyczny temat, ale wydaje mi sie, że większość sprawdziłem i nic takiego nie znalazłem (podobne były, ale nie było tam niczego konkretnego). Chodzi mi głównie o to która postać sobie lepiej radzi z dropieniem (eventy, metiny, alchemia), tj. Body, WP czy likan na 55lv? Obv likana najtaniej ubrać, wp najdłużej ustoi a body jest najdroższy i "chyba" najwięcej bije..…

• wszystko mi zaliczało. Po prostu miałem wartość podstawowego ataku 120 bez eq przez jakąś godzinę. I z buta i normalnie na koniu. Każdą bronią

• Nie wiem czy trafiłem na jakiś bug w grze lub może GF coś specjalnie zrobił, ALE... mam o jakieś 20 szybkości ataku za dużo (nie żeby to był jakiś duży problem ^^). Ninja 43lv

• mówisz, że nie wiesz czy oberwał a zarazem piszesz, że nie ma krytów na skillach (na czym się wcześniej opierał)? Aha. relatywnie? Czyli mówisz, że "pomoc" daje więcej niż bodemu aura/berek, WP czarowane/strach/zbrojka a healerowi... nvm. Więcej niż jego zwinka? Nie rozśmieszaj mnie. No chyba, że miałeś na myśli ten "dodatkowy bonus", który daje AŻ 2% więcej kryta samemu szamanowi, a jak już wspomniałem wcześniej w pierwszym poście (który czeka na zatwardzenie przez moda :>) jest tak bardzo OP? …

• up, mieliśmy się trzymać tematu "zmian w grze" Po prostu smok oberwał bardzo mocno i póki tego nie zmienią, to szczerze sobie nie wyobrażam graniem tą postacią - co niby mają jakoś zmienić, ale wątpię by to zmieniło diametralnie aktualną rozgrywkę. A jeszcze co do maksowania statystyk... kiedyś jak pamiętam, to było max int, max hp (albo 2:1) i max zr. Teraz to jak ma niby wyglądać? 2:1 int z hp a potem 1:1 hp z siłą? To średnio będzie działało. Wyjdzie z tego drugi sura.

• jasne, mogę o tym nie pisać. Tylko, że to wyszło sam w praniu już dobre kilkanaście/dziesiąt stron wcześniej i bezpośrednio tyczy się głównego tematu.

• ad.1 - powiększyć dozo i liczbę postaci na koncie? lub wporowadzić dodatkowe kilka/naście stron do odblokowania za SM? ad.2 - kogokolwiek? Załóżmy do 60-70 spokojnie kogoś sobie znajdziesz. Potem pewnie też, bo sam metin by się na tyle zmienił, że by było więcej wszystkich klas. Przynajmniej by było więcej szamanów, bo to by była postać warta grania. O ile by nie była tak słaba jak jest obecnie.

• a co do jeszcze tematu z graniem tylko jedną postacią. Osobiście jestem zdania, że jeżeli GF chce by gracze grali (masło maślane) razem, to niech zablokuje możliwość odpalenia kilku kont na jednym komputerze. Mam wrażenie, że kiedyś tak było i wszyscy spokojnie sobie dawali radę. Nie było by cyrków z expieniem postaci dla zmianek czy innego ciach[/i]. Tylko taka dosłownie czysta gra. Jasne - można by było to obejść, ale jest jeszcze możliwość wprowadzenia banów na multikonta grających pod jednym…

• Jako, że w końcu dostałem pozwolenie an pisanie (bo ktoś wymyślił chyba antybotową ochronę, albo inne zabezpieczenie), to może zacznę pisać: Chciałem pierwszy raz zagrać na poważnie jako Szaman smok, bo chciałem poczuć przede wszystkim te kryty na skillach podczas pvp na wyższych poziomach - zarabiałem jakiś miesiąc dropkiem / ulepszeniami itemów itp itd (wróciłem do gry po dobrych kilku latach przerwy, a... No łatwo nie jest na początku z 0 is, ale to chyba każdy wie, a w szczególności gdy po m…