Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Aukcje Błyskawiczne (20.06.2019)

Art - - Sklep Metin2

announcement_ogame_de_15d238215c1f6a51601f94f1a656e94e.pngDrodzy gracze! Witamy na Aukcji Błyskawicznej! Zegar tyka, cena spada – nie przegapcie okazji i kliknijcie, gdy cena osiągnie sumę, którą chcecie zapłacić. Pamiętajcie, ilość sztuk jest limitowana. Nie czekajcie za długo, w przeciwnym razie ktoś inny sprzątnie Wam sprzed nosa ostatni przedmiot! W każdej aukcji macie maksymalnie przez 15 minut szansę na zgarnięcie po super cenie rzadkiego cennego przedmiotu, takiego jak: - - - - Start aukc…

• Zmiany w grze - dyskusja

Art - - Porozmawiajmy o Metin2

Fyi: awaria internetu w Orange tech.wp.pl/awaria-swiatlowodu-…-polsce-6393745354430081a

Quote from fearbyadrian: “@Art , @Ingolf mozecie napisac dlaczego nie dziala ten nowy dung ? rumuni maja dziala turki tak samo a u nas co ... ” Quote from Beatles: “Quote from Django: “Czy komuś udało się wejść na te nową instancje przebudzenie? Klikam na statue i nic, mam pt, mam zegarki i mam te książkę. ” Zbugowany dung? Niezły patch OMG.@Art zweryfikuj to. ” Poprosiłem QA o sprawdzenie. Teraz wszystko powinno być już w porządku. Proszę sprawdzić

Quote from SenNaJawie: “ciekawe czy usuneli drop mobow, co za tym idzie bedzie wieksza szansa na drop itemkow typu zbs itp czy bedzie komunikat ze wyskoczyl potwor a potwory nie beda sie pojawiac. ” Jeśli dobrze się orientuję, zamiast mobów będzie EXP w nagrodę

Quote from IdeNaZywiol: “Quote from Extaza: “Te polskie jutuberki uciekły z PL , bo mając tam jakąś współpracę z GF, sprzedawali sobie yagi na pomarańczowym portalu, a potem płacz jakie to PL zły i banują za free. ” Ogólnie do dzisiaj zostałem jednym z nielicznych nagrywających (jeżeli jest z czego) na YT z polskiego metina, a byłem PIERWSZĄ osobą z polskiej społeczności nagrywającą z SERWERA TESTOWEGO gry. Niestety po chwili, jak to zwykle bywa do tego grona dołączyły dwie osoby (handlujące tak…

• Wersja 19.3

Art - - Ogłoszenia

--- Lista zmian 19.3 --- Drodzy gracze! Przygotujcie się na aktualizację 19.3! Przeczytajcie w liście zmian, jakie czekają Was nowości, ulepszenia i poprawki. -- Nowości -- - Nowy kompleks instancji: Płaskowyż Iluzji z lochami Przebudzenie i Szczelina Czasu - Każde konto, które posiada postać z poziomem 110+ otrzyma jedną Książkę Przebudzenia, aby móc przetestować nowy loch Przebudzenie bez uprzednieego wykonania dziennego zadania. - Letni event: nowe kostiumy, nakrycia głowy i zwierzak (Event z…

• Wersja 19.3

Art - - Ogłoszenia

--- FAQ – ŚWIAT ILUZJI --- -- NOWY KOMPLEKS INSTANCJI: PŁASKOWYŻ ILUZJI -- Udajcie się na Płaskowyż Iluzji i odkryjcie instancje Przebudzenie i Szczelina Czasu. Przechodźcie misje, pokonujcie bossów i wyposażajcie swoje postacie w mocne smocze przedmioty! Odszukajcie w pierwszej wiosce statuę iluzji. Macie tutaj dwie możliwości do wyboru: - Codzienna misja: "Świat Iluzji": Uśmierćcie trzech różnych bossów (Razador, Nemere, Jotun Thrym), aby ukończyć misję. Beran-Setaou, został tymczasowo usunięt…

Quote from Wiwek: “a udostepnisz tez oryginalny tekst jaki dostales? aby nie bylo ze blad w tlumaczeniu tak jak robi to tureckie CoM'a? ” Angielska wersja tłumaczenia pojawi się na forum Metin2 en zatem będzie ją można porównać. Dziś jeszcze w miarę możliwości sprawdzę te tłumaczenie, aby nie wyszły jakieś babole.

Quote from xbandziorx: “Ale beka, typ publikuje film ze zmianami szybciej niż GF dodało informacje odnośnie aktualizacji... ” Na wstępie pragnę Was przeprosić za ten chaos informacyjny, gdzie np. filmik o aktualizacji pojawia się przed informacjami na forum. Wynika to z problemów w komunikacji między oddziałami. Tzw. namaszczeni youtuberzy podlegając pod marketing, który rządzi się swoimi prawami i rzadko informuje nas o swoich działaniach, stąd brak koordynacji. Z mojej strony narzekałem na to …

• Nadchodzi wersja 19.3

Art - - Ogłoszenia

announcement_metin2_de_a61778d8ac8fb594236a78f1b01707d6.jpgSzanowni Gracze, Nadchodzi już czas, zbierajcie sprzęt i przygotujcie się na nadchodzącą aktualizację! Wersja 19.3 trafi na nasze serwery już w przyszłym tygodniu. Aktualizacja zostanie przeprowadzona we wtorek, 18.06 o godzinie 15:00 podczas przerwy technicznej. Więcej informacji przekażemy w przyszłym tygodniu ale spoilery zaczęły się już pojawiać na naszej stronie na Facebooku Wasz Zespół Metin2

• Aukcje Błyskawiczne (10.06.2019)

Art - - Sklep Metin2

announcement_metin2_de_83c3fb24938ee2e1405d67842212ae09.jpgDrodzy gracze! Witamy na Aukcji Błyskawicznej! Zegar tyka, cena spada – nie przegapcie okazji i kliknijcie, gdy cena osiągnie sumę, którą chcecie zapłacić. Pamiętajcie, ilość sztuk jest limitowana. Nie czekajcie za długo, w przeciwnym razie ktoś inny sprzątnie Wam sprzed nosa ostatni przedmiot! Start aukcji błyskawicznej: - Poniedziałek, 10.06.2019, od godziny 18:00 do godziny 23:00 w ItemShopie. W każdej aukcji macie maksymalnie przez 1…

• Oferta Ramadanu (02.05-11.06.2019)

Art - - Sklep Metin2

Oferta została przedłużona do 11 czerwca 23:59.

• 06.06.2019

Art - - Ogłoszenia

Przerwa techniczna została zakończona! Lista zmian Dokonano zmiany zachowania niektórych elementów interfejsu użytkownika (np. okna handlu).

• Wędkarskie puzzle zostały przedłużone do 8 czerwca

• Wędkarskie Puzzle

Art - - Archiwum - Gra

Szanowni Gracze, uprzejmie informujemy, że event został przedłużony do 8 czerwca 14:00.

• Wędkarskie Puzzle

Art - - Archiwum - Gra

Szanowni Gracze, przepraszamy za wczorajsze nagłe zakończenie eventu. Udało nam się wykryć usterkę i ją usunąć. Wędkarskie puzzle zostaną wznowione dziś o 15:30. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, szansa na drop uległa zmianie wraz z wersją gry 19.1, można ją jednak zwiększyć za pomocą . Można je uzyskać także z . Dodatkowo aktywujemy drop 15 minutowej wersji księgi z metinów i bossów przez 6h raz dziennie do końca trwania eventu. Terminy aktywacji dropu opublikujemy jeszcze dziś. Prosimy odnotowa…

• Wędkarskie Puzzle

Art - - Archiwum - Gra

Szanowni Gracze, Niestety event został wyłączony do odwołania. O terminie wznowienia poinformujemy Was w oddzielnym ogłoszeniu. Przepraszamy za utrudnienia.

• Wędkarskie Puzzle

Art - - Archiwum - Gra

Szanowni Gracze, Wielu z Was zauważyło, że szansa na drop Pudła z Puzzlami nie jest taka jak była. Wprowadzono zmiany w evencie wraz z wprowadzeniem aktualizacji oznaczonej numerem 19.1. Przepraszamy za brak wzmianki i stosownej informacji z wyprzedzeniem. Zmiana wprowadza 30% szansę na zdobycie pudła przy pomyślnym złowieniu ryby. Szansa może zostać zwiększona do 100% przy użyciu księgi Rybie Wnętrzności. Przepraszamy za powstałe zamieszanie. Wasz Zespół Metin2

• Przygotowałem dla Was polskie napisy, są one już online i można je wybrać w ustawieniach klipu

• Quote from Art: “Sprawdzamy... Proszę czekać. *Miła muzyczka* ” Hmm zamoczyłem kija i wypada pudło za każdym razem...