Search Results

Search results 101-120 of 337.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Wybór EQ - item vs. item

AliBabaS7 - - Klasy Postaci

Quote from BazookaFireBeatz: “Chciałbym się dowiedzieć czy lepszy do expa dla sury BM jest fms z UM czy z sr ? Jeśli bije z boja oczywiście.” Oczywiście, że ŚR. UM działają na skille.

• Quote from wytryskoczny: “witam mam pytanie , mam woja body 90 lv. i nie wiem gdzie dropić najlepiej piłki, jak na mapce +90 to dokładnie na jakiej?” Najlepiej na Lemurach.

• Wybór EQ - item vs. item

AliBabaS7 - - Klasy Postaci

Quote from sebaaa111: “Witam, zastanawiam się nad bronią do expa w GV2 gram bm'em 86lvl, raczej nastawiam się na exp z buta, mam build bez ognistego uderzenia. Co będzie dla mnie lepsze święty czy brzegowe?” Jak z buta, to polecałbym Ci bić samymi hitami, z dobrym Zatrutym lub Trytonem, nie będziesz potrzebował używać skilli. A co do Świętego lub Brzegowego, to hity większe będzie miał Brzegowy i przy tej broni bym został, skillami jako BM i tak mało zdziałasz.

• Eventy na Etolin - nasze wrażenia

AliBabaS7 - - Etolin

Quote from Markelov: “Na dzień dzicka coś więcej mogli by wymyślić oprócz tych cukierków :D” Przecież jeszcze GM'owie biegali po m1 i rozdawali marmurki To mało ?

• Keleth-owy potwór

AliBabaS7 - - Archiwum

Bry Zmienisz w końcu tą brzydką sygne ? Kiedy idziemy na ? xD Na przyszłość, prosiłbym o zadawanie min 5 pytań w jednym poście... [Haborym]

• Selfish

AliBabaS7 - - Archiwum

Polecam gildię, bardzo dobra i zgrana ekipa.

• Quote from Keringo: “Chciałem się zapytać bardziej doświadczonych graczy, którzy też grają sura bm. Mianowicie.. zastanawiam się nad rozwojem czwartego skilla pomiędzy mrocznym uderzeniem a ognistym duchem Jeżeli możecie to przedstawcie jakies + i - i wasza opinie Dodam ze moja postać ma : mroczny kamien G1, duchowy cios M10, mroczna ochrona M5 Z góry dzięki za odpowiedź ;)” Ja zamiast Mrocznego wybrałbym Duszka, może i ma mniejsze DMG, ale jest bardziej przydatny, na zadymce sam wybiera sobie c…

• Domine

AliBabaS7 - - Archiwum

Polecam gildię, bardzo zgrana ekipa

• Quote from Jade-z-Koksem: “Ahahahahahah my siedzimy na Banach czy wy Przykład Grubasa i Segotha (Który dziwnym trafem ma bana off) jak na zadymie na zywca generały kradli na botach xd Jesteście w Tym miszcze My damy radę a ja H na was kładę :)” Zabawny jesteś, a kanada219 to co ? za nic bana dostał ?

• Quote from Jade-z-Koksem: “Wejdzcie wy ludzie na Etolin i zapraszam do groty tam generałów nie powąchacie :D” Bo wszystkie macie na bocie w ścianę wrzucone

• Quote from hafcik166: “Klasa Postaci: Wojownik Body Poziom postaci: 37 Ekwipunek (EQ): Broń - Fms +9 Sr41% Kd +4 mob/kryt Zbroja - Lwia +9 kd +4 speed/def 1,5kpz 2x abs Hełm - żelak +9 Tarcza - bojowa nno/ 5katna +7 Bransoleta - srebrna +9 5b Buty - 2kpz Kolczyki - ebo +9 all sloty 5b Naszyjnik - 2kpz Poziomy umiejętności (skilli): Aura Miecza - m2 Berserk - m4 Szarża - 1 Trzystronne Cięcie - 0 Wir Miecza - 1 Status Postaci: WIT - 57 INT - 1 SIŁ - 80 ZRĘ - 5 Poziomy dodatkowych umiejętności: * J…

• Mój nick : AliBaba71 Sytuacja: Zakup itemku za ~ 3KKK Nick gracza polecanego : Cossa AliBaba71 jest tylko jeden, od samego początku. Nie wierzyć w to, że ktoś wcześniej posiadał tą postać. Unikać handlu z osobami, które się pode mnie podszywają. Nie odpowiadam za czyny tych osób oraz stracone konta lub itemy.