Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Michu - - Dyskusje Etolin

@Lorint. właśnie znalazłeś wymarzoną, kochaną ninje na meley, @NeeQo macie moje błogosławieństwo na P.

• Rozmowy serwera Etolin

@Ascoran w imieniu całej społeczności metin2, przepraszam za ten spam na 30 stron. Trzymaj się chłopie, jesteśmy z tobą!

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Eylis, ty się tam uspokój, bo za niedługo przegonisz mnie w tym spamie na forum. Aaa zapomniałem, ja nie spamuje tylko dyskutuję o sprawach związanych z Metin2. ” Nie chce cie zasmucić, ale jakby posty w dziale spam się zaliczały to eylis miałby z 5k postów na luzie.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “Czemu Cykada z kłódką? Żal ” Odpisał @Eylis i banicja? xD Chciałbym dodać @Frescco iż twoje rozmowy o jedzeniu i wadze powinny odbywać się na PW, lub w dziale spam, a nie na dyskusjach Serwera Etolin.

• Rozmowy serwera Etolin

@Frescco proszę o usunięcie postów @Eylis, gdyż podchodzą pod offtop. No chyba, że jesteś stronniczy i nie usuniesz postów swojej przyjaciółki.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MrNobody: “Od czwartku napotkałem pewne utrudnienia. Wie ktoś coś na temat Nowego BedRomans Blokera ? 8f84b553b13b10a8.png ” PepeHands wgxTNkv.png

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MowMixKos: “Plot Twist: (Hidden Content) ” Lepszy scenariusz niż 8 sezon gry o tron.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Michu - - Gry i zabawy

Nie, ładny awatar, taki romantyczny @NeeQo

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nalif: “Ładny sreen z tego wyszedł.. taki romantyczny Może użyjemy go do eventu Walentynkowego 2020 ! ” Właśnie o to chodziło @GlosnoMilcze ,żeby wypromować tego screena z @NeeQo. Moim zdaniem genialny pomysł. knh3boB.jpg

• Rozmowy serwera Etolin

Ale dzisiaj w nocy padało, aż się spać nie dało tak budłowało o dach i pioruny wszędzie waliły, a wcześniej pod koniec dnia przechodziła pierwsza burza, ale trochę słabsza. Dwie burze zaliczone teraz znowu nie będzie padać przez miesiąc. xD [url]https://www.youtube.com/watch?v=Q-CS1S7eGDU[/url]

• Rozmowy serwera Etolin

Ty to ten gm bajeruje z @NeeQo zamiast z @GlosnoMilcze, dlatego ta dramka, bo znalazł sobie inną lepsza, ach te zazdrosne szamanki.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Quote from Beatles: “Co za problem włączyć program do nagrywania? Da się tam nagrać by dana osoba nawet o tym nie wiedziała, więc z czym ire do ludzi? Pani, która myśli będzie was omijać szerokimi łukami. ” Jeżeli nie masz wykupionej licencji programu do nagrywania to jest to problem.Korzystając z "pirackiego" programu, łamiesz prawo. Poniżej wstawiam cytat z kodeksu karnego Uzyskiwanie, posiadanie, korzystanie lub kopiowanie programów komputerowych bez zgody producenta (wyr…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aata... nie Atta: “pięknie napisane, wzruszyłem się, a teraz wracaj do piaskownicy ” Chodzi o tą piaskownice w której zabawiasz się ze swoim przyjacielem Kmieciakiem? 42LDyX1.jpg

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from NeeQo: “Quote from GlosnoMilcze: “Quote from NeeQo: “Wiesz no ja nie wiem z kim Ty się umawiasz, nie interesuja mnie Twoje sprawy sercowe ” Aż tak wielu ich było w przeciągu ostatnich dni, że nie jesteś w stanie nawet wiedzieć o kogo chodzi? Bo wydaje mi się, że dokładnie wiesz o kogo chodzi i tylko udajesz, że nie wiesz, bo Ci wstyd, a może się boisz? ” @GlosnoMilcze to może niech nasz Romeo się wypowie, co Ty na to Gorące powitania dla Pana @Equerto ” Chodzi o tego Gm'a? Co kiedyś n…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from GlosnoMilcze: “Wiesz od kogo masz trzymać łapska z dala? ” Od salcesonu? Przepraszam, musiałem.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Macie nowe jakieś nowinki czy coś? Kogoś jeszcze chcecie wywalić z gildii albo oczernić w oczach innych? ” No dawaj chodźmy kogoś powyzywać od ćpunek i złych matek. Quote from Celtycki-Dzik: “Fałszywi? To nie my chcemy ciągle kogoś upokarzac. ” Quote from Eylis: “Nie jeśli dziecko ma matkę złodziejke I ćpunkę xd ” Quote from GlosnoMilcze: “może znajdziesz chwile dla swojej córki. Zapewne wiesz jakie to uczucie kiedy twoja córka mówi do swojej babci "mamo". ” Quote from…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from Michu: “Fałszywe te dziewczynki. Później znowu będą płakały i robiły dramy, bo ktoś ich zbereźne ss'y udostępnił, albo będą pisały, że nie wyciąga się rzeczy z życia prywatnego na forum. Fałszywi ludzie. ” A co do tego... Pierwsi wyskakujecie z rl a teraz szur dur och i ach! Jak ona mogła! ” To po co kreujecie się na obrońców moralności i powtarzacie, że kryndor zły po czym robicie dokładnie to co kryndor + jeszcze dowalacie gorsze rzeczy, wyzywacie wszystki…

• Rozmowy serwera Etolin

@Puurpurowy fajny awatar. xD

• Rozmowy serwera Etolin

@GlosnoMilcze dobrze ci było z @kryndorem co nie?

• Rozmowy serwera Etolin

Fałszywe te dziewczynki. Później znowu będą płakały i robiły dramy, bo ktoś ich zbereźne ss'y udostępnił, albo będą pisały, że nie wyciąga się rzeczy z życia prywatnego na forum. Fałszywi ludzie.