Search Results

Search results 121-140 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szanowni Gracze, w związku z pożarem hali sąsiadującej z centrum danych operatora sieci T-Mobile na warszawskim Żeraniu, klienci mogą odczuć przejściowe problemy w dostępności usług. Może to być związane z utrudnieniami przy dokonywaniu płatności poprzez SMS czy rozmowę telefoniczną. Wasz Zespół

• Powótrzę się z tematu dyskusji o grze, maila zignorujcie - to wiadomość ze standardowego mechanizmu transferu postaci. Warunki transferu zostały zapowiedziane już wcześniej

• Zmiany w grze - dyskusja

Art - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Lucjusz: “Pytanie co ze slotami, musimy kasować postać? Na jednym koncie mam teraz sporo więcej niż 5 postaci po fuzji, a było info, że nie trzeba będzie ich usuwać i dostaniemy nowy slot. ” Przenosiny będą możliwe nawet po przekroczeniu ilości. E-maile, które zostały rozesłane są elementem zwyczajowego mechanizmu transferu postaci, a e-mail informujący o zbyt małej ilości slotów nie powinien zostać wysłany. Zostało to skorygowane ok 15. PS. Warunki wymienione w mailu należy zignorowa…

• Quote from jinnolepsze: “@Art halo, coś tu jest nie w porządku. Komunikat jawa 11:30: drop rad pustelnika za 30min, na forum event rozpisany na godzinę 14, 12:06 eventu nie ma. Czuję się poszkodowany, ludzie którzy chcieli zacząć o 14 zapewne też. ” Zgadza się, event został zaplanowany nieprawidłowo, udało nam się to wykryć przed jego rozpoczęciem. Event rozpocznie się o 14 zgodnie z planem. Poza tym, można już transferować postaci z serwera Jemioła.

• Transfer postaci z serwera Jemioła został udostępniony na naszej stronie głównej (po zalogowaniu).

Quote from Lucjusz: “Co z wyciąganiem alchemii po przenosinach? Może pamiętasz moje zgłoszenie, w którym dopytywałem i pisałeś, że czekasz na odpowiedź co z nami. ” Tutaj nie będzie żadnych zmian dla graczy przychodzących z s90 Quote from Hini: “Czekamy tylko na wiadomość, jak prawidlowo przypisać postać do WYBRANEGO PRZEZ SIEBIE SERWERA. ” Proces zostanie udostępniony poprzez stronę główną (możliwe, że stanie się to dziś o 13) Quote from Michu: “@Art co z problemem użytkowników internetu orange…

Quote from IamLegend: “jemiola zamknieta i co dalej? kiedy beda bilety i mozliwosc przeniesienia na serwer docelowy? wiem, ze dopiero przy nastepnej przerwie technicznej bedziemy na nowym serwerze ale kurde dlaczego zadnych info nie pisza? chyba sami nie wiedza nic jak zwykle ” Przenosiny mogą zostać aktywowane dziś lub jutro. Nie będzie wymagana do tego przerwa techniczna. Informacje podamy jak tylko poznamy pewny termin.

• Quote from Piecu: “A co w sytuacji gdy pet ma 24 godziny zycia mam go wlasnie przedluzyc bo za godzine wyjezdzam na dwa dni a wy dajecie przerwe? Mam zrezygnowac z wyjazdu bo musze nakarmic tamoguci? ” Nie mamy wpływu na życia prywatne osób, które grają w Metin2 Dlatego też, takie przypadki trzeba przewidywać z wyprzedzeniem i nie zostawiać sobie wszystkiego na ostatni moment. Co do wsparcia w zakresie zwierzaków, niestety sprawdziłem nasze możliwości i przyznawanie nawet utraconego peta jest ba…

• Nagrody z rankingu questów dla pozycji 1-500 zostały doręczone do Waszych depozytów

Quote from BeeT: “Własnie dostałem bloka za pisanie "kupie konto z manu" gdzie Santonia pisala, że można kupować i nie ma kar za to ” Po pierwsze opanuj język, po drugie nie spamuj czatu co chwile i będzie grało Quote from Lucjusz: “Tutaj ewidentnie coś jest nie tak z rękawiczkami. Jeżeli niby teraz działają poprawnie to znaczy, że definicja ich poprawnego działania została zmieniona, a my gracze nie zostaliśmy o tym poinformowani. O niczym zresztą nie zostaliśmy poinformowani. ” Fakt, jest to o…

• Każdą z sytuacji rozpatrujemy odrębnie. Jeżeli faktycznie okazałoby się, że nieplanowana przerwa techniczna utrudniła by przedłużenie życia zwierzakowi, to uważam, że moglibyśmy udzielić pomocy w tym zakresie. Ale jeżeli życie zwierzaka jest obarczone czasem 1-2 dni, gdzie teraz wpada np. przerwa techniczna i po zakończeniu której nadal gracz ma możliwość jego przedłużenia, to nie możemy tego z oczywistych względów uznać.

• Przerwy techniczne

Art - - Archiwum

Przerwa techniczna została zakończona!

• Quote from tomasitopl: “Pisalem na ten Wasz support I odeslano mnie z kwitkiem. "Zeby ozywic peta trzeba uzyc odzywki I nawet gm mi link podali do tej informacji o petach" -zalosne. Pisalem kilkakrotnie I nic support nie pomogl.a mialy z niego taki perf do expends 10 lvl mial 2.1 pz I 3 skille oraz 678dni nabite I ded. Super GF ” Jeśli sytuacja wynikła by z nieplanowanej z wyprzedzeniem przerwy technicznej, to nie widzę powodu do odmowy. Co innego w przypadku przerw, które są planowane ze stosow…

• Quote from WujekDiumar: “No jak przerwa nie skończy się do 15 to mi razador 250dni padnie xd ” Jeśli ktoś utraci peta, zapraszamy do kontaktu poprzez Support. Na pewno uda się coś na to zaradzić

• Szanowni Gracze, Event urodzinowy zostanie przedłużony, zatem zakończy się 11 lutego o 10:00. Pozdrawiamy, Wasz Zespół Metin2

• * announcement_metin2_pl_1e38a4a3eec6b123556c593fc2066dd0.png * PRZERWA TECHNICZNA 28.01.2019 (poniedziałek) start ok. 12:00 Prace techniczne związane z problemami dotyczącymi Eventu urodzinowego Zespół Metin2.pl Uwaga: Przerwa techniczna zostanie przeprowadzona we wszystkich krajach. Oznacza to, że nie mamy możliwości ustalenia godziny zakończenia prac. Będziemy informować Was na bieżąco.

• Przerwy techniczne

Art - - Archiwum

Koniec przerwy technicznej! W związku z przedłużonymi dzisiejszymi pracami na serwerach, aktywujemy dla Was Bonus Doświadczenia +100% przez 3 godziny od godziny 18:00.

Z tematu robi się potok spamowych postów. Zamknę go na chwilę. Dziękuję za uwagę PS. Za chwilę koniec przerwy technicznej. 17:01 - Synchronizacja klientów zakończona... można restartować patchera 17:20 - serwery patch zostały odcięte w celu przyśpieszenia ukończenia prac. 17:31 - koniec przerwy technicznej! Temat zostanie odblokowany o 17:55

Aktualizacja serwerów została zakończona. Trwają ostatnie testy na uruchamianych serwerach....

Quote from Michu: “Bonus za zmianę hasła u dozorcy. ” Tu masz szczegóły bez szukania informacji w innych krajach Zmiany w grze - dyskusja Quote from Twixmax: “@Art Co z tą przerwa techniczna ?! ” Jeszcze trwa.