Search Results

Search results 1-20 of 205.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

xFIFIx - - Dyskusje Etolin

Wybaczcie ze zmieniam temat forum na dymy eq itp ale musialem xd Quote from SamarytaninEtolina: “gdyz ja mam EQ wojenne nie bawię się w klasowe EQ gdyz nie mam ani ochoty ani czas na takie duperele Więc jak masz EQ klasowe ubrane to się dziwić, że udajesz pro. ” @SamarytaninEtolina Trzeba bylo schowac te klasowe eq na filmiku, masz takie "eq wojenne" ze 4 klasowe bransy sie znalazly. "Więc jak masz EQ klasowe ubrane to się dziwić, że udajesz pro." Sam masz klasowke na woja i mi tutaj piszesz o k…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Testosteron: “Gdyby wpadł do Was turas 55lvl to niektórym by się głupio zrobiło ” Dla turkow Arixan to tylko dropek z eq pvm xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “bilem 2k z zasadzki a na filmiku 3k hity no niezle ” Udalo ci sie raz nagrac jak bijesz 3k hitami, roznica jest taka ze w ciebie ciagle wchodza 3k hity xD Od tamtego momentu zaczelismy zakladac pas na ninje +8 i nagle ci spadly te potezny hity do 800 i 200 z cyjanitowa, jeszcze Atak miales od top1 30k dech stacha xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “kocham to tlumaczenie, wez arecki dobrze ze oddales postac xD ” Kochac to ty mozesz Arixana za pozyczone eq xD Smieszne ze nie wyzywales na arene od poczatku jak biles 2k z zasadzki ciekawe czemu. P.S Dla ciebie to Pan Arecki, znaj swoje miejsce 6.gif

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “oba ssy z tego samego dnia, cytuje pierwszy screen (odpowiedz reksia) "No trzeba trzeba poki jeszcze jest eq" ” Nadal jest eq na woju geniuszu, to nie znaczy ze jestesmy w stanie brac arene A z maverikiem nie trzeba miec calego eq zeby go zlozyc, po za tym, wiedzielismy ze nigdy by nie wzial tego wyzwania.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “ Quote from xFIFIx: “ No teraz to juz sobie pisz o arenie jak nie ma polowy eq xD Szkoda ze szybciej tego nie pisales jak mielismy wszystko i w 6 nie mogliscie ubic, co wtedy niby zapomniales sie pytac? Dziwne ze zaczales sie pytac jak juz itemy schodzily XD Szok kozaku. ” (Hidden Content)(Hidden Content) nadal twierdzisz ze nie bylo eq? ” To ze lexio sie nabijal z Mavericka i jego 'pvp bedzie jak sobie zasluzysz' To znaczy ze nie sprzedawalismy juz eq? pomysl troche bo…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “juz widze arene z nim, jak on razem z reksiem to tacy chetni ze nic tylko do m2 biec xD ” No teraz to juz sobie pisz o arenie jak nie ma polowy eq xD Szkoda ze szybciej tego nie pisales jak mielismy wszystko i w 6 nie mogliscie ubic, co wtedy niby zapomniales sie pytac? Dziwne ze zaczales sie pytac jak juz itemy schodzily XD Szok kozaku.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “dlatego mowie kociaku dlaczego jestes slaby, polegasz na zbrojce cyjanitowej ktora zmniejsza znacznie hity, a przyjdzie magik i zgarniasz takie sumy ze wstyd xD SORY zapomnialem ze to nawet nie twoje mixy sa takze mix x2 xD ” No taki jeden mix warty wiecej niz twoja cala postac xD Wystarcy ogarnac kostium 15 magia odpuscic 15 na sztylety bo i tak nic nie bijesz czy tam szpony, roske 20% odpalic i mozna sie chetnie bic w cyjanitowej. Pod koniec bil jakos 6k dodac 35 na m…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “44 sekunda filmu xD tak to juz jest jak musisz zdjac cyjanitową zbroje i biegac w tej na um bo jest magiczna klasa ” Wystarczy zobaczyc twoj ostatni film gdzie bijesz 3k skilami i 800 z hita w postac bez polowy eq a magik gora 6k sfera jak zmienilem zbroje nie wiem czy wiesz amatorze ale cyjanitowa nie ma odp na magii niech arixan ci wytlumaczy jak to dziala Quote from Lexio: “Podziwiam, ze Ci sie chce to wszystko nagrywac i wgl. Jakbys tyle energii wkladal w zycie ile …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “no wiadomo masz racje, najwiecej bijesz, a szczekasz jeszcze wiecej xD ” No masz racje, ty nic nie bijesz i wyjesz jeszcze wiecej.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from xFIFIx: “Tak dobrze dzialajace ze lapiesz po 3k z hita od prawie kazdego xD ” od ciebie lapie najwiecej wiadomix ” Widzisz jak sie juz ladnie nauczyles?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “patrzac jakie mixy go kasuja to nie dzieki, moze wy lubicie niepraktyczne ladnie wygladajace w kole kamyki. ja wole te brzydkie dobrze dzialajace xD ” Tak dobrze dzialajace ze lapiesz po 3k z hita od prawie kazdego xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aata... nie Atta: “Etolin się skończył, nie ma już prawdziwych dram Teraz same kundelki Reksie, co szczekają z koła czy pseudointeligenty typu Cykada RIP Etolin. ” Jesli najwiekszy .... serwera razem z demonem ktory sie boi logowac imitacji likana gdy nie ma przewagi na dymie pisze o szczekaniu, to faktycznie metin sie skonczyl usunąłem obraźliwe treści.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from >>>Bloody<<<: “Quote from Lexio: “23:23 ktos o mnie mysli ” Pewnie FIFI ” Ja nie mysle o mixach

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from NeeQo: “@KociePomruki. kocham cie ” Ja cie tez

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “widac jak mnie skladasz ze na filmie mi pz bez isa odpalonego nie spadal, a ty padles z 20 razy xd ” 2:45 polecam sprawdzic po raz kolejny mixie, a co ja niby mialem isa? XD sprawdz ssa jak mnie bijesz po 200, widzisz tam isa? ;d

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “nie przypominam sobie xd no chyba ze o lexiu piszesz to sie zgodze bo jak padal to pisal ze tego tamtego juz nie ma xD to zeby wyrownac sily nie zalozylem paru itemow co zreszta widac na filmie xD ” Zapomnialem, jak ty padles w m1 jak ninhio cie zabil to nie miales wymowek ze 'tego tamtego nie ma' albo eq jotun / meley xDD. Pare itemow zdjales pewnie zeby ludzie sie z ciebie nie smiali jak 1 bodziak cie sklada, jeszcze musial rozpro i buffy logac xD przeciez ty co raz b…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “prosic to sie mozesz, dobrze wiem ze calosc masz nagraną takze wrzucaj ty, mi sie nie chce na ciebie obrabiac filmikow dluzszych niz 10 sekund bo sie sam kompromitujesz wrzucajac filmik 4min gdzie mnie we 3 ubic nie mozecie xd ” To nie bylo wczoraj czy przed wczoraj jak padles na filmiku? Tam tez byly 3 osoby

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ninhio: “tyle że miniarixan to nawet w swojej klasówie się nie potrafi utrzymać 1 vs 1 bez setek, więc nie ma o czym mówić ” Potwierdzam

• Rozmowy serwera Etolin

Szok ze nie logowal rozpro i buffa na takie hity zaraz powie ze nie mial talika bransy i pasa