Search Results

Search results 1-20 of 152.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

ArixanBogiem - - Dyskusje Etolin

Quote from Darek-Pogrom: “rudy alchemia 5lat itemy 5lat i będzie dobrze to akurat dom już będzie chyba stal xD ” na ta chwile wystarczy mi tylko czas poswiecony na gre bo nie mam rywalizacji na PL moze ktos sie znajdzie i posklada Boga na zadymce :d pozyjemy zobaczymy xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “nie no spoko, jak chcecie drugi raz bic te same bossy, to oki, wasza sprawa XD. Nie zapomnijcie tylko zaladowac w isa zeby kupic podreczniki i wkuc bronie, ktore roznia sie tylko kolorkiem xD ” i 3 raz i 4 raz a w is i tak sie laduje co miesiac :d a wyda sie na zmianki czy na podreczniki to jeden pogrom

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from DeFaCC: “Jaracie się tym nowym èq ze będzie lepsze od cyjanitow, bo ma trochę lepsze wartości na poziomie +15 (tylko +15 nikt nie będzie miał, tak samo jak nie ma nikt talizmanow +200). Nawet w filmie od tego typa z gfu wynika, ze za rok dopiero będzie èq dla 120 lv+. Obecna aktualizacja to jest gra na czas, aby zatrzymać jak największa ilość osób do następnej wielkiej aktualizacji. ” 1 % graczy ma cyjanitowe eq wiec nowe eq + 15 bedzie mialo moze z 10 graczy xd nie rozumiem placzu ja…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “No caly ts przeciez w tej waszej zbieraninie to sa z 3-4 osoby xd ” na pod- kanale to moze i faktycznie jest tyle osob xd

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=wdgHIj18rqI

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MrNobody: “Cześć wszystkim dziś w nocy sen z powiek zbiła mi straszna myśl (albo temperatura która wywołała napady lekowe :P). Mając na uwadze jeden z materiałów na Metin2 (YT) youtube.com/watch?v=eUxRcS01QzE w którym prowadzony by wywiad dla społeczności tureckiej z przedstawicielem Gameforge. W odpowiedzi na jedno z pytań odpowiedział "nie wiem jeszcze jak długo będziemy wspierać ten projekt how many months years" W związku z tym naszła mnie niepokojąca wręcz przeraźliwa myśl. Co bę…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Lexio juz taki zdesperowany ze nawet jak nie padam to pisze ze na glebie leze zeby sie dowartosciowac xD ” ten minipogrom ? xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Darek-Pogrom: “Quote from ArixanBogiem: “Quote from Darek-Pogrom: “Quote from ArixanBogiem: “Quote from Darek-Pogrom: “ ” a co masz cos ciekawego ? xd ” Co ty nuda u mnie na dysku ” meh a szkoda ” zawsze ty coś możesz wrzucić to może nie będzie tak nudno ” Stachu mowi ze sekund 5 xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Darek-Pogrom: “Quote from ArixanBogiem: “Quote from Darek-Pogrom: “ ” a co masz cos ciekawego ? xd ” Co ty nuda u mnie na dysku ” meh a szkoda

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Darek-Pogrom: “Go screeny i brudy xD ” a co masz cos ciekawego ? xd

• Rozmowy serwera Etolin

SIEMA pozyczyc komus eq? xD albo dac info za free jak ma zrobic eq na dymy ? zapraszam

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Jazzy.tbd: “Quote from SamarytaninEtolina: “Quote from Jazzy.tbd: “Sam czy może nie swoją postacią i nie swoim eq xd . trzeba mu logowac konta wiec już wiadomo, że nie sam .O pomste do nieba to może wołać ire bo yangi tanieją, więc zarobek z meley ciągle spada, choć i tak żul pod kauflandem jest w stanie wyciągnąć więcej przez dzień niż ire z melejek A podanie arixana to rozpatrzyć mogą ewentualnie w pośredniaki. ” Nie każdy ma kompa na tyle dobrego aby uciagnac 16 kont.X tego co wiem…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Szele: “Ja jestem wolny dziewczyny zapraszam. Umiem gotować, lubie sprzątać i tak dalej i tak dalej. ” pisz do kryndora moze ci cos da

• Rozmowy serwera Etolin

szkoda tylko ze gdy Bog pojawi sie na zadymce kazdy pada mu do stop .... brak rywalizacji na moim poziomie radze zrobic eq lub cwiczyc .... Elo

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Sherrievronbrn: “@Mleeko istniejesz jeszcze? ” rip

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=zt1zlnSfWw…gom5txqzsiggi1nytw03c010c

• Filmiki Diumaru

ArixanBogiem - - Dyskusje Diumar

[url]https://www.youtube.com/w…qzsiggi1nytw03c010c[/url] Moderator Patriae:Poprawiono wyświetlanie filmu

• Rozmowy serwera Etolin

kiedy masz juz 3 kamyki Mityczne wyborne wsadzone do alchemii a tak naprawde masz tylko 1 perf xD to co Dalej gonimy @Kuba-Postrach i @Darek-Pogrom w alchemii mitycznej ?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Stachu: “ale Tu jest nudno ” chociaz avatar masz ciekawy

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Stormus: “Quote from ItsDemonWolf: “irre jest top1 ” Irre jest tak bogatą i prestiżową gildią że do dziś nie postawili kowala i alchemika na swojej ziemi gildyjnej w m1 ” szok niedowierzanie .....