Search Results

Search results 981-1,000 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Okko: “Po pierwsze: to nie team robi wszelkie promocje w IS - one wychodzą bezpośrednio od GF. Po drugie: nie rozumiem narzekania niektórych ludzi na wszelkie promocje w IS - jest to tylko czysty zysk dla graczy, bo mogą mniej wydać na potrzebne przedmioty. Zwiększa to też dostępność różnych skrzynek, wierzchowców, zwojów SM - na czym korzystają i zwykli gracze. Na czymś firma musi zarabiać, by ktokolwiek mógł grać. Ostatnio w ciągu jednego miesiąca był w sumie jakieś 7 ewentów NIE ZW…

• Zmiany w grze - dyskusja

Forfa - - Porozmawiajmy o Metin2

Wallander,zgodzę się tak było sam mam do tej porty spory zapas tych zwierzątek,ale pomyśl sobie że nie każdy w tych godzinach ma wolne,czy też ma czas na dropienie,jak wiemy idzie lato jest ciepło o godzinie 19 zwykle ludzie zaczynają wychodzić bo w popołudnie jest taki żar że nie ma po co,19/20 to również początek wszelakich imprez i domówek,więc patrząc systematycznie te 14h wychodzi na zaledwie 2/3h w tygodniu. Sam choć mam sporo wolnego czasu,to rzadko jestem w domu w tych godzinach i nie ma…

• Eventy na Etolin - nasze wrażenia

Forfa - - Etolin

Quote from Ryjek16: “Quote from Laburra: “Fakt, jednak moim zdaniem w przypadku tego przedziału lvlowego jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ nie ma DH. (:” Czyli lepiej jest nam utrudnic gre niz zajac sie nielegalnym oprogramowaniem no po takiej dawce (madrosci) leze i placze ze smiechu wlasnie ps a co wykombinujecie z grota zeby nie bylo tam botow??? he? :crazy:” Nikt ci nie każe uczestniczyć w evencie.

• Wybór EQ - item vs. item

Forfa - - Klasy Postaci

Skipi11111- weź kozy,nie dość że takich sztyletów jak diabły/krwawy będziesz długo szukał,to i tak koziki wyjdą lepiej w praniu.

Wallander- wiem,ale chodzi o eventy;p

Quote from Wallander4Ever: “Quote from diego123: “Macie już jakieś przecieki na temat nowości w metinie typu nowe mapy, bosy, czy próg lvlowy ? Kolega Trixo ma w sygnaturze coś takiego napisane : 1. Wprowadzenie możliwości kupna Yang za Smocze Monety 2.Lodowe mooby 3.Złoty koń (30 poziom jeździectwa) 4. I kd +6 z bossa bodajże Razadora” Odnośnie tych lodowych mobów. Na stronce Ymir'a znajduje się taki SS: Chodzi mi o tę mapkę po lewej stronie. Nie została ona jeszcze wprowadzona. tab_img2.jpg” T…

• Quote from Santonia: “Quote from Forfa: “Skoro to był event testowy,to dlaczego używasz go jako eventu ogólnego który się odbył?” Dlatego, że "testerzy" którzy wzięli w nim udział, otrzymali nagrody.” Co prawda , ale nie każdy na nim mógł wziąć udział,każdy OX był zapowiadany,więc sens robienia OX bez zapowiedzi..? Jeszcze w ciągu 7 dni? Skoro dodaliście próg lv,to można śmiało zapowiadać OX na forum,poza tym jest limit od 15 lv,a większość uczestników to 1 lv z innych serwerów. Radziłbym przemy…

• Quote from Santonia: “To może znowu będą testy :P” Skoro to był event testowy,to dlaczego używasz go jako eventu ogólnego który się odbył? Ostatni OX był bodajże rok lub nawet później,a nic nie szkodzi zrobić go eventem stałym odbywającym się co miesiąc jak hervest festival,nagrody są tak powalające że fasolka zen i bodzio raz na miesiąc nie powinno stanowić przeciwu ku GF.

• Quote from Santonia: “Quote from NocnyFarmerr: “A ja chce OX! Nie pamiętam kiedy ostatnio było” W lutym, ale może niedługo znowu będzie.” Sama mówiłaś że jest to event testowy

• Horrory, jakie polecacie?

Forfa - - Hydepark

- Mgła 2007 - Opętani 2010 - Lśnienie 1980 - Silent Hill 2006

• Quote from RELORD: “co zrobic jezeli przez 35 dni nie moge dropnac nigdzie wierzchowca z rekawica, najwiecej na glownej - 80 lvl dropie i nic...” Tak to jest jak się płacze na forum,a nie słucha Mówię ci 5 raz żebyś dropił na m1/m2.