Search Results

Search results 101-120 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Art - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from KwiatSuri: “WYTŁUMACZ MI TO @Art jak to możliwe że info takie znajduje na angielskim forum a na naszym tego nie było????!!!! ” Przekopałem się przez komunikację i faktycznie, 30go stycznia taka informacja powinna trafić na forum za co serdecznie przepraszam. E-mail w tej sprawie zginął pod stertą innych. Niemniej jednak udało mi się uzyskać przedłużenie ważności kuponów, co powinno sprawę ostatecznie rozwiązać. Te kilka dni frustracji i oczekiwania na decyzję nie byłoby, gdybym ogłosi…

Quote from Satomi: “A to ciekawe, bo jak uruchamiam grę to widzę, że GF ma licencję do 19.03.2019, doczytany ” Quote from Satomi: “Pod komunikatem: Czy chcesz zezwolić następującemu programowi na wprowadzenie zmian na tym komputerze? Pokaż więcej szczegółów - Pokaż informacje o certyfikacie wydawcy ” Nie ma to jak porównać certyfikat dla aplikacji z licencją na wydawanie gry W tym wypadku warto zapoznać się czym jest faktycznie certyfikowanie aplikacji: Quote: “ Gwarantuje, że oprogramowanie poc…

Quote from akwarysta93: “czego i kiedy IRC bedzie dzialac? ” Już działa Quote from SamarytaninEtolina: “A właśnie @Art @Ingolf wiadomo coś już o przywróceniu zmiany CH nie wylogowywujac się? ” Niestety brak informacji.

• Szanowni Gracze! Uprzejmie informujemy, że termin ważności kuponów z nagrodami z serwera Jemioła został wydłużony do 25-go marca. Prosimy wykorzystać je przed podanym terminem. Przepraszamy za utrudnienia.

Quote from Yovive: “O.o SZOK! Smok zmartwychwstał, w końcu ” Zgadza się, wczoraj udało się przeprowadzić operację i przywrócić go do życia

• Item Shop - dyskusja

Quote from IdeNaZywiol: “Rozumiem, zmienić serwer z Jawy na Diumar/Etolin bez możliwości powrotu, ale... inna możliwość nie powinna wchodzić w grę ” Quote from IdeNaZywiol: “Może trzymajmy się jednak wersji, że na Jawie biletów podróżnika nie będzie. ” Ze wstępnych ustaleń, które miałem okazję poznać, możliwość transferu będzie wyłącznie z Etolina i Diumara (Jawa będzie możliwa do wyboru jako serwer docelowy)

• Item Shop - dyskusja

Quote from Bellatrix: “Na obecnie istniejące trzy serwery jakieś dużej kombinacji z biletami podróżnika nie widzę. O ile mi wiadomo to serwer JAWA jest trochę za "młody" aby był brany pod uwagę jeśli chodzi o transfery. @Art wiesz coś więcej? ” Jak tylko będą informacje oficjalne, ogłosimy ofertę biletów na forum.

• Item Shop - dyskusja

Quote from Aata: “Chyba art się zreflektował i usunął co napisał xd ” Przestańcie mieszać wątki

• Item Shop - dyskusja

Quote from iCloudy: “Halo, gf, co z wami?! Tyle osób czeka na bilety, ” W końcu widziałem poruszenie w sprawie biletów podróżnika. Daty jeszcze nie mogę podać, bo nie została ostatecznie wyryta w kamieniu. Możliwe jest, że cena biletów będzie uzależniona od wybranego serwera docelowego.

Quote from Maibuu: “@Art - dzisiaj jest 18.02.2019, a od wczoraj nie jest możliwa realizacja kuponów, których data ważności wynosi 30 dni. Wszyscy dostali kupony 21.01.2019, a więc nie upłynęło jeszcze 30 dni. ” Staram się pozyskać w tej sprawie dla Was jakieś konkretne informacje. Proszę o cierpliwość. Quote from Art: “Quote from Maibuu: “@Art - dzisiaj jest 18.02.2019, a od wczoraj nie jest możliwa realizacja kuponów, których data ważności wynosi 30 dni. Wszyscy dostali kupony 21.01.2019, a wi…

• Dzięki za info. Przekażę do QA. Quote from Mistyczny: “@Art jedynie co, to coś takiego wynalazłem (Hidden Content) 0213 23:25:26941 :: CPythonLoca::LoadQuestLoca - Load Error 5759 0213 23:26:01776 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file 0213 23:28:36430 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file 0213 23:28:36460 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file 0213 23:28:03447 :: CPythonLoca::LoadQuestLoca - Load…

• @Mein @Mistyczny Czy w plikach klienta nie ma pliku dotyczącego ostatniej awarii klienta gry? To co wkleiliście nie zawiera informacji z klienta. Logi proszę dodawać w załącznikach lub spoilerze.

Quote from Ghosts: “Art jakieś info na temat Poli i zmiany ch? ” Niestety nic nowego nie mam

Właśnie otrzymałem informację, że rękawica złodzieja zostanie naprawiona w wersji gry 19.1. O terminie aktualizacji poinformujemy w dziale ogłoszeń.

• Crashe klienta proszę opisać w tym temacie zgodnie z wymogiem, możliwe, że przyczyna leży gdzie indziej: Klient gry doznał awarii? Grę wywaliło do pulpitu? Opisz sytuację

• Wyłączanie się klienta win10

Art - - Archiwum

Proszę opisywać awarie w tym temacie, zgodnie z wymogami: Klient gry doznał awarii? Grę wywaliło do pulpitu? Opisz sytuację

• Miłosne wyznanie Metin2

Art - - Archiwum - Gra

social_cd02aa39a15ce041f5bf2b6b637c1919.pngMiłosne wyznanie Metin2 Czy czujecie w powietrzu unoszący się słodki zapach miłości? To zapach Walentynek! Od 14 lutego (14:00) czeka na Was najróżowszy event roku! A oto, co dla Was przygotowaliśmy: Nasze potwory "podarują" Wam róże i czekolady – podzielcie się nimi z Waszymi ukochanymi lub wymieńcie je na drogocenne nagrody. Przy odrobienie szczęścia możecie otrzymać pudełko z uroczym zwierzaczkiem: Walentynem lub Walentynką. Skorzystajcie z wyjątkowo…

• Problem jest na tyle nieprecyzyjny, że nie mamy możliwości udzielenia Tobie pomocy. Kilkukrotne restartowanie komputera w celu usunięcia usterki wskazuje na problemy z maszyną.

• Wszelkie awarie klienta prosimy zgłaszać w tym wątku (ze szczegółami) Klient gry doznał awarii? Grę wywaliło do pulpitu? Opisz sytuację Ten temat zostanie zamknięty.

• Z racji zwiększonych ilości zgłoszeń dotyczących stabilności serwera, staramy się usystematyzować proces zgłaszania tego typu przypadków. W tym temacie będziemy zbierać wyłącznie posty, które zawierają pełne informacje na temat odnotowanej awarii. W poście należy zawrzeć: - dokładną datę i godzinę awarii - serwer i kanał oraz w miarę możliwości nazwa postaci - dokładny opis sytuacji, podczas której wystąpiła awaria (np. otwarcie okna dozorcy, przejście przez portal itp.) - załączenie do posta pl…