Search Results

Search results 61-80 of 830.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Morderca #30

Hederath - - Archiwum

Ten na pewno nie jest mój. Mój jest zielony a nie czarny jak ten co mi dałaś. Miałam kurtkę, bo dziś jest zimniej niż wczoraj, płaszcz zostawiłam w obozie, bo jest zbyt cienki. Może rzeczywiście ktoś Ci go podrzucił...? Już nie wiem co mam myśleć...

• Aedian - Niby jest, ale jednak nie

Hederath - - Archiwum

Hejo Biologia czy chemia? A może matematyka?:D Łamacz kości czy kobiecych serc?XD Kindle czy tablet? Empik czy Matras? Jesteś cierpliwy? Uważasz, że każdy może się zmienić? Tramwaj czy autobus? Naszywki czy przypinki? Herbata z miodem czy z cukrem? Wolisz zadania wielokrotnego wyboru od otwartych? Czy drugie szanse są bezsensowne? Które miejsce do okolczykowania uważasz za najbardziej hardcorowe?:D Bajooo

• Morderca #30

Hederath - - Archiwum

Aedian, wiem, ale nie mogę wytrzymać tego napięcia... Morderca może być wśród nas. xKarou, to ciekawe w czym trzymałam ręce i znalazłam tę łyżkę! Wytypowałam go, ponieważ jego zachowanie wydawało mi się podejrzanie i dlatego, bo to on był z nim ostatni, był najbliżej jego namiotu i musiałby być głuchy, żeby nic nie usłyszeć! To jest las, tu nie dudni żadna muzyka, tym bardziej w nocy jest cicho jak makiem zasiał!

• Morderca #30

Hederath - - Archiwum

Może sprawca pozostawił po sobie jakiś ślad... Bo co jeśli, to nie było żadne zwierze a ktoś z nas? /me zakłada płaszcz od xKarou, chowa ręce do kieszeni i rozgląda się wokoło. Po chwili wyczuwa na dnie metalową rzecz... xKarou, dlaczego w Twoim płaszczu jest łyżka umazana krwią?! Do tego jesteś chyba najbardziej zmęczona z nas wszystkich... Czyżbyś była wykończona przez ostatnią noc? Na przykład po zabiciu naszego kolegi?! I jeszcze to namawianie innych do zabicia Avelesa! Tłumacz się!

• Morderca #30

Hederath - - Archiwum

Quote from Aedian: “- Spokojnie Shae, chodź, odsuń się od tego. ” OD TEGO?! Aedian, przecież Vesuvius jest człowiekiem (teraz już był :(). Jak możesz tak nazywać jego zwłoki?! To kompletny brak szacunku do zmarłego, musisz lepiej dobierać słowa... Jestem w totalnym szoku, próbuję wszystko sobie jakoś ułożyć dlatego prowadzę dziennik, ale czytając go nie mogę się niczego dopatrzeć... Moje zapiski są zbyt chaotyczne, każdej nocy ginie kolejna osoba a my żyjemy w coraz większym strachu. Ludzie, mus…

• Morderca #30

Hederath - - Archiwum

Moim zdaniem to Zamar coś tu kręci. Jakoś nie mogę uwierzyć w to, że nic nie słyszał skoro był TUŻ OBOK Pamstera... I jeszcze to nerwowe jąkanie... On musi coś ukrywać, mówię Wam!

• Morderca #30

Hederath - - Archiwum

Panie drogi, świeć nad duszą tych biednych chłopców Najpierw niewybaczalna pomyłka w stosunku do Bobcata a teraz to... Zamar, Ty czuwałeś najdłużej, widziałeś Pamstera?

• Morderca #30

Hederath - - Archiwum

Olaboga, co to będzie, co to będzie!!!

• Morderca #30

Hederath - - Archiwum

Czym chcesz zgładzić tę bestię, Vesuvius? Przecież w naszym ekwipunku harcerskim nie ma żadnej broni oprócz małego scyzoryku... Mam wrażenie, że niektórzy są tu zbyt onieśmieleni jakimś trunkiem /me zerka ukradkiem na Astrię. xKarou, masz rację, te ciągłe nawoływania do opuszczenia obozu są coraz bardziej podejrzane...

• Reverse - esreveR

Hederath - - Archiwum

Hejoo Jak tam się czujesz z rushoffą rangą?:D Jesteś słuchowcem, wzrokowcem czy kinestetykiem? A może jakieś combo?:D Zawsze bierzesz tyle cukru w saszetkach ile potrzebujesz, czy często za mało/za dużo? Laptop czy stacjonarka? Kalendarz papierowy czy w telefonie? Korespondowałeś z kimś kiedyś drogą listowną tak dłużej? Apap czy Nurofen?:D Lepiej wspominasz podstawówkę czy gimnazjum? Papa [:

• Gallery of Signatures by Hederath

Hederath - - Galerie

60. Jedna z sygn, z których jestem najbardziej zadowolona Przymrużając oko na to rozmycie... bBttWav.png 61. Najświeższa: 5D0PKks.png (Hidden Content)

• Morderca #30

Hederath - - Archiwum

Żartujecie sobie z tymi fantastycznymi stworzeniami? Przecież w takim lasku ja ten, to nawet o dzika trudno! Wolałam jak wspominane przez Was potwory były tylko bohaterami strasznych opowieści przy ognisku...

• Morderca #30

Hederath - - Archiwum

Obstawiam, że po prostu podeszło do nas zwierzę zwabione zapachem naszych grzybków i pasztetowej! Może miało wściekliznę i dlatego było takie odważne, że zbliżyło się do nas tak blisko. Musimy być ostrożni, ta choroba jest zbyt groźna, nie możemy ryzykować naszego zdrowia. Musimy zostawiać zapalone światło na noc, oświetlać nasz obóz, to powinno odstraszyć niechcianego gościa. Powinno...

• Morderca #30

Hederath - - Archiwum

Jak już tak nie ma co jeść, to macie chociaż zwykłą i pyszną pasztetową! Mam nadzieję, że nikt nie będzie wybrzydzać i nikt się nie zatruje, bo termin ważności jeszcze długi:)) /me wyciąga ze swojego plecaka 5 dużych słoików. Przezorny zawsze ubezpieczony

• Morderca #30

Hederath - - Archiwum

Witajcie kochani! Pozwólcie, że dorzucę podkład muzyczny do naszych piosenek! /me gra na gitarze

• Sjemasz Brat! Jak tam Twoja sygnaturka? GDZIE SOM TYGRYSY?! Kubek czy filiżanka? Cappuccino czy mała czarna? Zupki chińskie nadal z biedry czy już nje? Czy Tobie też taśma klejąca nie klei wszystkiego tak jak byś chciał? Praca sprzedawcy w sklepie odzieżowym czy na gastro? Jak Twój Deutsch? Miś z trocinami czy z puchem? Bajeczki nareczki [:

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Hederath - - Wetar

To też właśnie Szaman zależy na jakie te studia (czyt. kierunek i uczelnia) chcesz iść, bo nie na każde 'przyjmą każdego, bo niż' Oczywiście nie wspominam tu tylko o medycynie itp, ale o np. elektroradiologii. xKarou, zależy co zdajesz. Matura (ta podstawowa) nie może być strasznie trudna, bo miasteczka/wsie gdzie (nie oszukujmy się) poziom nauki jest często (nie mówię tu, że zawsze) niższy niż w tych większych miastach, więc musi być prędzej na poziomie LO/technikum niż te wszystkie lata naszej…

• Gallery of Signatures by Hederath

Hederath - - Galerie

Dziękuję:) Jak jeszcze nie wiedziałam co studiować, to grafikę wzięłabym jako takie 'koło ratunkowe'. Jednak myślę, że to tylko hobby To co tworzę, to to są prawie same sygnatury. Kiedyś próbowałam coś z grafiką 3D, ale nie wychodziło mi toooo iii pracuję tylko w Gimpie xD Na PS'a nie umiałam się przerzucić

• Witaj Rysiu (?)! Interesujesz się akcjami mającymi na celu ratowanie naszych polskich rysi? Co jest według Ciebie najgorszym nawykiem u człowieka? Wolisz pytania sprecyzowane czy ogólnikowe? A może pytania ala maturalne?:D Scielisz rano łóżko? Denerwuje Cie jak mydło w kostce zostawia osad? Masz jakiś sposób na bolące plecy? Wolisz zrobić coś od razu czy to odwlec na później? Bajooo:)

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Hederath - - Wetar

Eh, jakbyś Lexio zagrał, to byś zrozumiał Oskarżać można o występki, współpracę i inne takie, przeczytaj sobie posty z innych edycji, jak to wszystko przebiegało. No chyba, że nie będzie Ci się chciało [ciach] Usunąłem odniesienie do usuniętego posta ~Zamar