Search Results

Search results 121-140 of 159.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

zVis - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from CptMacMillan: “Quote from zVis: “Quote: “Koleżanko my próbujemy ustalić, czy da się grać w Metina bez inwestowania w IS, który nie jest tani i nie unoś się tak. ” Da sie 105 nawet wbic spokojnie bez wydawania zlotowki ale... napewno nie jako pierwszy zwlaszcza na nowym serwerze Pozniej jak eq bedzie dostepne za yangi, pojawia sie kupony sm co to za problem. Gra juz tak zostala ulatwiona ze tak jak Aravatka napisala powinno sie dziekowac tym co wydaja a nie krytykowac ;p” Może i dobrze…

Quote from efemesy: “Dało się być top 1 bez wydania ani 1zl. Jak? Otóż wystarczylo mieć postać na innym serwie i tam skupowac kupony SM. Jak dobrze wiemy można takie SMy wykorzystać na innym serwie ;)” Nie martw sie GF o to zadba zeby przez najblizszy czas ich nie bylo

Quote: “Koleżanko my próbujemy ustalić, czy da się grać w Metina bez inwestowania w IS, który nie jest tani i nie unoś się tak. ” Da sie 105 nawet wbic spokojnie bez wydawania zlotowki ale... napewno nie jako pierwszy zwlaszcza na nowym serwerze Pozniej jak eq bedzie dostepne za yangi, pojawia sie kupony sm co to za problem. Gra juz tak zostala ulatwiona ze tak jak Aravatka napisala powinno sie dziekowac tym co wydaja a nie krytykowac

• Pozytywnie mnie zaskoczyliscie tym eventem i checiami. Fajnie by bylo gdybyscie usuneli mozliwosc uzywania bloga zycia no ale cos tez podejrzewam ze fajnie bedzie

Quote from szalonyszymn: “Da się 92 i 94 wbić a później gdzie wbijesz ? bo ja sam chciałem expić nagolemach to na 86 lvl z 2 pd leciało mi za spota 0.10 a na spocie zwykłych setau mieszanych z redami leciało mi około 0.80% za spota lub i 1% .” Dropilem bmem 92 klejnoty mialem wykupione pudelko z is, pierscien wtedy, i zalozylem sobie pd na 1h tak z ciekawosci wbijalem kolo 4-6 procent na godzine i sie smialem ze moze 94 bede sobie na golemach dobijac w dzisiejszych czasach. Quote: “Dropnij średn…

Quote from Sasusiek: “Quote from Trixo: “Quote from Sasusiek: “Jest taki gracz o nicku SQRCZYBYKU.” Po pierwsze ten pan wydawał pieniążki na IS, tylko je oszczędzał. @UP Ja miałem (jeszcze mam) 80+ i nie wydałem ani grosika w życiu na tą grę Co prawda w pvp nie istnieje moja postać ale exp jak najbardziej pięknie idzie i nie jest to WP. Mógłbym wbić ten 90+ ale po co? :)” Skąd taka pewność? Jesteś jego prawnikiem czy jak? Z tego co słyszałem od graczy , a wielu ich było.. to ten pan nie wydawał …

Quote from LordSithWPiejdoj: “Quote from gammaforest: “Nowy serwer powstał dlatego że każdy kto gra już dłużej w metka , pamięta stare klimaty expienia w pt na bo, ulepszania fmsów, skillów m1 itp. Pamięta i mile wspomina, jeżeli człowiek coś mile wspomina to chce do tego wracać. Ludzie więc dlatego grają na tbd , przynajmniej taka jest opinia moja. Jak każdy wie początki są trudne , więc co większość graczy robi ? Buli $$$$ w is. To nie jest zabronione, sam swego czasu dość często wkładałem pie…

Quote from szalonyszymn: “I tu ci powiem grać się da ale więcej niz 80 nie wbijesz bez isa :)” A to co juz po 80lvlu bez ISa exp przestaje leciec?

• Quote from TheNameless: “Quote from zVis: “A co czytales radami? Rady na kamienie duchowe i poli nie dzialaja” Działają, ale troszkę inaczej niż na księgi umiejętności. :)” Jak moze dzialac "ale troszke inaczej"? Dziala albo nie dziala a z wlasnego doswiadczenia wiem ze nie dziala takze nie marnujcie rad na kd i poli

• Quote: “Witam Ja napisze tak Ewek był okej, ale to co z niego wylatywało to było tak samo okej Ale ja się martwię ze gf dało nam bardzo dużo rad i metal i tu będzie zong czegoś co fajnie leciało to i nie bedzie tak juz dobrze ulepszało i spomagało przy podnoszeniu skili Już tak wesoło nie będzie HIHI rady sam już próbowałem 5 rad i żadnego efektu z IS bez problemowo wchodzi 100% IS górą pozdrawiam” A co czytales radami? Rady na kamienie duchowe i poli nie dzialaja Dowodzenie i ku wchodzi mi eleg…

• Quote from IDontCare.: “Event naprawdę jest super tylko żeby jeszcze metiny respiły się w "Dostępnych" miejscach. (Hidden Content)” Na zbrojce trzeba sie tynkowac

Quote: “Z sygnatury wnioskuję ,że piszesz z w miarę młodego serwera Negros, który pewnie tętni życiem i jest masa nowych graczy. Gram w tą grę od 2009 roku z przerwami.” To ze tam gram nie znaczy ze nie gralem wczesniej. Gre odpalilem w sumie kilka dni po premierze gdzie jeszcze 2 ch byly Pogralem chwile ale nie krecilo mnie siedzenie przed komputerem godzinami, wolalem w pilke pograc. Pozniej wrocilem blakalem sie po serwerach i wkoncu pogralem troche dluzej na elaresie. Skonczylem gre i jakos …

Quote from AnurinWetar: “Webzen nie robi i nie będzie robił aktualizacji dla metina bo juz z niego zrezygnował. Troche poszperałem i przygotowują nową gre o nazwie MU2 ,wygląda ona rewelacyjnie a klimatem przypomina Metina i Diablo. Data światowej premiery to październik 2014 rok.” Dziwne bo teraz dodaja wiecej aktualizacji niz kiedys. Do tego nowa aktualizacja za pol roku. A co do nowej gry to duzo ich powstaje i wszystko zalezy od tego jak sie sprzeda i jak IS bedzie dzialac. Zaloze sie ze kol…

Quote from AnurinWetar: “Myślicie ,że metin2.Pl z firmy Gameforge będzie do końca świata i jeden dzień dłużej ? Pamiętacie jak rok czy 2 lata temu GF zamknął gre RaiderZ, zanim zamkneli , przez rok robili promocje na Item Shop i dodatki do gry, miesiąc przed zamknieciem dali happy hour 75 % kilka dni później dali info na forum ,że za miesiąc gra zostanie wyłączona.” Raiderz nawet nie wiem czy 3 miesiace dzialal a ty mowisz ze przez rok robili promocje. Gralem od samego poczatku jak wyszedl na am…

Quote from MentalDeimon: “Nazwa ku czci tak wybitnego gracza jakim byl FuBu, byla by takim skromnym podarunkiem za to co on wlozyl w ta gre. Zrob tyle co FuBu, to bedziesz dopiero mogl o nim mowic zle. Mowie tu o czasach swietnosci, FuBu potrafil przedstawic uroki tej gry, az sie chcialo grac. Nie ma takiego gracza co by nie obejrzal filmu FuBu, kazdy wie o czym tu mowie.” Za jego czasow byli bardziej ogarnieci gracze bo byli tacy co grali na niemieckim serwie i przyszli na pl wszystko wiedzieli…

Quote from LordSithWPiejdoj: “Po 4 nie opłaca się grać na nowym serwie bo za pół roku zwoje transferowe a licencja do gry mt2 jest do końca 2015 i do tego czasu GF wyłudzi jak najwięcej pieniędzy.” Poprosze zrodlo Quote from MentalDeimon: “Jak cos to ten serw niech sie FuBu nazywa a nastepny jak stworza to BaoBao.” Jakby sie nazywal jakis serwer FuBu to mysle ze PL juz naprawde by upadl albo przynajmniej w ruch bilety podroznika by poszly na tym serwerze heheh

• Co ma powiedziec CzarnyKogut z negrosa ;P ponad 200 rad a jak ludzie do red lasu wjezdzaja to mu kropki na pw wysylaja zeby sprawdzic czy dropi xD

• Magazyn Metin2 - dyskusja

Zrobcie osobny dzial na forum

Quote from Perfect0: “Do tych którzy uważają że NIKT nie kupi bo "za drogie". Musicie otworzyć oczy. Jest mnóstwo ludzi którzy pakują na prawdę gruby hajs w metina (IS) i kupują już pakiety na pewno, dokładnie w tym momencie jak tu piszę. Kilku gości (osobiście) znam którzy kupują zmianki i dodania żeby zamienić je na mamone. Co do tych pakietów, osobiście uważam że na rynku pojawi się tyle kasy że obecna wartość właśnie yang będzie tak nieznacząca, że ten który mając obecnie na koncie 1kkk zalo…

Quote from SlitasnyOrk: “Jak przy kazdej grze mam swoje wymagania, oczekiwania, obawy, upodobania, wszelkie zale, zarzute w strone tworcow, wydawcy, opiekunow. Gram, wiec mam wymagania. Jedne sa spelnione, inne nie, jedne moga sie spelnic, inne nie. Mam pelne prawo by mowic o tym otwarcie. I mowie. Czemu? BO MOGE. Z gra jest jak w zwiazku. Nawet jesli masz wiele zestrzezen, mimo, ze na wielu plaszczyznach czujesz sie niespelniony, zawiedziony, mimo, ze jesli wiele aspektow Ci nie odpowiada, to k…