Search Results

Search results 1-20 of 36.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zgadnij, kto napisze następny?

1bozio1 - - Gry i zabawy

a taki u... @ItsDemonWolf

• Rozmowy serwera Etolin

1bozio1 - - Dyskusje Etolin

@Deo a ja nadal nwm kim Ty jesteś pod tym nickiem @Celtycki-Dzik szczerze ty to jesteś noobek nie warty uwagi

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from 1bozio1: “Quote from Celtycki-Dzik: “Przestańcie się trollować! robicie pożywkę dla innych z JI xD ” Pani Apro czas chyba na połączenie sił jak za dawnych czasów co Ty na to aby wróci do żółtych i byc Top 1 ” Zapuściłam korzenie w czerwonych. Ale powspominać stare dobre czasy byłoby super, spotkać starą ekipę. ” szkoda z wami i nimi gadać nara

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from 1bozio1: “Quote from Celtycki-Dzik: “Przestańcie się trollować! robicie pożywkę dla innych z JI xD ” Pani Apro czas chyba na połączenie sił jak za dawnych czasów co Ty na to aby wróci do żółtych i byc Top 1 ” Zapuściłam korzenie w czerwonych. Ale powspominać stare dobre czasy byłoby super, spotkać starą ekipę. ” to twoja strata widzę ze trzymasz stronę Irre ale to twoja strata nara

• Rozmowy serwera Etolin

Samos i Andros a kto pyta ?

• Rozmowy serwera Etolin

tak jeszcze kilka słow do odpowiednich ludzi KIJ wam W ....

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Przestańcie się trollować! robicie pożywkę dla innych z JI xD ” Pani Apro czas chyba na połączenie sił jak za dawnych czasów co Ty na to aby wróci do żółtych i byc Top 1 (Hidden Content) spoko ogarne lepszy b to jakiś mix do szarfy i tyle pozdro Moderator Ascoran:Połączyłem posty i schowałem cytaty w spoiler.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aata... nie Atta: “Quote from 1bozio1: “Quote from Aata... nie Atta: “Quote from ArixanBogiem: “szkoda mi tylko znowu zmarnowanych wonow i czasu na osoby ...... ehh ” wony się odrobi, straconej reputacji już nie ” reputacja zależy od tego jak kto na to patrzy ” Jak to inaczej nazwać jak czystym złodziejstwem? ” Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia Ciebie to nawet szanowałem ale sie okazałeś jak ta cała banda

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aata... nie Atta: “Quote from ArixanBogiem: “szkoda mi tylko znowu zmarnowanych wonow i czasu na osoby ...... ehh ” wony się odrobi, straconej reputacji już nie ” reputacja zależy od tego jak kto na to patrzy

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “wiecej mixow do bicia bedzie, tylko beda musieli pozyczyc od kogos innego eq bo teraz to nic nie beda mogli zrobic ” na szczęście demon biedaku Ty to i tak nie dasz rady bez pomocy w gildi

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “mimo braku czesci eq i graczy i tak Irre da rade na zadymach Irre Top1 Dropienie jest dla biednych spokojnie eq jest przypisane ” a to się jeszcze okaże zapraszam w weekend do żółtych

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “Quote from 1bozio1: “Quote from Lexio: “Irre to wiecej niz gildia xD ” jak juz powiedziałem banda indywidualistów zarządzana przez Rudego zapatrzonego w siebie narcystycznego du... @ArixanBogiem ” juz sobie nagrabiles lepiej juz nic nie pisz czlowiekujestes nastepny jak @Mistrzuniu20 a weeeeee ” Ciebie to nawet pod człowieka nie można zakwalifikować gdyby nie to ze jesteś daleko to byśmy pogadali w 4 oczy

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “Irre to wiecej niz gildia xD ” jak juz powiedziałem banda indywidualistów zarządzana przez Rudego zapatrzonego w siebie narcystycznego du... @ArixanBogiem

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WegielWBucie: “Jak ktoś rozdaje itemy to pisać, bo chyba coś mnie ominęło ” musisz dojść do Irre tam rozdają Quote from NeeQo: “Quote from kryndor: “Quote from 1bozio1: “ja to powiem tak czas na bunt i skończyć z tym ich udawaniem ze są Bogami ” A ja proponuję żeby na znak protestu przeciwko gildii IRRE każdy ustawił sobie znaczek " JI" na awatarze! Pokażmy że w nas jest siła i nie chcemy tej gildii ani na forum ani w grze! Przyłaczcie się ludzie do rewolucji!!! JI JI JI JI!! ” Tak je…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Pluszaczek mam nadzieje ze przynajmniej oddasz mi moje 70w ” nadzieje to TY możesz mieć a teraaz WYJ Moderator Ascoran:Usunąłem flood.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MrNobody: “Nie bardzo mnie interesują brudy, ale w sumie się ciesze i zapraszam do żółtych siły może się wyrównają i w końcu bd się coś działo. Ogólny rozrachunek na ” pomyśle nad twoja propozycją

• Rozmowy serwera Etolin

ja to powiem tak czas na bunt i skończyć z tym ich udawaniem ze są Bogami

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aata... nie Atta: “Quote from Eylis: “Ooooo w końcu będzie coś innego niż "wyj mixie, zrób eq" ” z Pluszaka i tak pożytku nie było, jak on w pożyczonym eq biegał ” noiiii ale teraz to eq jest u mnie to juz moje xD szach mat

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aata... nie Atta: “Takie sprawy nie załatwia się na forum publicznym. A miałem Cię za ogarniętego. ” a co wstyd wam niech sie wszyscy dowiedzą jak to jest

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aata... nie Atta: “Quote from 1bozio1: “UWAGA UWAGA NADAJE WAŻNY KOMUNIKAT Ogarnięty PluszaczekxD poszukuje obecnie gildi bo w tym czymś zwanym Irre to nie warto juz siedzieć czas na zmiany po prostu ze tak powiem [ciach] to xD ” Idz do chunjo, będziesz bity ” pójdę i teraz zobaczycie co to znaczy byc [ciach] i nie będę już wam utrzymywał Tsa i nie będę sie dawał wykorzystywać jesteście banda indywidualistów nie jesteście wstanie sie pogodzić z tym ze ktoś jest lepszy od was i po prze…