Search Results

Search results 1-20 of 185.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Matrxtam - - Etolin

Quote from Beatles: “@Reverse po fuzji zostaniesz dalej modkiem tych dyskusji? ” oby nie

• Quote from WyroczniaAlethei: “Quote from Matrxtam: “Niezapowiedziane eventy to najlepsze co eventowo może być. Ludzie, którzy nie mają ochoty grać po prostu nie wejdą, a ludzie, którzy siedzą mają zabawę w grze. A nie, że tylko na event wszyscy wchodzą dropami tylko bo event, jestem nawet za tym żeby dać blaski niezapowiedziane na godzinę kiedyś. Ale by dupy tu popękały niektórym. ” Z tym to tak nie do konca bylem na grze ale postacia czekalem na karty potwora inna zbijalem range a na 3 byl shop…

• Niezapowiedziane eventy to najlepsze co eventowo może być. Ludzie, którzy nie mają ochoty grać po prostu nie wejdą, a ludzie, którzy siedzą mają zabawę w grze. A nie, że tylko na event wszyscy wchodzą dropami tylko bo event, jestem nawet za tym żeby dać blaski niezapowiedziane na godzinę kiedyś. Ale by dupy tu popękały niektórym.

• no to ja napisałem już wyżej, metin nie zrobi ci eventu, który będzie ci się opłacać, bo nie ma w tym żadnego interesu. Próba przekonywania ich do tego, bo święto, bo kiedyś było lepiej - no nijak to nie zadziała i jest trochę śmieszne.

• Quote from yxas11: “Quote from WyroczniaAlethei: “Wszyscy trąbią uuu 100 lecie odzyskania niepodległości,zyczenia, kapsuly czasu koncerty, orędzia wspomnienia kto do tego się przyczynił, kto odszedł w tym roku, a gf ma to gdzieś tak jak ja. Jakby 99 rocznica miała mniejszą wartość niż ta setna. Kiedys bedzie 1000-lecie to tacy ludzie dostaną chyba egzystencjalnego orgazmu ” No nie wiem może dla ciebie ale 100 rocznica odzyskania niepodległości znaczy właśnie to, że Polska po 123 latach niewoli o…

• XD a liczyłeś na coś więcej? Przecież to Metin jest.

• W sumie tak dochodze do wniosku, że te eventy na jawie są robione po to, zeby jak najszybciej yangi tam poszły w dół i żeby móc spokojnie olać ten serwer jak wszystkie inne. A że po drodze ktoś wrzuci w IS to tylko dla nich na plus

• Dzisiaj w Gameforge wielkie liczenie bugów! -Tej ile bugów ci dzisiaj wyszło? -7 -A ile razy klient zamknięty? -200, ale jak tak myslę to mi sie po@$%@ i źle do excela wpisałem. -A ch *@% zostaw jak jest. Moja historia z dzisiaj, nie moge wejsc bo klient zbugowany

• Quote from Szaskłycz: “Gdzie byliście wielce "sprawiedliwi", gdy na wszystkich serwerach oprócz tasmianii i jawy, były blaski i event rybacki? Co miesiąc ten sam płacz. To już nawet nie jest żałosne. ” Wielcy sprawiedliwi są tam gdzie 12h drop blasków za ukończenie hydry. Są też tam gdzie ostatni drop Manu z metków i sa też tam gdzie drop mar sennych w obecnym miesiącu. Nawet nie będę mówić o innych, szkoda na to czasu. Still, lepiej nie dawać żadnych eventów niż udawać, że jakieś są.

• Oczywiście że byłoby mniejsze, gdyby nie było ich wcale. Wtedy już nawet nie miałby kto narzekać bo każdy by rzucił tą gierkę. W dobie GENEROWANIA yangów, a przez to inflacji i wzrostu cen itemów i wogóle ich dostępności, to eventy to JEDYNY środek żeby coś sensownego kupić. Ostatnio jeszcze były odłamki no ale cóż. Jak dobrze, że już pozbywam się itemów i uciekam z tej gierki, szkoda czasu. A każdemu kto jeszcze by chciał ponarzekać na eventy, to niech pomyśli że na Jawie gra najwięcej GM'ów. T…

• Jak co miesiąc, najpierw będzie wylane wiadro pomyj, że eventy złe, następnie wejdą jakieś trolle i obrońcy wielmożnego GF'u i powiedzą, że tylko pajace dorabiają na eventach, a oni to meleyki i wogóle. Ostatecznie wyjdzie, że i tak te eventy nie będą miały żadnego znaczenia, bo na etolinie jedyne osoby piszące na czacie to yangsellerzy, więc napewno będzie komu itemki eventowe sprzedać XDD. No, ale konkurs OX jest to najważniejsze, miesiąc listopad uratowany.

• Zmiana z restartem serwera równo o 19 zeby odciążyć troche przednia! Tylko nie wiem dlaczego tego nie uwzględniono w opisie którejś aktualizacji, że średnio co 3 godzinki odciążenie serwera resetem.

• Przynajmniej w IS fajny event, koło z alchemią to było moje marzenie od 2016. Zaoszczędziłem sobie i wrzuciłem 10k już dziś posiadam piękna wyborną alchemię która za 3 miesiące i tak pójdzie w śmieci bo mityczna. A jak ktoś nie ma kasy to cóż, na starych serwerach nie ma eventów, a przynajmniej nie takich poza IS. Jedynie E K S K L U Z Y W N Y serwer o E K S K L U Z Y W N E J zawartości może sobie pozwolić na takie bajery jak eventy poza IS XD

• Zmiany w grze - dyskusja

Matrxtam - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Miki124: “Z pd 1h wbilem 25% bez pd tez 25% ” no ale o co ci chodzi, pd z isu działa, nie płaciłeś to nie dyskutuj

• To po prostu, komu się nie podoba, opuszczamy tonący okręt. Jak ktoś będzie im płacił, to prawdopodobnie sprawi że tylko przedłuży to konanievtej gry. Uratujmy tego klasyka i godnie dajmy mu umrzeć. I ten temat też niech trochę przycichnie, mam nadzieję że dziura w budżecie z metina w najbliższym miesiącu/miesiącach sprawi, że ktoś z góry zabierze głos. No u na głos pionka Arta, który za swój plac zabaw chyba nie odpowiada jak widzę.

• a pozniej "KONKURS TYLKO DLA GRACZY METIN2 NA STEAMIE" co by wrocilo pare gosci xD. Juz to widzę "Nowy serwer na EKSKLUZYWNEJ platformie"

• Nie ma co sięspodziewać fuzji przed upadkiem tej gry. Za dużo roboczogodzin na za mały zysk, wycisną ile mogą i zamkną projekt

• Niech w aktualizacji 18.5 usuną drzewo pod depo to już totalnie nie będzie po co wchodzić

• Zmiany w grze - dyskusja

Matrxtam - - Porozmawiajmy o Metin2

Mam nadzieje, ze tych smieszkow co robią fuzję 2 rok dzień w dzień przez miesiące ktoś w końcu dopadnie i zrobi w normalnym terminie

• w sensie ja nie narzekam totalnie na ilość eventów, na evencie króla dorobiłem się bardzo mocno. Chodzi mi o sam fakt, żeby coś się działo, bo obecnie to skoro nie ma eq, ludzi, to i chęci do gry mniejsze