Search Results

Search results 1-15 of 15.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

cookie96 - - Etolin

Baniki sie sypią xddddddd

cookie96 - - Etolin

A licząc tegoroczne potyczki to 2:0

cookie96 - - Etolin

Quote from Jazzy.tbd: “również gratuluje przeciwnikom, mam nadzieje, że będzie rew, póki co w naszych wojnach 2:1 Nastepnym razem postaramy się być w dobrym składzie aby nie zawieść widzów wiele osób prosiło, więc wrzucę film w tym tygodniu z mojej perspektywy jak się tylko nauczę się obrabiać Ponad 120 obserwujących, więc trzeba to częściej powtarzać ” 2:1 dla 3ody zapomniałeś dodać

cookie96 - - Etolin

Sroy mordeczki ogarnąłem już xddddd Wiece jeszcze raz zapraszam tak jak mówiłem niedziela godzina 21:00, SS na napotwierdzenie :)fMT0REO.png

cookie96 - - Etolin

5B11ehL.pngZapraszamy wszystkich na "wojne" 18.03.2018 (niedziela) godzina 21:00

cookie96 - - Etolin

O przepraszam a uciekanie do koła to nieosiągnięie ?

cookie96 - - Etolin

To jak grasz na Tasmani to po co siedzisz na forum etolina ? Chyba chcesz sobie zycie zniszczyc czytajac te farmazony xd

cookie96 - - Etolin

Quote from K4RAMBA: “Jak stary H00LIGAN próbował powiedzieć żeukradłem mu eq a potem że to Bakti xD a eq nigdy nie opuściło jego postaci po prostu zapomniał gdzie je dał. Ja lepiej teraz wyjdę z forum bo jeszcze nowy właściciel bana wyrwie na konto. ” Nikt za nim nie bedzie płakał xd

cookie96 - - Etolin

Quote from Dosarphic: “Quote from cookie96: “Pozdrawiam wszystkich idiotów co wyzywają dziewczyny z 3ody pierwszymi lvl'ami, siwadczy to tylko to waszym braku jaj nie potraficie napisać nawet z głownej postaci. Jest cos takiego jak karma mam nadzieje ze jakiś totalny random spotka waszą matke zwyzywa ją za to ze wychowała takiedo buraka. Następnym razem jak coś napiszesz to zastanów sie dwa razy. ” Wyzywanie (pisemne) w grze z pierwszego lvl, coby ktoś się nie dowiedział/ewentualnie nie zreporto…

cookie96 - - Etolin

Pozdrawiam wszystkich ciach co wyzywają dziewczyny z 3ody pierwszymi lvl'ami, siwadczy to tylko to waszym braku jaj nie potraficie napisać nawet z głownej postaci. Jest cos takiego jak karma mam nadzieje ze jakiś totalny random spotka waszą matke zwyzywa ją za to ze wychowała takiedo buraka. Następnym razem jak coś napiszesz to zastanów sie dwa razy. Poprawilem post. Frescco.

cookie96 - - Etolin

Więcej złaego słowa na ROCKY666 nie powiem xd chłopak tak sie odpalił ze zag gra sie zacieła

cookie96 - - Etolin

Quote from bash: “Quote from Karlowaty: “Maly przeglad ekwipunku naszych przyszlych rywali, oraz podsumowanie tych wczesniejszych wypocin (Hidden Content) ” wszystko fajnie tylko nikogo nie było 3 czy 4 osoby z jinno to nie wyczyn ” Ja tam widziałem troszezke wiżcej osób niz 3 lub 4, jesli Ty tyle widziałes powodzenia. Jinno jest najliczniejszym królestwem wstęp był wolny każdy mógł sie dołączyć a sobota wieczorną porą to chyba najlepszy czas na zabawe Poprawilem Cytat.Frescco.

cookie96 - - Etolin

widze ze wasze konewrsaja sięgneła juz dna jak mozna wyiagac takie rzezy jesli ktos z kims siedział na TS i poznał jego problemy zyiowe x lat póznije wyciaga je na otwarte pole, dzieci w w wieku 10 lat maja wiecej w głowie niż wy

• Wyborny Rubin

cookie96 - - Archiwum

bardzo dobry wybór

cookie96 - - Etolin

chyba nie dzisiaj xd