Search Results

Search results 101-120 of 692.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Trixo - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Logiczny888: “Szkło poszukiwacza jest już wprowadzone?” Jest i go nie ma. Wprowadzony jest ale nie da się go dropnąć - mała szansa

Na pewno nie przenosi u Kawuco - nie wiem jak u admirała.

PvP - PLayer vs Player PvR - Player vs Random

Quote from bmx23: “Chodzi mi o to ze jak dodaja lv ,mapy to żeby był sens nowe metiny bosy z których na 115 lv będzie drop fajny. a Swoja droga zrobili by jakiś fajny system pvp ,wojen bo to dla mnie sens gry:p” No przecież mają dodać randomowe pvp

• Quote from Vesmir: “Quote from kakadu36: “Tak przecztałam na pecie wszystkie księgi.Odkryło mi jeden skill trudno nic nie zrobię aczkolwiek może odkryc innym dwa lub trzy skille ale to nie swiadczy ze bedzie on lepszy od mojego z jednym skillem gdyż wartości umiejętności peta również są losowe. Przykład- ja mam 1 skill/ berek 12%, ktos inny moze miec 2 skille / berek 5% i cos innego do tego to który pet jest słabszy? Z jednym czy ten z dwoma skillami? Odnośnie petów wszystko jest losowe. Jestem …

Quote from Avake: “A jam tylko jedno pytanie do płaczących.Gdzie wy byliście jak można było expić ? Teraz w 5 minut chcielibyście sie wyexpić Klepac i nie płakać ,to moze dobijecie te 95 a potem i tak nie dacie rady na nowych expowiskach, bo tu nawet z pro eq maja problemy i to mi sie własnie podoba Cos w koncu trudnego bez lezenia i patrzenia jak exp leci.” Ja Ci powiem gdzie - eq bez IS'u nie zdobywa się w 1 miesiąc. Wiem, że Ci ciężko w to uwierzyć ale takie są fakty. A expić w pół uzbieranym…

Quote from szalonyszymn: “Quote from TIPO: “Nawet pierścień nic nie pomaga. Na potworach zbliżonych levelowo do postaci działa znakomicie (psy wilki). Ale limitu 60 pkt expa z potwora nie zwiększa do 90. Expienie na 3 PD przejdzie do historii a może nawet i na 2 PD.” Pd działają ale nie tak jak kiedyś . Dlaczego GF robi wszystko by ludzie kończyli grę ? Pzecież taka politykla jak ma zachęcić nowych graczy do gry jak teraz stał się 2x hard niż kiedyś . Taki gracz woli sobie pójśc na harda od inny…

Quote from WolfikPRO: “Nie potrafisz wbić 95?idz na priva tam wbijesz w 1h. Wbijal właśnie w pt szamance 95od90 2pd i bengal leci ok5-6% czyli tylko kwestia czasu dla was to za duzodużo?” Ja właśnie tak zrobię - ani szkła hadnlu, ani expa, ani nic. 60 zbitych bossów - szkaty otwarte a itemka do handlu brak ;x

Taaa i jedyny użyteczny przedmiot (szkło handlu) dali wyłącznie w IS, gdzie powinien być dostępnym dla każdego na stałe albo chociaż za kilka Yang.

Quote from KosmoKaczor: “Spójrz na wiki metin, tam pisze że komendant daje 0, czytaj ZERO pkt. dośw.” Wiki tworzą głównie gracze ... Zresztą widać to po mojej randze na tym forum. Jeśli to prawda, że exp jest aktualnie znikomy na 90lvl+ to chyba czas kończyć, bo ja za dużo nie zdziałam bez IS'u. Kompletnym non-sensem jest redukowanie doświadczenia, gdy postacie wyexpione wcześniej już przeszły przez ten etap - redukcje powinno się prowadzić na 106+lvl (w grocie i nie tylko). Usunięcie możliwości…

Quote from Alex32: “Przecież ta tabelka na wiki jest juz od bardzo dawna,tzn ze to niedziałało?” Wygląda na to że nie na wszystkie potworki.

• Item Shop - dyskusja

Quote from xbandziorx: “na rok za 19 Sm powinno być taką rzecz powinien posiadać każdy gracz” Na rok? GF da Ci 5 czerwonych potek za 100SM, ponieważ widzi tylko $$$.

Dropnął ktoś ten przedmiot do przeglądania shopów? Ubiłem z 20 zjawek i nic.

Quote from Ad4m4ntium: “Tak i przy zbugowanym pd i nie działającym blogo, przy takich hitach potworów, aż ciężko zrozumieć jak on to robi.” U nic z tego co wiem PD nie jest zbugowane. Błogo działa przecież u nas?

Spr. dostępność tego gracza (napisałem na PW) wieczorem i dzisiaj nad ranem (24/7) online - pewnie cała gildia się zmienia i expią 1 postać.

Sekundę temu aktualizowano ranking de i na serwerze Phobos jest już 112 lvl.

Quote from allblckk: “vmsizp.jpg” Co z niej?

ToQuote from dawidzior: “piszecie o niemieckim metinie że tam już mają 110 a tam wprowadzili tę aktualizację już dawno, tak samo kiedyś kiedyś z katakumbami które na polskim metinie były chyba 6 miesięcy później niż na niemieckim.” Mocno przesadziłeś xD Ja nie mam pojęcia jak tamci gracze to robią - może generały dalej u nich dają expa? Bo takich graczy jest tam kilka.