Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

LuckyLack - - Dyskusje Etolin

Quote from Nikeee88: “Szukam męża... ” Zapisz się do ROLNIK SZUKA ŻONY

• Rozmowy serwera Etolin

Ważne abym miał co w Realu włożyć na siebie i do siebie za bardzo żyjesz grą .. A teraz wyj biedaku

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Stachu: “Quote from AmeLove Etolin: “````ahhaha, na ta chwile to do arixana wiele ci brakuje :PPP ” Tu nie mowa o zadymach a o 1:1. A jak już chcecie tak płakać to napiszę w stylu demona.Wyjcie biedaki, dropienie jest dla biednych youtu.be/KjZqB5anKPc ” Naprawdę bieda u ciebie... Nagrywanie było kalkulatorem? Masz rację nie wpuszczaj światła bo cię może zabić :-| Moderator Ascoran:Usunąłem flood z cytatu.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Nie mam zamiaru latać 8 postaciami na hydrę 2 ninje + szamanka, ale czy realnie można zbić hydrę 2 ninjami. Kiedyś potrzebowaliśmy 2 ninje + sura/woj aby tą hydrę pokonać. ” Jako mix ciężko :-P:-P:-P

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from LuckyLack: “Agent 122 i zapewne pare osób grało wtedy na serwerze z Disturbed ” pare osob, gralo, wtedy... zyj przeszloscia dalej, widac ze jestes z serwera mixow xd ” Tak jestem z serwera Mixów i sie tego nie wypieram na Adrosie za wielu graczy a to co miałem starczało Wole być mixem niż biegać koxem w pożyczonym Eq A teraz Wyj Demon mi to zwisa i powiewa

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Lexio: “A kilka lat temu Disturbed wygralo turniej gildyjny, czego nie zrobilo irre. ” ciezko zeby irre wygralo turniej gildyjny konkurujac z distami ktorzy skonczyli gre 2 lata temu troche ciezko wygrac z gildia ktora nie gra od 2 lat xD ” Agent 122 i zapewne pare osób grało wtedy na serwerze z Disturbed

• Rozmowy serwera Etolin

Widzę że trol jest cały czas karmiony nakręca się jak pozytywka dajcie mu się nacieszyć w końcu dziś dzień dziecka (Hidden Content)

• Rozmowy serwera Etolin

Wszystkiego najlepszego dzieci mniej kłótni więcej zabawy

• Rozmowy serwera Etolin

Demon machasz pędzlem na su aby zarobić na is? :-/ Nie ma to jak się pucować w blasku innych

• Rozmowy serwera Etolin

Udzielę kredytu hipotecznego Zwiększa to szanse na bycie kocurem w grze

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “, koncz gre i tak nikt o tobie nie bedzie pamietal bo przegrywow i szczekaczy na dlugo w pamieci nikt nie zatrzymuje ” UPS masz poważny problem czeka cię ten sam los... No chyba że piszesz pamiętnik i gdzieś tam kiedyś ktoś przeczyta jaki byłeś bitnik że szukałeś rywalizacji aby się mierzyć z najlepszymi...lecz Trafiłeś do najbardziej masywnego królestwa... Ajjj zapomniałem że czekałeś na bilety ale pech chciał ze wycofali zwój do zmiany królestwa i twoja rywalizacja ko…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aata... nie Atta: “Dymy będą jak Irre powie o dymach ” Masz rację najlepsze przechwałki (dymy) na forum robocie formacje złów?

• Rozmowy serwera Etolin

Te filmy pokazują jak człowiek może upaść nisko... Wyzwiska obelgi i rzucanie mięsem... Gra źle wpływa na wasz mózg (resztki mózgu)

• Rozmowy serwera Etolin

- Tomeczku wyjdź na świeże powietrze

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Satomi: “Quote from SamarytaninEtolina: “bo to wy się irytujące. ” raczej irytujecie Quote from SamarytaninEtolina: “Jak to wspomniał wcześniej @ArixanBogiem większość z was trzęsie kolanami na myśl, że ktoś mogl by was zobaczyć lub poznać miejsce waszego zamieszkania. ” Widzę, że niektórym przez tą grę już całkowicie na mózg siadło. To jest G R A, więc nie wiem co real ma z nią wspólnego? ” Jeżeli kończą się argumenty odnośnie gry to trzeba wjechać na real pokazać swoja bezsilność

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Reverse: “ Co tam u Was? Opowiadajcie, bo stron przybyło, a chciałbym być na bieżąco! ” przejdź na ostatni post i bedziesz na bieżąco

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from AmeLove Etolin: “Przykładowo co tydzień w weekend odbywalaby sie liga pvp. Liga trwa 4 tygodnie, gracze sa podzieleni na grupy 105-120, 86-105, 15-86 Schemat pvp grup 16;1(zalezne od ilości chętnych) Nagroda dla zwycięscy będzie uścisk dloni Don Kryndora oraz wieczna pogarda dla mixów. Czekam na wasze sugestie, elko ” Szkoda twojego czasu oraz starań ludzie będą się zapisywać dla beki po czym nie przyjdą na walkę do tego trzeba kogoś do pilnowania porządku.. Chyba że to wszystko chces…

• Rozmowy serwera Etolin

jedyne co mogę powiedzieć po stoczonym pvp @demoon WYJJJJ AUUU!

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ascoran: “Ani tu żadnym wodzem nie jestem, ani nie jestem od wychowywania trolli, ” 07324711200871309521.jpg Co prawda to prawda,

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ascoran: “Quote from RShamane2115: “A co jest niespamem? Jak demon pisze komuś, że stał w kole, a ten mu odpowiada, że ma pożyczone EQ? Iście ciekawe. ” Przynajmniej pisze o grze. W przeciwieństwie do niektórych nie szczyci się, że nie gra, ale musi wszystko w koło skomentować (najczęściej w ogóle nie na temat) jako niegrający, ale legenda zamierzchłych czasów, o których tylko sam pamięta. ” Trzymaj krótko @Ascoran ty tu jesteś wodzem