Search Results

Search results 1-20 of 491.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Item Shop - dyskusja

Yovive - - Porozmawiajmy o Metin2

Nom, mega dziwne... Nikomu nawet nie poleciała skrzynka z ku dla peta... Wszyscy mają same skrzynki.

• Item Shop - dyskusja

Ja 5 i też 5x skrzynka zwierzaka :p

• Zmiany w grze - dyskusja

Mam pytanie : Czy ktoś również ma zbugowaną misje dzienna na wejściówkę? Pierwszego dnia miałam tą misje, zrobiliśmy wszystkie 3 bossy. Każdy wrócił do npc oddać misje, dostał wejściówkę, a ja bum nie miałam w ogóle komunikatu żeby oddać misję... Mówie no ok, może coś tam się stało poczekam 24h i zrobię od nowa. Dziś mija ponad 48 godzin i nic Misji ani nie mogę oddać, ani wziąć nowej. Zniknęla ona całkiem z paska misji, nie ma jej nigdzie.. @Art @Ingolf co mam robić w takiej sytuacji? Pisac na …

Ogólnie dla mnie te mapki to niewypał :p Raz dziennie? Raz dziennie to za rok może komuś uda się zrobić jakąś rzecz Żeby dało się wejść z 3,4 razy dziennie to jeszcze w miarę. Powinni wprowadzić, że np. za zbicie bossa dostaje się kolejną wejściówkę itd.

Quote from Beatles: “Bijecie na tych żółwiach z książką czy zegarkiem? Być może to ma wpływ na niedziałające abs na żywioły. ” Z książką na razadorze i ogień nie działał, z zegarkiem w grocie i tam coś odp na błyski dawała.

Ogólnie słabo, że nie działają tam żywioły @Art jest to bug czy celowy zabieg? Mob bije tyle sama mając 80 na ogień, a mając 0 na ogień. Po co wprowadzać żywioły skoro one nie działają? Choć nie wiem czy jest to zależne od mapy? Np. Na razadorze mając 80% na ogień moby i tak miały mnie praktycznie na parę hitów xd Wiadomo, ze mają one większy poziom itd., ale i tak było to dość sporo. W grocie z kolei coś tam dmg spadł.

Już wszystko działa

My robiliśmy misję. 3 bossy i nic. Żadnego komunikatu, przepustki itd. Jedynie zmarnowany czas Nawet nie ma w liście zadań misji na to, u żadnego npc też się nie świeci...

No to mamy Lista Zmian Nowa mapa od 110 lv ciekawe Nowe odłamki smoczego kamienia + również od 110 lv Zmiana biologa też wielki plus!

Tylko te nowe

Quote from SamarytaninEtolina: “ja to czekam na ta zmiane w ktorej bedzie mozna biloga 92 i 94 zmienic bo to tez przyciagnie graczy a co do nowych map to mysle tak jak kolega mowi moga dac cos zwiaznae z lodem mrokiem lub ziemia lub wszystkie 3 naraz w sensie 3 bosy i tylko gildyjnie uda sie je zbic a nagrody będą drogocenne i warte zachodu. ” No to się doczekałeś :)) Teraz pytanie czy będzie a) Jeden smok, jotun, nemere, raza jako nowy z większym lv, nowym dropem itd. b) Wszystkie bossy 2x jedn…

Bardziej jednego smoka tylko dwóch osób na nim i to z różnych królestw :))

Quote from Wiwek: “Quote from Yovive: “Był też wcześniej post odnośnie bossów... Nemere, Razador, Jotun i Smok, że będzie jakaś zmiana itd. Broń fajna tylko po co i do czego. Nie tak dawno dodali cyjanity do pvp, zodiaki do expa, więc ciekawe... I kiedy ta aktualizacja będzie? ” Post odnosnie bossow? ze zmiana? polecam nauke jezyka angielskiego badz tlumacz nawet google sie sprawdzi.. to byl post zapytajacy jaki jest ulubiony boss graczy ” Tobie również polecam naukę czytania ze zrozumieniem + n…

Był też wcześniej post odnośnie bossów... Nemere, Razador, Jotun i Smok, że będzie jakaś zmiana itd. Broń fajna tylko po co i do czego. Nie tak dawno dodali cyjanity do pvp, zodiaki do expa, więc ciekawe... I kiedy ta aktualizacja będzie?

• No to ładny event do 8 czerwca, jak własnie się skończył :))

• Mi również nie leca, a koledze ciągle Może tylko niektórzy mają zbugowane?

• 7 czy tam 8% :p To, że kat dawał 12% berka było bugiem

• Item Shop - dyskusja

Pewnie im się w systemie miesza, a w nocy nie było komu zmienić :))

• Item Shop - dyskusja

U mnie nazary są po 159 SM

• Item Shop - dyskusja

Nazary po 79 sm? Czyżby miały być one jakieś słabsze, skoro cena praktycznie o połowę niższa niż zawsze?