Search Results

Search results 1-20 of 27.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 5% * 4 = 0,2 0,2 + 4 = 4,2 5 * 50% * 20 = 50 20+50 = 70 70% to maksymalna szansa na powodzenie dodania bonusu przy użyciu 20 takich samych odłamków dla danego przedmiotu oraz przy użyciu 5 najdroższych suplementów 50% każdy

• Zielony Odłamek z czwartej skrzynki, z kolejnych czterech KU. Tak więc jakoś to idzie choć raczej lekko nie będzie. Tak jak ktoś napisał, można się spodziewać wzrostu cen KU

• Schematy rozwoju likana

Leatherman - - Klasy Postaci

Panowie, robię właśnie Likana pod Metiny, v3. Full Int -> Full Zr. Purpura -> Indygo -> ? . No właśnie, brak pojęcia jaki trzeci skill wybrać. Najchętniej wybrałbym skill do najszybszej eliminacji konkurencji, największe DMG, największa skuteczność. Podobno największy DMG ma Rozdrzeć. Skłaniam się ku tej opcji, ale w grę wchodzi również Dech i Pazur. Btw. na wiki praktycznie co do każdego skilla podają, że jest zwiększany przez SIŁĘ i nic więcej . Podejrzewam, że nie jest to zgodne z prawdą

• Quote from GamePriv: “Quote from Witold001: “Sprawdził ktoś jak dropią odłamki, przed aktualizacją 19.0 dropiłem 10 odłamków w około 5 minut / 3-4 na spota w trudnym lochu przy bosie. po aktualizacji 19.0 10 odłamków 7-8 minut - 10 odłamków. pozdrawiam po update ??? ” Przecież wiadome jest, że jak są eventy typu: Karty Ok, Karty Króla, no i teraz chorągiewki to odbija się to na ogólnym dropie, dlatego masz słabszy drop odłamków ;-)Wiesz coś za coś ” Bzdura

• 7 pietro a blaski

Leatherman - - Archiwum

Co do v3 na blaski - pozostaje kwestia zajętych spotów i doskonale broniących ich postaci powyżej 100lv które z pewnością nie pozwolą Ci na spokojny drop. W DT mimo że teoretycznie drop jest słabszy (~200/h) to masz święty spokój i nie musisz się z nikim użerać. Ryzykiem jest możliwe spontaniczne wyrzucenie z wieży przez grę

• 7 pietro a blaski

Leatherman - - Archiwum

Miałem Bodego 55 na DT, jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy na Tasmanii do tego celu. Było pięknie, ale z pewnych powodów poszedłem dalej z lvlem i w sumie to był błąd, bo sporo czasu poszło na budowę postaci a był naprawdę przyjemny i wydajny. Obecnie robię surę WP na DT z uwagi na większy DMG na ostrzu. Aura na P na 55 przy 90 siły daje 443 wartości ataku (w praktyce więcej bo przynajmniej +12 siły dają ebo kolce+9, wówczas aura daje min. 458 wartości a i to się zwiększy pod wpływem rubinu…

• Cześć, czy ktoś badał na becie czy jest bonus za pełne koło alchemii gdy jest w nim wymieszana mityczna i legendarna alchemia?

• PVP 55LVL ?

Leatherman - - Archiwum

Mówię o serwerze Diumar, nie wiem jak sytuacja wygląda na pozostałych *

• PVP 55LVL ?

Leatherman - - Archiwum

BM dobra opcja, bo tania. FMSów+9 z wysokimi UM jest pełno za grosze. Za 7w na mieście ostatnio dość długo stał um 19 + 8 int

• % na DT a śr

Leatherman - - Archiwum

Oczywiście mam na myśli podobne średnie

• % na DT a śr

Leatherman - - Archiwum

Na metki i na v3 będzie lepszy RIB, także polecam FMS na DT sobie zostawić a FMS+9 śr 45 wymienić na RIBa. Różnica w tempie ubijania metina/spota na v3 będzie znaczna na korzyść RIBa

• exp w grocie do 90? co dalej

Leatherman - - Archiwum

Exp do 95 i tak jak mówisz zmiana eq na wiatr

• Staty bufka

Leatherman - - Archiwum

Przy okazji polecam zajrzeć do aktualizacji 17.5 odnośnie zmian w balansie pomiędzy poszczególnymi umiejętnościami dla danych klas, w tym dla szamana Aktualizacja 17.5

• % na DT a śr

Leatherman - - Archiwum

+ prawdę mówiąc RIB na DT nie jest dobrym pomysłem

• % na DT a śr

Leatherman - - Archiwum

Znajomy FMSem+9 Sr50 czy 51 bił mniej w DT niż FMSem +9 Sr 37 + 20dt i w jego odczuciu 1% sr równał się 1% na DT . Ponadto mając broń o niższych Sr ale + 20%dt znacznie więcej uderzysz ze skilli z uwagi na redukcję mocno ujemnych obrażeń umiejętności w broniach o wysokich średnich obrazeniach.

• Granatowe kolce czy szmaragdy

Leatherman - - Archiwum

Quote from 2nd Demon: “Pamiętaj tylko o dodaniu przetopów do nich, bo to aż 3% dodatkowych średnich obrażeń. :) ” Szmaragdy jak najbardziej, z tym że przetopy nie dodają im dodatkowych średnich lecz bonus PE

• Temat nieopatrznie powielony, proszę o usunięcie

• Jak w temacie Proszę o rozwianie wątpliwości