Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Forfa - - Porozmawiajmy o Metin2

Ta aktualizacja to jawny i kolejny nieudolny sposób na łuskanie z graczy kolejnych pieniędzy. Przedmiot do +15? Już widzę ulepszanie bodziem, nowe lokacje? Niedługo będzie ich więcej niż graczy. Dzienna misja polegająca na zabiciu 3 wkrótce 4 bossów na których jest największy zarobek i dobuffowanie tego? Co za idiotyczny pomysł, tak po za tym to gra poza tą grą jest życie, ciężko mi sobie wyobrazić osobę dzieląca życie pracę czas wolny np rodzinę i wykonywanie tej misji codziennie. Nowe odłamki …

• Ingolf za duzo metków nazrzucał w m1 bo przecież może, i na co teraz eventy

• Podstawą do naprawy choć troche tego projektu, patrząc na moje doświadczenia które w tej grze przebyłem to przede wszystkim przestać naciskać na item shop. Zacząć organizować nowe eventy, słuchać graczy, przykład taki event wielkanocny w tej nowej formie wystarczy popatrzeć że nowy gracz nie ma jak sobie zbić takiego metka, bo wszyscy z zegarkiem w ręku czekają na resp. Dodatkowy minus to oczywiście szansa na magiczne jajo, co roku event jest zmieniany na początku z ilością metinów, a teraz z sz…

W końcu troche jaj dostali Ci pracownicy z GF i przyznali się do błedu, zobaczymy na przestrzeni miesięcy czy się poprawi. Miejmy nadzieje ze jednak zamiast miesięcy nie będą to lata.

• 17-19 drop czekoladek i cukierków. Cofamy się zamiast iść naprzód xD

Od tego roku duzo rzeczy stało się nielegalnych w metinie, wykryto bugi które rzekomo dręczą ludzi od 2007 roku, śmiech na sali żeby za zmianę postaci karano gracza blokada za wykorzystanie błędów gry. Skoro ktoś zmienia postać powinien liczyć się z tym ze po zalogowaniu wyląduje w m1 lub poza mapa bossa, tak jak jest to w dt i większości dungeonow. Tłumaczenia w tej sprawie są zbędne po prostu lenistwo osób które pracuja nad obiektem by ustawic zmianę postaci na lot do m1/poza obszar bosa

• Item Shop - dyskusja

Nie rozumiem polityki item shop - od jakiegoś czasu codziennie nowa oferta, w większości te ''skrzynki''/przedmioty są tylko w ten jeden dzień i znikają i już nigdy nie będą dostępne. Przykład ta skrzynka z dziś nigdy więcej jej nie będzie, a dziś jest jej debiut. Nie mówiąc już o tym że to co do zdobycia z tej skrzynki to śmiechu warte, przeliczając na złotówki cenę tej skrzynki około 10/12 zł, to można wydropić z niej coś co jest maksymalnie wartę 1 won (100kk) W przeliczeniu na inny sposób za…

• Pierścień Teleportacji

Forfa - - Archiwum

Ja na 35 używam wszędzie gdzie mogę i nie ma problemów, pierścionki mam z tomboli i z razadora

• Art kiedy potworne trio

• Nagrody za udział w tym evencie gildyjnym to jakaś kpina, wystarczy się cofnąć parę lat wstecz i zobaczyć, teraz te nagrody nic nie są warte, białe perły? Razador? Jakiś śmieszny pet na 30 dni z skrzynki?

Kiedy potworne trio?

Dawno nie widziałem żeby w ciągu 4 miesięcy tak ktoś walił w ... w ciągu 10 lat nie było tyle błędów co w ciągu tych 4 miesięcy

Quote from UPADASZ: “dobra... kiedys aktualizacji takich nie bylo i co bylo? to byl youtu.be/KigC3sqEcdQ ” PANIE JAKIE TO JEST PIĘKNE BOŻE DAJ NAM TE CZASY

Drugi dzien z rzedu podczas stawiania shopa przez 3 h wywala jednego z dwóch metinów, miesiąc temu mogłem stawiać 4 shopy i stały cały dzień/noc, dzisiaj dwa metiny nie wytrzymują paru godzin. Katastrofa, jeżeli to sie nie zmieni nie będzie po co grac.

• Ciekawy event na Diumarze odbywa się chyba już 2 lub 3 dzień za pośrednikiem Yukio, zadawane są ''dziwne'' pytania gdzie pierwsza prawidłowa odpowiedź a/b/c/d jest prawidłowa, kto szybciej trafi bo tak to trzeba nazwać wygrywa 1 potem było 10, a potem 30 wybranych przez siebie metinów w wyznaczonym przez gracza miejscu zostają zesłane. To tak, event i nagrody spoko, ale trzeba by było zrobić to bardziej sensownie bo tutaj nikt nie czyta odpowiedzi bo wygrywa najszybszy bo każdy strzela więc troc…

• Rozmowy serwera Diumar

Forfa - - Dyskusje Diumar

Wszędzie ludzi pełno, a tu proszę f46fb20f9d569b76.jpg

Toż to ludzkie pojęcie przechodzi i tylko nerwy zabiera które w życiu trzeba oszczędzać! 94503bf9ce177519.jpg

Na swieta światłość 6/7 bon do czego to doszlo

SenNaJawie mniej wiesz lepiej spisz, ale nie tajemnica jest ze sam art mowil ze polska jest w ścisłej czołówce wystarczy popatrzeć na inne fora skoro już ktoś lubi skakać, gf zawsze raz na jakiś czas otwierał serwery mam nadzieje ze tym razem tez otworzy bo nowy serwer by się przydał i jest niezbędny do fuzji która moglabybyc z tym nowym serwerem za minimum rok

Nowy polski serwer nieoficjalnie zostanie otwarty na dniach/tygodniach