Search Results

Search results 21-40 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

DARKRIDER - - Dyskusje Etolin

trzeba przyznac sie szczerze przed teamem i przed GF ze po prostu jestescie uzaleznieni od gry i aby wprowadzili do ISa mozliwosc grania podczas przerw technicznych wilk caly i owca syta Pozdrawiam

• Rozmowy serwera Etolin

Dlaczego ludzie chca sie wieszac jak metin jest wylaczony? Pozdrawiam

• Jakiej muzy słuchacie?

DARKRIDER - - Hydepark

mam nadzieje ze umierajac bede slyszal glos KATY [url]https://www.youtube.com/watch?v=2lrxaY-hcvA[/url] Pozdrawian

• Jakiej muzy słuchacie?

DARKRIDER - - Hydepark

[url]https://www.youtube.com/watch?v=4DSSbKObQ3A[/url] Pozdrawiam

• Rozmowy serwera Etolin

Kiedyś matura podstawowa z chemii była najłatwiejsza maturą do zdania Potem w kolejności była matematyka Ale rzeczywiście problem ze zdaniem matury z matematyki świadczy o ułomności człowieka I po prostu o ignorancji na naukę Sam pamiętam jak polonistka mówiła Darek Ty nie zdasz matury z języka polskiego A co do czego to wszystko siadło bez problemów Powinni rzeczywiście podnieść poziom nauczania Najlepiej żeby w klasie 6 podstawówki był materiał ze szkoły średniej. A od 9 klasy powinna być nauk…

• Kiedyś było to na forum Ale po wielkiej aktualizacji nam to zabrali Pozdrawiam

• Jakiej muzy słuchacie?

DARKRIDER - - Hydepark

youtu.be/dBhFSXRuWtw Pozdrawiam

• Jakiej muzy słuchacie?

DARKRIDER - - Hydepark

Powracamy do klasyki do nutek które dały podstawy dla hands up youtu.be/xJZF-skCY-M Pozdrawiam

• Jakiej muzy słuchacie?

DARKRIDER - - Hydepark

a ja nadal zakochany w "poprzedniej" wersji Katy Perry [url]https://www.youtube.com/watch?v=dvf--10EYXw[/url] Pozdrawiam

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KociePomruki: “@DARKRIDER, nie przeklinaj. ” ja jestem kulturalny czlowiek przeciez mnei znasz z samosa Pozdrawiam

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from RShamane2115: “Młodzież gimnazjalna to przecież środowisko, w którym się obracasz, sądząc po Twoich wpisach. ” i mowi to ziomek co ma w ksywie 2115 a w kawalku bylo jeszcze cos takiego: Quote: “Nie znamy się, więc po co mi wysyłasz zaproszenia 2115 i nagle chcesz, bym wpadł na melanż Wielkie dzięki - to miłe, ale nie chodzę po burdelach Nie przyklejaj sobie w ksywie tych jedynek, bo cię nie znam” Pozdrawiam

• Rozmowy serwera Etolin

Truuuuuudne spraaaaaawy!!! Lorint nie obracasz sie raczej wsrod doroslych eylis ma smiesznego kota na awatarze :O Pozdrawiam

• Rozmowy serwera Etolin

Chińskie bajki psują musk Pozdrawiam

• Rozmowy serwera Etolin

Elo ziomki [ciach] kto i z kim sie obecnie bije albo inaczej kto i z kim sie obecnie wyzywa Pozdrawiam Moderator Ascoran:Wyciąłem niestosowne treści.

• Quote from Ascoran: “Przecież nikt ci pistoletu do skroni nie przystawił i nie każe wpisywać. Takie pola profilu na forum były od zawsze, lecz na ogół w mało widocznym miejscu. Nie, twój numer bota nikogo nie interesuje, ani żadne inne wymiary... ” Po prostu dajesz mozliwosc wypowiedzi a gdy sie wypowiadamy cisniesz nas szkoda ze po prostu nie dacie mozliwosci personalizacji tego i kazdy bylby zadowolony a nie narzucanie czegokolwiek z gory Pozdrawiam

• Wolałbym żeby zawód i miejsce zamieszkania było w profilu Ewentualnie zrobić tak że każdy mógłby personalizować co chciałby widzieć pod awatarem Pozdrawiam

• Szkoda że w tą grę nie grają uczciwi gracze pokroju Stuntday Ale wtedy to nie byłaby gra a UTOPIA Pozdrawiam

• Rozmowy serwera Etolin

bananowe skUry w cenie a jak r6 nawet z m52b20 oszperowana to juz mozna bokiem poleciec troche Pozdrawiam

• Rozmowy serwera Etolin

Nie to co po brodzie prawda Naksen? Pozdrawiam

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “Chcę, abyście zaczęli się szanować nawet, jako wrogowie.Wyszydzanie podobnych akcji kończyło się niejednokrotnie na moich oczach ujawnianiem coraz większych skrajności, przykładowo nieuleczalnych, śmiertelnych chorób. Wystarczy, że zaczniecie się bić i jeździć nie po sobie, a po postaciach, bo zasadniczą różnicą jest nazwać kogoś miksem, a docinać komuś bezpośrednio jako człowiekowi. Trzeba tylko wyrwać się z amoku i przemyśleć na chłodno. ” no to rszaman nie ma szans na dost…