Search Results

Search results 1-20 of 860.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Liga pvp zapisy

EmerytS01 - - Dyskusje Etolin

zapraszam tutaj do tego tematu board.pl.metin2.gameforge.com/…iedz-turnieju-PvP-Etolin/ a tutaj filmik zapoznawczy z tematem youtube.com/watch?v=VsNOhka3ZhQ

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=VsNOhka3ZhQ Zapraszam do filmiku i tematu podanym w opisie Moderator Ascoran:Poprawiłem wyświetlanie filmu.

• zapraszam do zapoznania się do filmiku link ponizej youtu.be/VsNOhka3ZhQ w celu zapisu proszę pw do mnie lub do @AmeLove Etolin albo napisanie w temacie,nick postaci,poziom,profesja oraz królestwo Turniej ma się odbyć w dniach 21.06-26.06 jeśli wypali zorganizuję turniej pvp klas oraz gildii Zapraszam

• Liga pvp zapisy

będziesz miał okazję się wykazać bo zapisy są do 20.06.2019

• Liga pvp zapisy

nie,zrobimy tak,ja dam jakąś zapowiedz turnieju,zapisy niech będą jeszcze przez miesiąc wtedy powinno więcej ludzi się zapisać

• Liga pvp zapisy

@kryndor @WegielWBucie

• Rozmowy serwera Diumar

EmerytS01 - - Dyskusje Diumar

ja tam nic niewiem

• Rozmowy serwera Etolin

niezle ;d

• Liga pvp zapisy

1. PioronArrow 2. 61 3. Archer 4. Chunjo

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from demoon: “jak cie boli ze ktos cie od cieniasow w grze wyzywa i zamiast cos robic z tym (robic eq) to placzesz o zachowanie to nigdy dobry nie bedziesz ” nie slyszalem żeby ktoś tak mowil,chyba ze mowisz o hejterach na sile ,a to co mialem osiągnac juz osiagnalem a eq mam zrobione

• Rozmowy serwera Diumar

można się cisnąć nie mowie że nie,ale gdzieś powinny być granice a jak ktoś nie ma pohamowania to jest tylko pustakiem który papla co ślina przyniesie

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KilerNo0bs: “Bezszelestny G1 ! Dopalacz 1pkt ! Tak przy okazji pytanie jakie buty najlepsze na dzień dzisiejszy w dobie mitycznej alchemii pod pvp z body/dager ? Qiliny czy Oceany? ” jak pod pvp to tylko quliny ;d

• Rozmowy serwera Diumar

ja szanuję wszystkich dopóki jednemu nie zacznie odbijać do tego punktu że ktoś wyśmiewa/hejtuje kogoś tak poprostu dla zasady bo mu zazdrosci albo jak ktoś kogoś wyzywa bo ma lepsze piksele na monitorze

• Rozmowy serwera Diumar

Hej wam,czy na waszym serwerze znajdzie się dla mnie miejsce? jest się z kimś pobić,jakaś gildia mnie przygarnie?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “347547d790c70c85.png Dzień misji - drugi... ” pomóc w montażu?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from kryndor: “Mixy, Rzuciłem wam wyzwanie- w odwecie napisaliście "glebia mixie". Czyżbyście bali się ze mną stoczyć pojedynek? A może czekaice aż wam gildia eq pożyczy? Hahahaha. Polecam wam wziąc dużo absa na dzwony ze sobą Póki co pozostaje niepokonanym szamanem i top1 graczem na serwerze Etolin, przewodząc najpotężniejszej gildii w historii metina. Topka ” Czej... Co? XDTopką? Jaką Topką? XD I z kim chcesz to pvp skoro płacz jest, że 120lvle was biją. XDDD N…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “Quote from EmerytS01: “Quote from AmeLove Etolin: “moze ktos byłby chetny poprowadzić lige pvp/turniej? W koncu cos by sie dzialo ” mogę ” z tego turnieju juz nic nie bedzie jesli nie bedzie bardzo dobrych nagrod mozna sobie zobaczyc ile sie dostaje na prywatnych serwerach za wygranie takigo turnieju a na Metin2PL mozecie jedynie dostac rangi na forum kubek i ewentualnie koszulke xd ” nie chodzi o nagrody,chodzi o to żeby było jakieś wydarzenie żeby się coś działo z jed…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from AmeLove Etolin: “moze ktos byłby chetny poprowadzić lige pvp/turniej? W koncu cos by sie dzialo ” mogę

• Rozmowy serwera Etolin

sam mam magię w kostiumie ;d

• Filmiki serwera Etolin

youtu.be/i5PPYoXz6_Q