Search Results

Search results 1-20 of 193.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Filmiki Diumaru

Shayamowsky - - Dyskusje Diumar

https[url='https://www.youtube…atch?v=c[/url]c56qaePDkH4 Moderator Patriae:Poprawiono wyświetlanie filmu.

• Pożegnania na Diumarze

Postacie Nessaja oraz Refillable nie należą już do mnie

• Super GF!! XDD popsuc grote ktorej pliki sa kompletnie gdzie indziej wy to chyba w tym pythonie macie wszystko na 1 komputerze i tylko cos klikacie xDDD gratulacje jeszcze raz mam nadzieje ze dobrych macie tam pracownikow. Wywalanie bo hajs sie nie zgadza i zatrudnianie pionkow chyba nie jest w porzadku?

• Quote from Chep: “Quote from Shayamowsky: “@Art @Ingolf to chyba jakieś jaja. Najpierw wprowadzacie niepoprawny update teraz metin sie nie chce spatchowac xD odziwo metki przed tym patchem dzialaja na HDD blad 26001 na SSD takie cos fwUDFgm.jpg ” Wyłącz antywirusa ” nawet firewalla wyłączałem

• @Art @Ingolf to chyba jakieś jaja. Najpierw wprowadzacie niepoprawny update teraz metin sie nie chce spatchowac xD odziwo metki przed tym patchem dzialaja na HDD blad 26001 na SSD takie cos fwUDFgm.jpg

• Quote from Piecu: “Quote from Ingolf: “Szanowni Gracze, od czasu aktualizacji 19.1 dostajemy dużo zgłoszeń związanymi z błędami Cheat Blocker'a. Aby móc lepiej i sprawniej zweryfikować te błędy, Dział Techniczny prosi o przesłanie na adres e-mail: cheaterror@metin2.de następujących informacji: - opis błędu, - zrzut ekranu, w którym zarówno błąd, jak i otwarty Menedżer zadań są wyraźnie widoczne - plik syserr - raport dxdiag Syserr oraz Dxdiag możesz znaleźć w swoim folderze z grą. Czekamy na Was…

• Nie wiem co podkusiło GF do wprowadzenia takiego update, ale dalej sa te same bledy: -postac w ekranie wyboru postaci dalej stoi w miejscu i nie reaguje -auto lowy dalej moga zbugowac sic na mobku -wywala postacie z lasu bo jakis blad cheat guard wykrywa (nowosc xD) w000t.gif -pasek cheat guarda nie znika jesli odpalimy pare metinow naraz, wtedy trzeba wchodzic w menedzera thumbdown.png Dodatkowo boty dalej biegaja jak po jakims poligonie xD ten wasz system to drugi hackshield, istny syf kila i …

• Wabi sie DarekBanita typ 6 skoki 0,7 do wodopoju podchodzi co 14 dni

• Filmiki Diumaru

youtube.com/watch?v=up-T_4Lm0iA

• Filmiki Diumaru

youtube.com/watch?v=JhPzN_b4gXg

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from JestMoc: “prosty przykład przed aktualizacją średnio na weekend miałem wydropionych 70 bodzi, po aktualizacji tylko 37. ” Wg mnie pogorszyli, aby gracze którzy latają tylko po metkach spróbowali swoich sił na bossach ale to tylko przemyślenia

• Szaman a grota - 2k19

Shayamowsky - - Archiwum

Expiąc na maxi bodego od 77 (postać by wejść na jotuna) 96 błyski 60 diabły talik+1, eq było śmieciowe więc hity były małe, wystarczyło zdjąć 1 item i już go moby ściągały. Na twoim miejscu skupiłbym się na full tym i tym + jakieś trucie/krwawienie żeby się nie męczył na komendantach

• Filmiki Diumaru

youtube.com/watch?v=cxWrlDFPXtU

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from MasterSura: “Siła ataku MasterSury rośnie !! 10-15% 26 XII 2018r.! ” leki kupiles?

• Filmiki Diumaru

m.youtube.com/watch?v=-6MFbpqo5os

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Forrester: “Nie no, sporo itemó brakuje. W sumie lvl mnie ogranicza. Pas masz na 100, szmaragdowe 95, butki +3 bo dzisiaj je "robiłem" i całe yangi poszły Do tego peta musze kupić i rubib wymienić bo miesiąc temu znudziło mi się na 55lvlu Myślę, że dojdę spokojnie do 12k. ” pierw te matowe skoncz

• @Art a mieliście poprawić płynność gry i wszystkiego.. trwały konserwacje, które miały coś "wprowadzić" gdzie to wszystko? zamiast iść na przód wszystko cofacie.

• Rozmowy serwera Diumar

Zuriel jak tak o te podszywanie się rozpisujesz to zrób wątek pt. ,,Podszywane Nicki na które trzeba uważać by Zuriel" i wstawiaj, każdy ss który cię niepokoi z takowymi nickami.

• Problemy techniczne ze zmianą kanału? Jak oni tam mają taki serwer, że Metina 1 pamięta nie lepiej pierw wziąć się za nowy sprzęt bo to, że coś naprawiacie to nic nie daje xD Gra miała śmigać po ostatniej konserwacji (nie wywalać itd) a dalej ta sama para kaloszy i ciągle jest tak samo xD Żenada

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from MasterSura: “A jak wiadomo, dzieci Neostrady nie są tolerowane ” Powiedział MasterSura