Search Results

Search results 1-20 of 86.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ja nie rozumiem sensu robienia nowych zabezpieczeń skoro na pewnej stronie już napisali że haksy będą dostępne góra po 2h od wprowadzenia zabezpieczeń i info hula po różnych stronach i na fb też widziałem. A po co wy to wypuszczacie i piszecie coś w stylu: Co ma być to będzie. To ja już tego nie rozumiem

• Quote from Art: “Quote from Dmx: “Art sie nic nie wypowiada jak inni coma w innych krajach. Art chyba od 2011 r nie wie co sie dzieje xD ” Wypowiadam się tam gdzie mogę Na chwilę obecną chyba nie ma żadnych niejasności? Otwarcie serwera planowane jest przed południem. Nie mam dokładniejszych informacji. ” Nie ma niejasności w pewnych kwestiach, ale jest oburzenie jak traktujecie graczy, że nawet poprawnie przetłumaczyć nie umiecie dwóch zdań. A jeżeli dwa dni przed startem nie wiesz nawet kiedy …

• Quote from Maximoo: “Najbardziej mnie dziwi to napalenie się ludków... wiedzą że są dymani,ale widać im to pasuje,i jeszcze się spieszą:DD Kupcie sobie jakieś nawilżacze proo gracze:D ” Napalają się ludkowie co nie ładują w IS'a dużo np 20 złoty na miesiąc i mało co osiągneły na innym serwerze czy to postać 20/30 lv. I lepiej im zacząć na nowszym serwerze, sam zauważyłem że na Tasmanii wysokie levele nie odchodzą tylko kilka osób idzie tam z wyższych leveli ( pewnie by coś zarobić kk i wymienić …

• @Art Ja rozumiem, że ci się nie chce tłumaczyć porządnie, ale ty wolisz zrobić tak: Kopiuj z angielskiego forum > wklej transylator google > kopiuj z transylatora > wklej na forum metin2.pln A potem się dziwisz że ludziom się odechciewa wogóle grać na PL'u. Obiecujecie a potem nic z tego nie wynika, fuzja zapowiadana już w 2016 roku potem miała być w tym roku a zostało to zatuszowane przez ewent okey. Dzieci kwiaty też miały być już kupe czasu temu nic nie umiecie zrobić porządnie.

• hahahahaha i was zrobili w konia już zaaktualizowali posta W cuda chyba nie wierzyliście

• Quote from VIII: “Tak swoją drogą. Quote from CryoBunny: “•For characters from level 90 •Only playable as a group ” Może to będzie coś fajnego co zastąpi Meley/Zodiak? I nie trzeba wysokiego levela nawet. ” Przecież na zodiaku potrzebujesz 20 levela. Więc nie trzeba wysokiego levela. xDDD Aaaaa i założe się że fuzji nie będzie do roku 2020 na bank, a wy nadal łudzić się będziecie. Bo patrząc pryzmatem czasu dodanie itemów do IS'a trwa minutę, a dodanie ewentu "dzieci kwiaty" czy jakoś tak aby gr…

• Ja się smieje z tych januszów biznesu co sprzedawają na Tasmanii eq za bezcen, co mądrzejsi będą robić inaczej czyli z tej JAWY wyciągać i wymieniać yangi na Tasmanie bo za głupie 10kk można będzie dostać 100kk Więc czysty zysk

• na serwerach innych typu Etolin / Andros / Wetar / Tortuga pustki a oni nowy robią nowy serwer zamiast pomyśleć co zrobić z starymi ....

• Quote from Mein: “mozna oddawac 10 pilek co 24 godziny ” Dlatego robi się postacie 1 lv 5 na konto aby podbić statystyki gry Prosty manewr z strony GameFailu

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

SamosShelly - - Tasmania

Nie da się wejść na tasmanie mam zawsze "Błąd podczas łączenia się z serwerem" ....

• Quote from Mein: “ludzie na forum sa w goracej wodzie kompani juz chyba z 10000 razy padło pytanie kiedy event kwiatowy, lepiej poczekac i dostac dopracowany event niz dostac jakies pobugowane CIACH!! Nie wszyscy wiedza ale metin to nie jest ich jedyna gra ktora wydaja a i tak robia duzo dla nas, na kazda okazje coraz to inny kostium robia, nowe nakladki pety itp. a wy placzecie!! Gf wie co robi, spokojnie, potrzebuja tylko czasu!! [md=Bayek]Ciachłem nieodpowiedni wyraz[/md] ” Na każdą okazję ro…

SamosShelly - - Tasmania

Quote from Santonia: “Jeśli coś faktycznie zniknęło to zachęcam do wysłania zgłoszenia support.metin2.pl (tylko proszę o prawdziwe informacje, jeśli zniknął FMS+4 to o takim piszcie a nie o FMS+9 ) ” Ta, wysłałem zgłoszenie, tylko szansa, że coś z tym zrobią jest mała pewnie

SamosShelly - - Tasmania

Zobaczcie czy w eq macie itemy te które ulepszaliście bo mi znikły ulepki jak i sam item pozdrawiam. Koledzy z TS'a podobnie

SamosShelly - - Tasmania

Ch1 wywaliło ktoś to naprawi? ch1 ch3 ch5 ch6 wywaliło ktoś to naprawi? Tasmania

• Jak ten ewent na dzień dziecka to jakaś kpina. Ogólnie na start wiedziałem, że nie ma się czego spodziewać czegoś fajnego oprócz promocji w ISie.

• Quote from Maximoo: “Quote from Mein: “aha jutro mozna wygrac marmurki ktore nigdy nie byly rozdawane wczesniej chodzi o marmurki harang i taurean ktore byly rozdawane rok temu jak sie ustawiles w kolejce do gma @Ingolf? ” "Które nie były nigdy wcześniej rozdawane"No jasny gwint-czytanie ze zrozumieniem zanikło...? ” @Maximoo to był sarkazm

• Quote from Ghost94: “Co jest z tym metinem do ********** nędzy, że jak grasz tymi kartami to wywala Ci metina. Już 5 tali tak straciłem. ” Wywalanie klienta podczas robienia tych kart jest normalne, jest to spowodowane zbyt szybkim klikaniem, przed każdym kliknięciem odczekaj aż wszystko się odchaczy tak jakby, wtedy będzie wszystko ok Co do ewentu na dzień dziecka totalny syf, lizak pewnie będzie w IS na 95% się o to założę. A co z forum? Bo nadal w "ostatnich postach", mam daty z 2013 roku ...…

• Jaka promocja w ISie? Bo pewnie to tylko będzie...

• Postawiłem autołowy od godziny 8-14, oczywiście przerwa techniczna zapowiedziana 30 min przed realizacją. Wy umiecie coś zaplanować oprócz IS'a, bo tam macie taki katalog, że moge nie wychodzić z m1 a wbije 120 lv i skile P oraz Eq

• hahahaaha kupony co dwa tygodnie ale za jaką cene Jak pisaliśmy że nam brakuje jak były po normalnych cenach to taki CH__ i dwa razy na rok nam dawali. Zachłanność ich w końcu zgubi,