Search Results

Search results 1-20 of 34.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Karykatura Dwutygodnia #5 - GŁOSOWANIE!

enek78 - - Konkursy

praca nr4 bardzo mi sie podoba, taka bardzo.. zyciowa xD ale za niestety oddam glos na nr 3 ze wzgledu na estetyczne wykonanie no i ogolnie bardzo artystyczne podejscie do tematu, pozdrawiam autora

• Seriale... Czyli co oglądacie?

enek78 - - Hydepark

Quote from theryszek: “-Pamiętniki z Wakacji -Dlaczego Ja ? -Trudne Sprawy -Świat Wedlug Kiepskich -Pamietniki Wampirow” u mnie to samo, ale czuje ze czegos brakuje

• Fanaberia ! koniec kropka . :w00t:

• Fanaberia

• oczywiscie nr2. czy do takich glosowan nie lepiej jest wstawic ankiete ? mniej roboty przy liczeniu glosow

• Horrory, jakie polecacie?

enek78 - - Hydepark

Quote from LadyOffCKM.: “Oszukać Przeznaczenie 5, w 3D :D” bylem w kinie zgadnij co było.. ŚMIECH NA SALI szczegolnie kiedy ta laska wypadla przez okno u okulisty zostało po niej tylko oko ktore rozjechal samochod trailer : [video]youtube.com/watch?v=zLKR3GdIK80[/video] + scena o której pisałem up [video]youtube.com/watch?v=WTUUVEy_ZBw&feature=related[/video] ale to mi sprawiło największy ubaw : [video]youtube.com/watch?v=3LODv11y59I&NR=1[/video]

• Filmy dające do myslenia ?

enek78 - - Hydepark

szczerze powiem ze trudno jest znaleźć film w którym będziesz musiał myśleć o co chodzi, ja polecę 2 książki Chemia Śmierci Simona Becketta ' Manham. Małe spokojne miasteczko. „Krajobraz pozbawiony zarówno życia, jak i konkretnych kształtów. Płaskie wrzosowiska i upstrzone kępami drzew mokradła”.0 To tu doktor David Hunter szuka schronienia przed okrutną przeszłością. Sądzi, że przeżył już wszystko to, co najgorszego może przeżyć człowiek, sądzi, że wie o śmierci wszystko. Ale śmierć, „ów proces…

• ------- zmieniam głos.. na prace nr 3

• SotW #29 - Głosowanie.

enek78 - - Konkursy

oddaje swoj glos pracy nr 7

• Quote from Miltinka: “enek - oj żebyś wiedział.. nie zasługuje.. najbardziej zasługuje Limka ” czemu nie zasługuje ? bo zwarnowala cie za łamanie regulaminu ? hehe pozdrow szajbusa od KsujeBoLubie na diamondku ;d

• Quote from Ardi109: “Według mnie Fanaberia i według mnie ona wygra hmm ciekawe może magia ? ale zobaczycie kto wygra :phatgrin:” Fanaberia od dawna zasługuje na pracusia miesiąca

• a beda testy beta tak tak to bylo z grota ???

• Nowy system zapraszania znajomych

enek78 - - Archiwum

nie polecam polecac tej gry a3ns7o.jpg TYM SIE TO KONCZY wyprobowalem za was zebyscie wy nie musieli

• Quote from xbandziorx: “Każda z Waszych postaci z poziomem minimum 75 będzie zobowiązana do zabicia Umarłego Rozpruwacza co najmniej raz, aby móc nimi wejść do Katakumb Pewnie już się nic nie zmieni skoro będą niedługo testy, trzeba na buffie zacząć działać jakoś i próbować tego ripa zjechać... :gryzie:” cos mi sie zdaje ze od 75lv bedzie wylatywal przedmiot ktory bedzie mozna polaczyc z itemkiem z is u baek go lub innego npc przedmiotem napewno nie bedzie mozna hadlowac pozdrawiam

• Nowy system zapraszania znajomych

enek78 - - Archiwum

jezeli mam 90lv + i zaprosze kogos to dostane wszystkie nagrody ? czy moge dostac nagrode za kazdego zaproszonego czy tylko za pierwszego ?

• Filmy dające do myslenia ?

enek78 - - Hydepark

Zlo (ondskan) zaczniesz myslec dopiero po filmie

• Horrory, jakie polecacie?

enek78 - - Hydepark

Ring

• praca numero 3

• up xd o tam od 1:49 zaczyna sie to co przetłumaczłem ja ale tobie chyba lepiej wyszlo xddd

• Quote: “It seemed the numerous warriors` challenges eliminated the Death Reaper of the 9th devil tower. However, the time the Three kingdoms` warriors` guard were loose, the Death Reaper`s roaring spread out the whole devil tower. I Will be waiting for you with blooded sea, earth full of fire, and the grudge and furiousness that I have in my both hands. One moment of carelessnes caused this but my brothers will release me from my resentment. With this painful cry, there was a sound of thunderous…