Search Results

Search results 1-20 of 215.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from DonnellyMIX: “Quote from NocnyPawel: “Nie zapominaj, że GF na pewno wprowadzi 6 i 7 bonus. Będzie można między innymi wylosować 10 na potwory +(nie jestem pewien) 20 na dt lub diabły. Podniesie to dmg postaci o bardzo bardzo dużo. Oczywiście są jeszcze inne bony typu hp, abs, silny przeciwko dane klasie postaci np. wojownikom itp. ” Patrzcie co znalazłem Post z 2010r, strona 25. ” no i skąd on otym wiedział ja się pytam skąd! !!! ????

• Quote from Misiaczek: “to mam być lowienie a nie strzelanie do ryby ” cos im sie chyba [ciach] z Metinem :PP Quote from Michu: “Bardzo fajny event, ale po łowieniu około 1h 15min trzeba zrobić sobie przerwę na jedzenie. AcGhrhA.jpg ” Ladnie bocone bylo kolego, a GF dalej nieudolny w likwidacji botow i cheaterow. Dobrze ze mnie nie ma na grze tylko strata czasu i nerwow bylaby Moderator Ascoran:Usunąłem niestosowny zwrot.

• (Hidden Content) ja nie widzę z tym problemu.wrzucasz na postac pobocza i ja kasuje. I niepożądanym itemom mówisz baybe ja tak zrobiłem i co róż robie jak jest taka potrzeba. A jak wam się nie chce to czyste lenistwo Moderator Ascoran:Schowałem cytaty w spoiler oraz połączyłem posty.

• Quote from Mentosx2: “A miałem sobie ten Amulecik kupić lecz teraz go nie kupie, by was szlak jasny trafił. Jak zwykle tylko $$ wam w głowie. ” Dokładnie tez miałem kupić a teraz to wiadomo ze nie kupię.

• no właśnie miałem pisać. A co teraz z tymi co już go.kupili po tamtej cenie zostaną im skorygowane SM na koncie????

• Quote from Lorint.: “Quote from Withe: “Quote from Neyolux: “I w nagrodę będzie bonus expa smiech a te przewy w trakcie trwania evenu porazka .Teraz powinni go o 1 dzień przedłuzyc' ” Co chwile robią jakieś przerwy ,naprawiania ,a ja sie pytam kto mi zwróci czas na kostiumie ,wizerunku i pierścieniu .To już któryś tydzień z kolei gdzie sa jakieś nadzwyczajne przerwy !!! ” Ostatnio zwrócili kostiumy do magazynu IS, była to swego rodzaju rekompensata za dosyć częste przerwy techniczne. ” No tak ze…

• no lipa zero info o przerwie a ponoć było jakieś? ??? To co czekamy do 16:00az cały odpal się pokonczy i znów bedzie na korzyść GF'a

• Quote from Koniecpolski: “Witam, proponuję wprowadzenie kilku udogodnień: 1. umiejętność zwana Dowodzeniem, możliwości które daje dowodzący miały znaczenie może 12 lat temu, dziś to sporo za mało, sugeruję zwiększyć ich wartości, np. max pż +10 000 , i in. 2. łączenie itemów zwłaszcza tych które nie da się przekazywać czyli rękawica złodzieja, świadectwa wierzchowca tego samego typy chociażby, magiczne metale, Eliksir Słońca (M), Eliksir Księżyca (M), kamień czerwonego płomienia, ale również god…

• Item Shop - dyskusja

tomasitopl - - Porozmawiajmy o Metin2

pójdą jeszcze w górę zovaczycie

• Obsession [Galeria]

tomasitopl - - Nasza Twórczość

I kolejny raz udowadniasz papudrakom jakich dennych mają grafików. Tak trzymaj @Obsession masz wielki talent

• Quote from marek22: “Ciekawe, kto się skusi na kupony po nowych cenach ? Ja odpuściłem dokładanie do chorego "systemu", może znajdą tacy co nabiją portfel GF. ” ja tez odpuszczam z ładowania w is. Po wczorajszym wybryku ze szkatami kowala mam dosc. Po wydaniu 2.8k na szkaty i żeby nie trafić ani jednego porządnego itemu tosz [ciach] by was normalnie strzelił. Mogłem spożytkować ten chajc w inny sposób no ale cóż GF zaciera rączki bo kasa wpadła. JA TYMCZASEM MOWIE BASTA DLA IS'A. Nara papudraki.…

• Item Shop - dyskusja

Quote from xLUCIFERx: “Dajcie szczeniaki i kupony bo trzeba dużo wonów zarobić Najlepiej przed tym dajcie happy hour. ” Jasne 65% Happy Hours i laduje na fulla ale watpie zeby dali chocby 40% hehe

• ja lowilem na 3-4 postacie a teraz nie ogarniam nawet jednej - Lol wiec wedka zaliczyla glebe przed rybakiem i juz sie nie podniosla

• Quote from MowMixKos: “Quote from Ingolf: “Quote from Michu: “Niemcy kolejne eventy mogą dostać a u nas NIC board.de.metin2.gameforge.com/…ting-Event-im-April-2019/? ” To nie są Eventy globalne tylko organizowane przez Zespół Niemiecki. My też planujemy Eventy na Kwiecień, które zostały już zgłoszone do akceptacji. Pod koniec marca ukażę się lista tychże wydarzeń. ” Będą rybackie puzzle? ” Toszzzz mam przeczucie ze rybakow nie bedzie bo system lowienia sie zmienil! A oni napewno nie przywroca po…

• Quote from Charlotta: “Ten pieczony Karp Lustrzeń dający natychmiastowo 1k PŻ też bardzo fajny Szkoda tylko, że ten system łowienia jest tak irytujący. Tak z ciekawości ile rybek wyławiacie na godzinę? ” u mnie totalnie zero z lowienia wiec wyzucilem wedke i kapitulacja na wedkarstwo totalnie. [ciach] dokladnie, te lagi nie tylko na radku ale wszedzie swiatynia las i inne lokacje. Poprostu tragedia a co najgorsze caly odpal leci, kostiumy, is odpal a z gry zero - i nawet nie bedzie rekompensaty.…

• Item Shop - dyskusja

Quote from Obora13: “Nie wiem? Ale coś tu ewidentnie zajeżdza grzebaniem przy dropie szczeniaków. Otóż, otworzyłem 20 mało bo miałem akurat, Ale.. nie to jest dziwne tylko drop na 20 otwarć dostałem Czyszczenie Bodzia setke i 17x medal smoka . Czy tylko ja miałem takiego farta? Naprawde żenada... Dawniej otworzyłem ponad 100 szkat przerwa rok na metka teraz 20 zapowiada sie przerwa na rok a może i... Pozdrawiam gf i CheatCreatora ” jAK JA OTWIERALEM SZKATKI JAKIS CZAS TEMU TO U MNIE CHLEBEM PRZE…

• Item Shop - dyskusja

może jakieś % większe HH, pakiety kamieni kowala i kostiumy jak najbardziej byłyby wskazane ?

• Item Shop - dyskusja

i tak nie pobijecie recordu 47 won na szczeniaki i dalej nie bylo :? wkoncu po tyg pojawily sie w is i za 7 skrzynka z tego co pamietam polecial szczeniak. Masakra. Ale bylo minelo teraz juz cos sie poprawilo

• Quote from Diablica007: “Tez tak mam ale myślałam że tak mam przez mojego neta ” ja zawsze sądziłem że to był problem związany z grą, ciągłe ścinki zwieszanie zamrażania obrazu. Aczkolwiek Wszyscy moi znajomi w grze mówili że to problem z moim kompem albo internetem ale teraz utwierdziło mnie moje przekonanie że jednak ja się nie myliłem. Pozdro dla tych co uważali i że to problem leżał po mojej stronie he he he he

• Quote from incognitoUNBAN: “@Art @Ascoran kiedy i gdzie można będzie złożyć reklamacje na wszelkie przedmioty premium z których nie można korzystać bo nie da się zalogować do gry? Niech GF odda mi moje pieniądze na pakiet premium na miesiąc bo odechciewa mi się tego cyrku, każdy niezadowolony gracz powinien mieć do tego prawo bo w 2019 roku firma GF prezentuje poziom średniowiecza ” To jest prawda, ale nawet ci co zagranica I maja odpal z isa tez nie maja jak grac bo kika z gry, ciagle zwieszani…