Search Results

Search results 1-20 of 55.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Quote from Michu: “No podobno nie napiłbym się z tobą piwa. @Mnem 23k argument? Dlatego ustawiliście sobie wszyscy tego gifa w sygnaturze i spamowaliście przez 5 stron, żeby pokazać ten argument? Czy może chcieliście kogoś zdyskredytować i wyśmiać, bo nie dajecie sobie z nim rady? ” Gif jest akcją podtytułem jak nie drzwiami to oknem. Igor otrzymał blokadę na 7 dni za udostępnianie klipu video naśmiewającego się z innego użytkownika. Coś nowego w świecie forum.

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Quote from Lorint.: “Quote from Mnem: “No skoro ktoś komuś zarzuca, że nie napiłby się z (chyba Lorintem) nim piwa bo wygląda jak przez okno... ” Nie rozumiem dlaczego moja osoba została zawarta w Twoich dywagacjach... ” Bez znaczenia o kim to napisał, kojarzyłam, że było to o Tobie dlatego wspomniałam. Quote from Lorint.: “W 80% przypadkach kłótnie wywołują kobiety, 20% to mężczyźni ” i tak nie zrozumiesz.

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Quote from Michu: “Tak samo jak jechanie po jakimś tatuażu, albo jakieś screeny z życia prywatnego od którego dostałeś schizo perma? ” To nie było jechanie. Nie określiłam tam wykonania tego a jedynie argumentacja, że jednak gra jest ich życiem i przegrywają na dalsze argumenty w tej płaszczyźnie. Zdjęcie i ban? No skoro ktoś komuś zarzuca, że nie napiłby się z (chyba Lorintem) nim piwa bo wygląda jak przez okno... i nagle ktoś pokazuje, że sam jest hipokrytą to też argumentacja. Co do blokady, …

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Quote from Michu: “@Aata świetnie podsumował swoją gildie, będę to wklejał za każdym razem, gdy będziecie jeździć po słabościach swoich oponentów, albo jakiś sprawach z życia prywatnego. 23k ” Przecież 23k to argument.

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Quote from Naksen: “Beka jak rzeka, faktycznie... Moim zdaniem to całkiem spoko gest, choć zabawny, to nie widzę w nim nic, co powinno się wyśmiewać, ale Irre jak zawsze musi wsadzić szpilę. Nie przeżyjecie bez tego, nie? ” Chcesz aby Cie dopisał? Quote from Smarki: “ byku jak oni sledza nasz kazdy ruch w giereczce komputerowej kumasz xD ” Nie musimy śledzić, ludzie sami przychodzą i opowiadają. Kriszna rozesłał to chyba każdej kobiecie, może chciał wyrwać jakąś na tekst, że będzie na jego udzie…

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Quote from kryndor: “Quote from Mnem: “Czy ktoś może mi wytłumaczyć co tu się dzieje?! 3oda to jakaś sławna gildia i ludzie robią sobie tatuaże z nickami ich postaci?! (Hidden Content) Już wiemy czemu przy Smarkim, jest Serduszko. ” Powiem tak, ja myślałem, że te plotki nad wyraz są, ale....serduszko przy Smarkim, mój screen ze wczoraj, identyczne nicki...nic nie mam do "ciepłych" osób, ale chciałbym się mylić. ” Naprawdę, niech ktoś z 3ody lub ich obrońców napisze, że Irre żyje tylko grą to prz…

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Czy ktoś może mi wytłumaczyć co tu się dzieje?! 3oda to jakaś sławna gildia i ludzie robią sobie tatuaże z nickami ich postaci?! (Hidden Content) Już wiemy czemu przy Smarkim, jest Serduszko.

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Quote from kryndor: “Nie chce dżentelmenom przeszkadzac w miłosnych uniesieniach, ale trochę podejrzanie to wygląda z tej perspektywy.... J1GY8Ku.jpg ” Panowie są bardzo blisko siebie "Cyjanity się przyciągają". (Co z tego, że Kriszna nie ma ale tak pisali)

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Quote from Smarki: “kolejna zadymka wygrana przez 3ode jak bedzie mi sie chcialo to obrobie cala zadyme ale bardzo mi sie nie chce xD i maly bonus youtu.be/0kLyX8RqJCQ tak populista dodalem sobie 47k ” Co Ty wygrałes? Przyszedłeś do nich do m1 i uciekłeś. Przyszli za Tobą. Uciekłeś do jinno a oni zostali sami w chunjo. Piszesz do Igora, że zadyma w chunjo? Jak chcesz to podeślę screena jak szukasz wsparcia. Śmiesz napisać, że coś wygrałeś?

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Quote from Lorint.: “W sumie ma na to cały dzień xd ” Może znajdzie żółwia.

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

@Smarki To gdzie to nagranie z soboty i z wczoraj?

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Quote from Aata: “Jak @Mordetis To Schizofrenik ustawi króla do musi być płatnerz! gvQwVI.jpg ” Wszystko popalone! Nie polecam Quote from Lorint.: “Quote from Mnem: “Ja myślę, że znalazłeś żółwia i okazało się, że tak szybko go nie zbijasz. ” Całkiem możliwe, ze żółwia zbiję wolniej niż on, jeżeli chodzi o szukanie żółwia to tak, szukałem go, lecz z marnym skutkiem Broń dwuręczna noszona przez legendarnego wojownika o imieniu "Lorint" nie poczuła jeszcze jak twarda jest skorupa metinowego żółwia…

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Ja myślę, że znalazłeś żółwia i okazało się, że tak szybko go nie zbijasz.

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Quote from Lorint.: “A Mordetis gdzie? Zapomniałem, żółwia szuka ” To chyba Twoja kolej szukania?

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Quote from GlosnoMilcze: “Odnośnie eventu walentynkowego - tez tak macie, że na kobiece postacie leci wiecej czekoladek przeznaczonych do otwierania dla postac męskich i odwrotnie? ” Chyba tak zawsze było. Jak stroje otwieramy z skrzyń świąt tez mam takie wrażenie.

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Quote from Jazzy.tbd: “dużo osób ma ten problem, musisz pliki metina sobie podmienić od kogoś kto je widzi, ten folder z plikami tga ” U mnie działa, korona tam gdzie jej miejsce.

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Quote from Naksen: “Kurczę, Igor... Jak reagujesz na wspólny profil małżeństwa na fejsie? xd ” Trochę śmieszna sprawa, Igor będzie jutro.

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Quote from RShamane2137: “Niech się na forum zaloguje.A nie, nie może XD ” Zawsze obecny

• Filmiki serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Nasza odpowiedź na filmik NightInvad3r Zadymka od A do Z. youtu.be/KLHv6sLG7Zw

• Rozmowy serwera Etolin

Mnem - - Dyskusje Etolin

Za dużo błogo na postaciach. Pierw trzeba wyklikać.