Search Results

Search results 1-20 of 521.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Item Shop - dyskusja

SenNaJawie - - Porozmawiajmy o Metin2

dziwne ze ta druga skrzynka nie dropi, tylko kazdemu leci skrzynka na zwierzaka. Moze jest zbugowana, w tej grze to w sumie nic dziwnego

• Item Shop - dyskusja

Quote from VIII: “Kupilem kilka ale dostałem TYLKO skrzynię na zwierzaka. Albo na nią jest 70%, albo to jednak szkaty 1.0 zamiast 2.0. ” kupilem 4 z ciekawosci i tez tylko skrzynki na zwierzaka xD tak wiec raczej na zmianke maaarna szansa

• @Fusia gowno prawda, jesli klikniesz ze chcesz sie przeniesc w ciagu 10sekund gdy sie nie da, to sie buguje i pozniej jest komunikat ze nastepne uzycie za 30minut

• Quote from damian0426: “Quote from SenNaJawie: “Quote from damian0426: “napewno nie będzie..to wszystko w is idzie tylko ciągle nawet babilon dali za sm.. ” ta bo wy to wszystko byscie za darmo chcieli, pazerne swinie! ” Widzę z amatorem mam do czynienia bo jak byś nie wiedział to babilon zawsze był darmowy 1 raz dziennie a świnie to ty masz w lusterku ” bylo i sie zmylo

• Quote from damian0426: “napewno nie będzie..to wszystko w is idzie tylko ciągle nawet babilon dali za sm.. ” ta bo wy to wszystko byscie za darmo chcieli, pazerne swinie!

• Item Shop - dyskusja

Quote from TheTruthIsPainfull: “Każdy uczy się na bledach, ja np. przed otwarciem taboli zrobiłbym wam psikus i oglosil, ze darmowy los od 40 lv i biolog księgi klatw, kilka dni przed eventem. Ale by były wyzwiska i płacz. ” bylo tak przed swiateczna tombola xD

• co z spam botami?

SenNaJawie - - Pytania i Wskazówki

Mozecie mowic co chcecie, ale Varden wybawil Jawe od botow, ten kto sie go czepia albo jest bociarzem albo nie wie jak wygladal ten serwer zanim pojawil sie Varden.

• Quote from KociePomruki.: “Quote from SenNaJawie: “Quote from Mayhem: “Quote from TheTruthIsPainfull: “Ten is wydaje się drogi bo mieszkasz w biednym kraju, za rękawice musisz dać około 30 zł, a taki Niemiec około 5 euro, kto bardziej to odczuje przy wypłacie? ” Tylko do kogo ta gra jest kierowana do ludzi 40+ czy do osób młodych nie utrzymujący się samodzielnie. Czy tutaj isy to staruszkowie na emeryturach?Jeszcze 8 lat temu z tego co pamiętam za 199 zł miałem 3000sm teraz jest na odwrót za 299…

• Quote from RevWolt: “IS nie drożeje, tylko tanieje bo cena praktycznie stoi w miejscu a zarobki idą do góry i to mocno do góry co przekłada np. się na cenach żywności i zwiększenia długo publicznego. ” dokladnie tak, poza tym jeszcze dochodza happy hour raz w miesiacu, a czasem czesciej i praktycznie codzienne promocje, kiedys tego nie bylo, a i tak przemial w is byl 20x wiekszy. Poza tym tak jak wspomnial @TheTruthIsPainfull kiedys nie bylo nawet przepustki do handlu, nie mowiac o jakichs zmian…

• Quote from Mayhem: “Quote from TheTruthIsPainfull: “Ten is wydaje się drogi bo mieszkasz w biednym kraju, za rękawice musisz dać około 30 zł, a taki Niemiec około 5 euro, kto bardziej to odczuje przy wypłacie? ” Tylko do kogo ta gra jest kierowana do ludzi 40+ czy do osób młodych nie utrzymujący się samodzielnie. Czy tutaj isy to staruszkowie na emeryturach?Jeszcze 8 lat temu z tego co pamiętam za 199 zł miałem 3000sm teraz jest na odwrót za 299 zł mam 2150 sm. Co spowodowało że gra z is stała s…

• Item Shop - dyskusja

Quote from MocWpNaSpota: “@SenNaJawie ja i tak jutro za 300 zl bede babilony otwierac ” no i dobrze, jesli masz hajs i ochote, to otwieraj:D powodzenia z rytualnymi, a biedaki niech placza ze nie ma darmowych.

• Item Shop - dyskusja

Bo widzicie, daliby te darmowe szkaty gdyby kazdy mial po 5 kont, ale przeciez kazdy ma po 100, albo 200 zeby wycisnac ile sie da, nawet jesli bedzie trzeba siedziec 5 godzin dziennie i to klikac. Poniekad rozumiem gf, oni tez musza bronic swoich interesow, nie beda raczej sami siebie wałowac. A wiekszosc z nas ma nasrane w glowie i jak tylko pojawi sie cos dochodowego to zaraz maja 100/200kont gotowych na czas gdy to wydarzenie wroci. Zero umiaru, aby wycisnac jak najwiecej, poniekad jestesmy s…

• Quote from Beatles: “@grzedzikk z tym osobnikiem nie ma co wchodzić w dyskusję (SenNaJawie). Nie potrafi przedstawić argumentów tylko jak większość ludzi takiego pokroju będzie wyzywał, obrażał bo nie jest tak jak on/ona chce. Ta krytyka nie powstała sama i ma uzasadnienie. SenNaJawie jak *cię mdli* od tego co pisze to mam poradę: nie czytaj tego co pisze. Proste jak świat. Będziesz zdrowszy ” a moze zmien forum na takie ktore pasuje do tego co robisz. Zeby wiedziec ze beatles to zerowiec, wysta…

• @Beatles nie poplacz sie zerowcu. Prawda jest taka ze wiekszosc ludzi mdli jak czytaja co piszesz. Swoja droga to wiem juz czemu skonczyles gre. Zablokowali handel odlamkami i nie umiales zarobic . jestes najbardziej zalosnym typem na tym forum, nie wiadomo po co tu jestes i nikt nie zauwazy jak znikniesz. To jest wrecz niepojete jak bardzo musiales byc uzalezniony od tej gry. Czasem tez odnosze wrazenie ze jestes uposledzony, jak przed chwila. Wiem, chcialbys byc tym neutralnym co to powie nam …

• nazara i koscianki tez juz nie zalozysz

• jesli otwieracie blaski z pelnym eq zeby nie zbierac medali czy cos, to uwazajcie, bo jesli wypadna wam 2x Sety na glebe, to juz sie nie polacza, jesli jest kilka w eq to normalnie beda sie laczyc z tym co jest, ale z ziemi juz nie. Pytaliscie co zepsuli, no to juz cos znalazlem xD

• Quote from WujekDiumar: “Na pewno będą w is więc izi @SenNaJawie zawsze mowilem że obecnie bossy są załatwię . Kiedyś biło się razadory solo żeby to robić trzeba było mieć konkretne Eq i alchemie nie to co obecnie że lama z 70na ogień w tygrysiej zbroje z rubinkiem bez sr matowym i talikiem robi dunga bez buffa ” no dokladnie, ja razadora robie z 20 na ogien bez buffa xD

• Quote from WujekDiumar: “Quote from ArixanBogiem: “aktualizacja na wielki + dmg bossow i mobow spore to fajnie = bedzie motywacja jakas do zmiany eq malo prawdopodobne zeby zbijac to solo wiec trzeba miec ekipe + dodali nowe bronie ktore beda lepsze niz cyjanity pod pvp a nie dali nic na zmniejszenie dmg na zadymie to jest wileki + dodatkowe 3 cory dla psotaci + wiemy ile idzie dziennie alchemii nowy zarobek z ulepek na nowe eq + ” nie miałem jeszcze okazji na badanie nowej mapy bo jestem na wyj…

• Quote from DeathIsCome: “czyli na ninje lepiej srednie odp deff ? ” no jesli masz bic tylko z poli to tak, ale to raczej bez sensu bo na pewno ze sztyletow/miecza tez bijesz, albo mozesz zechciec bic.

• Quote from Beatles: “@SenNaJawie jak nie mam racji to wytłumacz użytkownikowi jak to działa. W aktualizacji pisze, że mapy są odwzorowaniem starych, które gracze znają. Czyli na logikę robisz to samo. Jesteś strasznie chamski i do tego ciągle się prujesz jak stare gacie. Zluzuj i wyjdź odetchnąć świeżym powietrzem. ” ja tu nie jestem od tlumaczenia, wiem ze chodza we dwoch to mowie jak jest. I nie "pisze" tylko "jest napisane". Mapa i boss sa odwzorowaniem, ale sposob wejscia jest inny.