Search Results

Search results 1-20 of 30.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

WariatTypowy - - Etolin

o, no to kupuje, 5 won

• Rozmowy konTROLLowane Samos

WariatTypowy - - Samos

Quote from Lexio: “„unlimited power“ jak Imperator z GW, ” Moja krew

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

WariatTypowy - - Wetar

Quote from Rumun: “Na Samosie wszystkiego pełno, nie tylko szamanek ale mixów. ” Bardzo dobrze! teraz wez to powiedz Mordetisowi.

WariatTypowy - - Wetar

Quote from Konradeek: “Aaaa wszystkie szamanki, są zajęte przez jakieś laczki... ” Zawsze sa tez szamany, nie musisz nic chowac

WariatTypowy - - Wetar

serwer dropkow, co sie dziwisz, nie ma czasu na odpowiedzi na forum tylko drop drop drop

WariatTypowy - - Samos

No podziekuj tokarza, bo z tego co widzialem to troche slabo wam szlo bez niego

WariatTypowy - - Samos

no to szkoda, myslalem ze planb cos pokaze zamiast filmiki z wieksza iloscia graczy

WariatTypowy - - Samos

Tak sobie ostatnio patrze, i widze ze juz Tytusik i Savarax se zrobili nowe bronie na 115 +9 i Galadyn tam z nowym mieczem lata + nie wiem ile dokladnie, pewnie juz tez 9 (gratulacje) i teraz mnie ciekawi, bedzie moze kiedys wojna lub bitwa miedzy, Savara Tytusikiem Galadynem vs Arixanem Vikingiem i Tokarzem? mysle ze ciekawie by bylo (polecam tak zrobic, wtedy irresisitble mozesz pokazac jaka silna gildia z was, i zeby nie bylo ze Arixan napisze, 'nie, bo nie ma co bic'

WariatTypowy - - Etolin

Quote from Jazzy.tbd: “Wojna aktualna, 21:00 , zapraszamy ” zawiodles mnie Jazzy, juz jest 5 po a nadal czekam

WariatTypowy - - Samos

Quote from LodowyMAN: “Quote from Durm: “Quote from Shaytan: “Samosowanie macie jakieś fryzy dla sury na 35lvl na sell XD ?Bo nie da się nigdzie kupić XD ” za 50 kk Ci sellne ” [ciach] chce cię okraść to tyle nie warte... Jbc dam za 45kk ” co za goscie... nie sluchaj sie ich, sellne ci za 40kk Moderator Ascoran:Wyciąłem z cytatu nieregulaminowe treści.

• Mały niebieski smok

WariatTypowy - - Archiwum

z niebieskim smokiem sie bawic to ostra zabawa, ja osobiscie wole juz sprobowac sprzedac jajko xd , a jak juz ma pare godzin no to otwieraj bo szkoda zeby nic z tego nie wyszlo a tak to kupowac jajka wydaje mi sie ze nie oplaca sie szczerze xd

WariatTypowy - - Samos

Quote from LodowyMAN: “powiedz wprost co to było, nie kaz nam się domyślać...: ” To Mordetis sie o tym chwalil nie ja mysle ze za eq pewnie da sie zalatwic z nim rozmowe przez skype

WariatTypowy - - Samos

Quote from Mordetis: “Podziękowania dla gildii. voQkPRI.jpg ” Ogolnie, cieszy mnie Mordetis ze chwalisz sie zdjeciem tego miecza na forum a nie czyms innym jak poprzednio na skypie bylo

WariatTypowy - - Etolin

Quote from Jazzy.tbd: “widocznie poczuł chłopak wielką potrzebę pochwalić się wszędzie gdzie się da ” Daj mu spokoj, bo przez ciebie teraz poplacze do matki ze smieja sie z niego w grze internetowej w ktorej on zyje.

WariatTypowy - - Samos

Quote from kayohardcore: “I wszystko w temacie ” chyba nie rozumiesz co ja do ciebie mowie

WariatTypowy - - Samos

Quote from kayohardcore: “Quote from WariatTypowy: “Quote from Lorint.: “A propo bogaczy Znalazłem coś takiego na YouTube jakiś znajomy? [video]m.youtube.com/watch?v=J9bFpyhZUTc[video] ” co to takiego, no koles juz nie chcial miec eq do mixu wiec wywalil co wiecej d ” Ciekawe czy masz teraz chociaz takie? ” no nie, bo gdybym mial to tez bym wywalil

WariatTypowy - - Samos

Quote from Lorint.: “A propo bogaczy Znalazłem coś takiego na YouTube jakiś znajomy? [video]m.youtube.com/watch?v=J9bFpyhZUTc[video] ” co to takiego, no koles juz nie chcial miec eq do mixu wiec wywalil co wiecej do powiedzenia

WariatTypowy - - Samos

niech ktos juz zacznie sie wyzywac bo mnie nudza te dyskusje bez zadnych argumentow

WariatTypowy - - Samos

... chodzilo mi o to ze teraz maja sie ciebie bac

WariatTypowy - - Samos

Quote from XIcek: “prędzej na wetar uciekną ” nooo szkodasensu pewnie tez, bo jest sie czego bac, prawda icek?