Search Results

Search results 1-20 of 337.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Wybór EQ - item vs. item

    AliBabaS7 - - Klasy Postaci

    Post

    Quote from FederalBikes: “Siema, mam pytanie odnosnie zbroji dla sury majac teraz zbroje yy+6 (mam 49lv) to oplaca sie robic duchowa +9 z kd (bez bonów , bo nie chce pakowac kasy w is) czy cisnac w YY do 70 i zrobic stalke +9 z kd (tez raczej bez bonów )?” Robienie/kupno Duchowej jest bez sensu. Najlepiej to wsadź dobre bony do YY (są darmowe na 20 lvl) i z pewnością zarobisz w niej na Stal +9, nawet z bonami, bo w tych czasach są tanie.

  • Są informacje, że zmiany bonów (do strojów) u handlarki są na stałe. I tu jest pytanie. Po co grać dalej magiczną klasą ? Przy 100%+ na magię ze skilli nawet 0 DMG się nie zadaje. A taki BM nie ma większej szybkości ataku od Bodego, żeby ubić go hitami.

  • Król zdobywania doświadczenia ( najszybsze expienie ) : DuduAegbni TOP1 w pkt doświadczenia Król handlu : KilerNoObs Mistrz ciętej riposty (chat gry, szept, forum) : KilerNoObs Mistrz prowokacji na chacie : AliBaba71 Ulubiony gracz: ANECZKA1975 Osoba która wywyższa się czymś od innych : Ganduś aka ProSuraaa Król noobków ETOLIN : nindian, Gizmo Najmilszy gracz : ANECZKA1975 Osoba najbardziej konfliktowa : WingWolf Najlepszy Mod ETOLIN : Etolin ma tylko jednego zielonego, Hadron Najlepszy teamowie…

  • Quote from pochooy: “A no dzięki. A jednego bonusa nie da rady usunać? Tylko trzeba wszystkie, tak?” Tak, jak mixujesz to zmieniają Ci się wszystkie bony, ale może być też tak, że niektóre wejdą te same.