Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• @DARKRIDER Magazyn czasy świetności miał w momencie jego powstawania, wtedy to piecze nad nim sprawowały Etincelle oraz Laburra :). Prawda jest taka, że im bardziej wstecz się cofniemy, to było lepiej więcej osób grających, a co za tym idzie czytających gazetkę i nie ma co tego porównywać do obecnej sytuacji. Wraz z upływem czasu tworzenie gazetki metinowej jest coraz trudniejsze, a sam magazyn jednak prosperuje i to świadczy dobrze o jego twórcach. Są nadal ludzie, którym chce się coś tworzyć i…

• Rozmowy serwera Etolin

Vesuvius - - Dyskusje Etolin

Kumusiek - dobrze jest, iż posiadasz taki dystans do swojej osoby i przyznałeś, że "śmiechłeś" z samego siebie! Za to szacuneczek, bo jak mawia klasyk: Kiedyś to tak było, że takich osób nie było, a moja racja była zawsze bardziej mojsza niż twojsza. No chyba, że Twój post dotyczył wypowiedzi użytkownika pod pseudonimem kryndor - wtedy nie było tematu. Pozdrawiam.

• Rozmowy serwera Etolin

Vesuvius - - Dyskusje Etolin

Quote from Kimusiek: “Quote from RShamane2137: “Śmiesznie się czyta, jak ludzie, którzy żenią się z własnymi szamankami, rozmawiają o związkach międzyludzkich. ” Śmieszne jest, jak Ci którzy nie grają w metina, wypowiadają się na forum tej gry xD ” Śmiesznie się czyta jak osoby grające w metina piszą że śmieszą ich ludzie, którzy jednocześnie nie grając we wspomniany twór mają czelność wypowiadać się na jego oficjalnym forum

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Vesuvius - - Samos

Quote from RShamane2137: “Quote from Mordetis: “Wy i te Wasze słynne "argumenty". ” Ironie to wciąż poziom o wiele wyższy niż zwykłe kłamstwa. ” Dokładnie, a potężna wichura łamiąc duże drzewa - trzciną zaledwie tylko kołysze...

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Vesuvius - - Wetar

Quote from RShamane2137: “Quote from Rumun: “Raczej w kontrolowanychsamosa jest nienawidzony aktualnie. ” Chodziło mi o inną nienawiść, Wulkan będzie wiedział o co chodzi xD ” Nie potwierdzam, aczkolwiek zaprzeczyć tym słowom również nie mogę

Vesuvius - - Wetar

Dopóki niezmiennie i tak bardzo nienawidzony jest tu RShamane, to temu serwerowi nic nie grozi Żeby coś trwało wiecznie, musi mieć mocną podstawę! XD

Vesuvius - - Wetar

Cześć Wetarani Lata mijają a tu nadal znajome mordki się udzielają

Vesuvius - - Wetar

Wszystkim dzieciom życzę wszystkiego najlepszego z okazji przystąpienia do pierwszej komunii świętej. Wymarzonych prezentów i miłości z Bogiem! Moi mali... Komuniści?

Vesuvius - - Samos

Pozdrów ich

Vesuvius - - Samos

Quote from Mordetis: “... że ja Cię nie pamiętam Vesuvius. ” 12wehtthaM, taki miałem niegdyś nick, tylko tak bardziej od tyłu

Vesuvius - - Samos

[ciach], kiedyś to byyło... A ja pozdrawiam moich serdecznych przyjaciół - DarkAchillesa(Hobbita) oraz Ulivara(Igora) - wesołego jajeczka i smacznego króliczka Ile czasu ja na Was w przeszłości zmarnowałem to szok, ale znając życie, to Wy dalej tu jesteście Dlatego jeszcze raz wszystkiego najlepszego! XD Moderator Ascoran:Wyciąłem pseudocenzurę.

Vesuvius - - Wetar

Quote from Konradeek: “co za laczek... ” Kubota? Czy jakiś badziew z szaber placu? A tak w ogóle to smacznego zajączka i wesołego jajka

Vesuvius - - Wetar

Foka to Gameforge, a dziewczyna to Wasze "piniendze" youtube.com/watch?v=L_OuM9cu-G8 Wesołego Karpia, Wetarczycy

Vesuvius - - Wetar

Moje erupcje są mistyczne XD

Vesuvius - - Wetar

DariuszIII oczywiście. Najlepszy diler, marsjanki dożylnie polecam, tylko nie mieszajcie smaków.

Vesuvius - - Wetar

Taki prank, że sam Dubiel by się nie powstydził

Vesuvius - - Samos

Chyba bym musiał być jakimś za przeproszeniem <głuptaskiem> jakbym wrócił po tylu latach do gry Zrozumiesz o czym mówię, jeśli uda Ci się kiedyś z tym skończyć i przetrwać przynajmniej rok xD

Vesuvius - - Samos

Gram w czasie przeszłym, nie udawaj że nie wiedziałeś

Vesuvius - - Samos

Powiem tak. Kiedyś to byłooo, kuuuhr. Łuczniki w v2 pająków nie były potworami atakującymi z dystansu, kuuuuhr. Kiedyś to były czasy, nie to co teraz, teraz nie ma czasów Właśnie rozpoczynam sobie swoją wyprawę do wieży demonów. Póki co wszystko idzie bezproblemowo, pokonałem kamień metin, który określa się mianiem "twardości" Trzymajcie za mnie kciuki, jakbym nie dawał znaku życia to nie czekajcie z kolacją. A tak na poważnie już, to ubolewam nad utratą swoich wcześniejszych postów i jednocześn…

Vesuvius - - Samos

To tyś jest moderatorka pracująca na nocną zmianę? O kruca himmel motyla noga, no to grubsza akcja widzę... Ale ja Ci nie wierzę! Pewnie siedzisz teraz w Hameryce zajadając się hamburgierami pijąc sobie przy tym coca karolę, to przez inną strefę czasową jest jak jest, wracaj do swej ojczyzny i wszystko będzie dobrze! Nicponi trzeba karać, a nie nagradzać - i proszę mi tu nie mówić o żadnej ironii, bo wiem co to jest, swoją drogą jadłem wczoraj. Pozdrawiam.