Search Results

Search results 1-20 of 37.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

KiloCukru - - Tasmania

Quote from Viktory: “Quote from Rekinnnn: “Co dzisiaj kolo 24 zobaczyłem to jest skandal GM Fato stał sobie przy bocie w m1 i patrze czekam aż gość dostanie bana co się okazuje GM przełącza się na inne ch i idzie działać a tego bota sobie zostawia no to są jaja czy co do cholery? Może to jego bot i sobie ustawił? ” Masz posiadasz na to jakieś dowody? ” Wy tylko wymagacie dowodów a ruszcie swoje 4 litery na każde CH w m1 na psach stoi masa "dowodów". Ja już nie raz nagrywałem boty wysyłałem do su…

KiloCukru - - Tasmania

Quote from slolm: “Bardzo chciałem pogratulować pomysłu GMowi z Tasmani który wczoraj zrzucił bossy i metiny. Bardzo popieram pomysł , było to super posuniecie za niespodziewany ewent zou. Myślę , że takie inicjatywy powinny się pojawiać częściej. Raz w tygodniu o losowych godzinach. Bardzo fajnie z pozycji gracza jest korzystać z tego typu niespodzianek. Nie daje to jakiegoś super mega zarobku ale zabawa przednia i pozwala uwolnić się od masowego klepania metinów na jednej mapce. Inicjatywa jak…

KiloCukru - - Tasmania

no tak troszkę się nie da grać... Event rybacki w ramach rekompensaty

• Lagi

KiloCukru - - Archiwum

Witam czy ma ktoś lagi na Tasmanii taki po kilka sec? Z tego co pisali ludzie to mają a nawet teraz jest taki lag od 2minut...

• skroty klawiszowe do metka

KiloCukru - - Archiwum

Dzięki za TIP'a ja niestety znam tylko ten na wsiadanie na Qnia Czekamy może ktoś jeszcze zna coś przydatnego

KiloCukru - - Tasmania

Przerwa - tutaj wszystko jest napisane

KiloCukru - - Tasmania

Quote from Ehlana: “Na dniach będą eventy, jak można zobaczyć. Kto ma zamiar dropić? ” Jak to kto? Jak zawsze BOOOOOOOOOTY

• Powitania Tasmania

KiloCukru - - Tasmania

Koniec gry niestety

• Powitania Tasmania

KiloCukru - - Tasmania

Niby powitania tylko ale napisać nie ma gdzie indziej to napiszę tutaj. Postać "OddajTraktor" zmieniła właściciela i od dnia 6 września nie jest w moim posiadaniu a nowemu właścicielowi życzę powodzenia PS. Moderator może zmieni nazwę wątku na Powitania/pożegnania Tasmania?

KiloCukru - - Tasmania

WP 76lv mam tylko tam czytać skille będe i może na zimę wrócę ale na razie musze skończyć

KiloCukru - - Tasmania

Quote from Winchester: “aaaa bo Ty jesteś Edek przecież dalej mam Twój nr telefonu to się odezwę potem A no Winchester mam na instagramie to stąd mogłeś kojarzyć Oo kurcze to tu takie persony z mojej starej gildii ” No dokładnie tak tylko szkoda że ja kończę a Ty zaczynasz dopiero

KiloCukru - - Tasmania

Quote from TonyANDROS: “Quote from OddajTraktor: “Kończę niestety ” Ty się lepiej dwa razy albo nawet trzy razy zastanów bo masz już dropa na mapy, masz buffa na mapy i szkoda to zaprzepaścić bo lada dzień w metku może nastąpić coś co sprawi że będziesz chciał wrócić na metina A nawet jeśli nie to i tak zatęsknisz za metinem Zdajesz chyba sobie sprawę że większość graczy wraca do gry po mniejszym lub większym czasie i żałuje że powydawała eq i postki na których robienie tyle czasu swojego życia …

KiloCukru - - Tasmania

Quote from Veoon: “Traktor konczysz gre? Zaraz całe GT sie rozpadnie :d ” Kończę niestety kończę ale GT ze mną czy beze mnie dadzą sobie radę to są zdolne mordki

KiloCukru - - Tasmania

Jakoś przypomniałem sobie że Ty miałaś coś wspólnego z tą nazwą "Winchester" i teraz wszystko stało się jasne

KiloCukru - - Tasmania

@Winchester czy ty grałaś może na Candi w świrusach?

• Drop okey

KiloCukru - - Archiwum

a na 92lvlu na lemurach będą leciały jakoś sensownie te okeyki?

• Powitania Tasmania

KiloCukru - - Tasmania

Witam wszystkich wracam po 6 letniej przerwie (jeszcze czasy gdy max lvl to 99). Jeśli ktoś gra ze starej Candii (teraz Andros) i kojarzy gildia Świrusy/CrazyPeople lub w niej grał to pisać śmiało na pw. Pozdrawia Edek

• Ścina clienta- Nowy BUG??

KiloCukru - - Archiwum

Quote from Simlas31: “To jest już bardzoo długo, wynika z przeciążenia z serwera/twoje internetu. Ta, często mi zmienia pasek na czwarty shift+1 i masz załatwione. ” Ten błąd pojawił się mi ok. 2 dni temu a z internetem problemu nie mam ping oscyluje w granicach 50-60ms O, dzięki za pomoc

• Ścina clienta- Nowy BUG??

KiloCukru - - Archiwum

Chyba nowy kolejny bug gdyż kilka osób z gildii tak ma a mianowicie, gram sobie zmieniam kanał i nie mogę sterować postacią, żadne klawisze nie działają jedynie mozna pisać na czacie. Postać po tej zmianie kanału jest przeźroczysta ale widzę wszystko co się dzieję i muszę przez menadżera zamykać clienta bo na nic innego nie reaguje. PS. Wam też po zmianie kanału zmienia się ten pasek na dole co tam są potki/skille???

KiloCukru - - Tasmania

Quote from G60: “Quote from OddajTraktor: “Quote from G60: “@OddajTraktor Tak btw jaki nick na Candii? ” CoChcesz ” Świursy? Stare dobre czasy ” Oooo tak stare dobre czasy