Search Results

Search results 101-120 of 193.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Filmiki Diumaru

Shayamowsky - - Diumar

youtube.com/watch?v=C04iDxZWv1s

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Shayamowsky - - Diumar

Cicho ostatnio na tym forum. Wszyscy grę pokończyli czy jak ? ;c

Shayamowsky - - Diumar

Quote from Manera: “Piszę posta abyście wiedzieli,że tu jestem i was obserwuje ” Możesz mój profil zaobserwować ,nie obrażę się

Shayamowsky - - Diumar

Kto go tam wie , mało mnie obchodzi co oni tam mają

Shayamowsky - - Diumar

Quote from CzarnyAreS: “Quote from 2nd Demon: “Ps. Jak masz z 2xluda to chętnie kupię, lub szarfę z taką. Bez też się nada... i tak to tylko na dropa. ” To szarfa moja z dropka, taki gość z kasą jak Ty na pewno mnie skłoni ofertą do sprzedaży. Czekam na konkretną propozycję od Cb. BtbZO2jnSr2gCz4GNB7pQw.jpeg ” Jaka świętość się stała ,że eq pokazałeś ?

• Quote from Satomi: “Jest gdzieś ranking hydry? ” Strażnik od meley w m1

• Rozmowy konTROLLowane Tortuga

Shayamowsky - - Tortuga

Nie wiem to nie mój serwer ,a tak btw. sprowadza ktoś itemki z Tortugi na Diumar ? PW PW PW

• Rozmowy konTROLLowane Tortuga

Shayamowsky - - Tortuga

W formie sklepowej czy forumowej ? xd

Shayamowsky - - Diumar

Quote from GabrielGab: “Wie ktoś coś jak na Hydre się szykować z tego statku? ” Talik na lód i "podobno" % na zwierzaki.

• Filmiki Diumaru

Shayamowsky - - Diumar

youtube.com/watch?v=8mJLdpHDB1Y&feature=youtu.be

Shayamowsky - - Diumar

(Hidden Content) Ja nie wiem AreS piszę tu tyle postów , poprawiam Cię gramatycznie ,a Ty nawet nie potrafisz wymówić mojego nicku ;c Zawiodłem się na tobie i mam nadzieje ,że twój klub przyjaciół myszki Miki złoży Ci się na porządne bryle. Moderator Nathiel:Wstawiłam cytat w spoiler.

Shayamowsky - - Diumar

Quote from JedrzejzAgronasa: “a nie w sumie to tylko chciałem się pochwalić ze wyrwalem laskę. ” Graty Jędrzej. PazeraTeam jest z ciebie dumny i pełen podziwu Quote from Altezza: “Chyba troll youtube.com/watch?v=XU14gfH0LEs ” Czy tylko mi takich "shotów" brakuje w tym wątku ? Moderator Nathiel:Połączyłam posty.

Shayamowsky - - Diumar

Quote from Altezza: “czemu z topki postacie poznikały ? fala banów czy jak i czemu nie ma komunikatów dropu wierzchowców oraz drop cor draconis (surowe) wczoraj bez info na forum w działach event wie ktoś co się dzieje ? ” A co (wy)junger się przeniósł ?

Shayamowsky - - Diumar

U nas w PazeraTeam w archiwum jest również takie coś jak zapis w chmurze i zdjęcia telefonem też obowiązują

Shayamowsky - - Diumar

Quote from Django: “Quote from Shayam: “Ja widzę junger ,że byś się z ferrari ścigał będąc maluchem xD ” youtube.com/watch?v=MYRiRiUFqX4 ” Ah ta wyobraźnia jungera

Shayamowsky - - Diumar

a8fa33a621c2b.png Ja widzę junger ,że byś się z ferrari ścigał będąc maluchem xD Moderator Nathiel:Poprawiłam wyświetlanie screenshota.

Shayamowsky - - Diumar

Quote from Nathiel: “Tak jak obiecałam, tak i uczyniłam. Robicie piramidy spamu z cytatów! Więc powędrowały do kosza. Myślałam, że obejdzie się bez nagród, ale niestety... ” Ciągle ta sama regułka... Ciągle te same zasady... Ciągle o to samo chodzi... Ja nie wiem czy Ty wklejasz to z jakiejś tabelki GMa którą GF wam przytoczył. Chyba nigdy się nie dowiemy

Shayamowsky - - Diumar

Kooondziu odezwij się na PW

Shayamowsky - - Diumar

(Hidden Content) no pa , "dowidzenia" Moderator Nathiel:Wstawiłam cytaty w spoiler. Proszę nie tworzyć piramid spamu z cytatów bo będę kasować posty!

Shayamowsky - - Diumar

Quote from JedrzejzAgronasa: “a co Ares dorabiasz w sezonie letnim jako ,,futrzak,, z którym można sobie zrobić zdjecie xD? ” Ale dowaliłeś haha chłopaki to co jedziemy fote strzelić ?