Search Results

Search results 101-120 of 159.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

zVis - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from LordSithWPiejdoj: “ A wyżej o tym że licencja nie jest przedłużana, więc metin2 automatycznie upada w 2015 [/size]” Przelecialem wszystkie tematy a w tym pierwszym COMA potwierdza ze to plotka to ja nie wiem gdzie ty widzisz informacje ze nie jest przedluzana podaj mi doklane zrodlo. A co do stopki tak pisze tam 2012 ale to moze byc data od ostatniej aktualizacji strony ( w sensie zmiana szaty graficznej i kodu zrodlowego ) metin tez tak mial dopuki nie zmienili calej szaty graficznej…

Quote from LordSithWPiejdoj: “board.de.metin2.gameforge.com/…s-ende-2015-ger%C3%BCcht/ board.de.metin2.gameforge.com/…0306-das-ende-von-metin2/ board.de.metin2.gameforge.com/…ty/1132427-metin2-lizenz/ Wg tych informacji potwierdza się że gra upadnie w 2015 roku i to że licencja wygasa na nią i to że licencja jest odnawiana co 3 lata przypadający na koniec 2015 roku a dalej nie będzie przedłużana.Tematów jest pełno i głośno. Tam też ludzie się buntują działaniom GF. Przesyłam także tabelkę z doch…

• Nie wiem czy nie lepiej liste postaci bioracych udzial w trunieju opublikowac po zakonczeniu zglaszania gildi, troszeczke nie fer dla tych co zglosily sie jakie pierwsze. Podejrzewam ze duzo zgloszen bedzie na ostatnia chwile

• Nie wiem jak ty ale ja szanuje cudza prace i doceniam checi organizacji eventu nawet jakby mial przebiec inaczej niz zaplanowano. Napisalas post w ten sposob jakbys chciala dogrysc Niestety zgodze sie z toba, ten system pucharowy mi sie nie podoba bo dla niektorych bedzie to krotki event. Jezeli byloby mniej zgloszen mozna zrobic system ligowy kazdy z kazdym ale wiadomo wtedy team musialby wiecej czasu poswiecic. Moze nastepnym razem zobaczymy btw. Piszesz ze na Diumarze moze 10 gildi by sie uzb…

• Quote from ZOMBIESS: “Quote from "Laburra": “tak naprawdę małym zainteresowaniem w Turnieju strzelacie sobie w kolano” Co takiego? Czy ja dobrze przeczytałam? Pani organizatorka poucza graczy, że nie biorąc udziału w jej zabawie, szkodzą sobie? Do czego to doszło... Kiedyś gracze prosili Team o eventy, potem był eventowy odwyk, bo eventów było za dużo, a teraz Team "prosi się" graczy, aby brali udział w organizowanych przez nich zabawach. Przecież TAAAAKIE nagrody udało się załatwić w GF, a tu t…

Quote from fatall1ty: “Grasz w tą grę ponad rok, a piszesz jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. Czasy świetności tej gry już dawno przeminęły. Ta gra robiła furorę w 2009-2011 roku. Proponuję wybrać się do działu market i zobaczyć ile jest tematów "Koniec gry", "Całe eq na sell" itp. Chyba nie muszę przypominać co się stało z RaiderZ? Przecież tam też były przychody, nic nie wskazywało, że gra upadnie.” Nie wiem czy to do mnie bylo czy jakis post wczesniejszy zostal usuniety ale gram dluzej w ta gr…

Quote from LordSithWPiejdoj: “Quote from zVis: “Quote from LordSithWPiejdoj: “To że gra zarabia więcej od innych nie jest argumentem bo liczą się też koszty utrzymania. Co z tego że dochody są wyższe jak koszty utrzymania są wyższe. W tym roku dochód będzie znacznie niższy a w przyszłym jeszcze niższy i jaki będzie sens przedłużania licencji skoro wiadomo co się stanie? GF zamknie projekt i tyle.” Macieju utrzymanie jest jeszcze tansze niz bylo a co do kwoty to metin2 plasuje sie na 3-4 pozycji …

Quote from LordSithWPiejdoj: “To że gra zarabia więcej od innych nie jest argumentem bo liczą się też koszty utrzymania. Co z tego że dochody są wyższe jak koszty utrzymania są wyższe. W tym roku dochód będzie znacznie niższy a w przyszłym jeszcze niższy i jaki będzie sens przedłużania licencji skoro wiadomo co się stanie? GF zamknie projekt i tyle.” Macieju utrzymanie jest jeszcze tansze niz bylo a co do kwoty to metin2 plasuje sie na 3-4 pozycji najwyzej dochodowych gier GF (12mil dochodow) ci…

Quote from LordSithWPiejdoj: “Kolejnym krokiem GF będzie wprowadzenie kuponów yang na serwerze TBD.Moim zdaniem nastąpi to po tym jak ktoś wbije 105 na nim i nada oficjalną nazwę. Potem wprowadzone zostaną bilety podróżnika na serwer TBD. Bo GF uzna że nowy serwer dorównał pozostałym.Zanim to się stanie graczy ubędzie i będzie powód do kolejnego łączenia i będą to 1/2 serwery.Wtedy nastąpi już ostatnia selekcja na tych grających...Ostatnie wojny ostatnie pvp ostatnie dodatki w is 100% nałogowców…

Quote from grymarczyk1: “kiedy zrozumiecie że 75% graczy którzy zostali to nałogowcy bez rodziny i perspektyw na dalsze życie, metin=praca , ja w to nie gram od dobrego roku i stoje na 99 lvl po co wbijać? po to żeby stać znowu żeby robić jakieś beznadziejne misje gdzie robiąc jedna misje dostajecie 2kk expa? czy to jakiś fake może? ludzie ogarnijcie się bo jesteście uzależnieni majóweczka była przezarąbista rower, girl potem nocka u laski, coś wspaniałego, a wy jedynie co możecie robić to siedz…

• W koncowce marca i na poczatku kwietnia tez byly mniejsze eventy nie narzekajcie az tak a to ze teraz na 1 maja nic nie zrobili to nie wina naszego teamu. Na niemieckim tez nic nie ma szkoda ze sie nie postarali Chociaz HH mamy znowu dla tych co zapomnieli zaladowac

Quote from BelvedereVodka: “Quote from Mansu: “Nawet Eventu nie dali. A co roku było coś” Moze na tym skorzystasz jakiegos grilka z rodzina lub znajomymi sobie zrób i bedziesz miał ewent jak tA lala” Brawo dla tego pana Quote from PanzerIV: “Nie wiem co jest ale... I - odczuwam że jakoś tragicznie leci mi exp w V2 . Mam PD z IS i PD z wybrzeża, nakupiłem ich by lv leciał jak ta lala. Nie dość, że expie na równym to i używam peleryny ALE za grupkę leci 0.02% , do tego przy użyciu peleryn wywala z…

• Quote from PatRYKowszczak: “"Witajcie, W tegoroczne Święto Pracy ledwo znajdziecie czas na odpoczynek! Przez cały dzień 1 maja będziecie mogli doświadczyć wachlarza eventów - stańcie do wyzwania i zdobądźcie cenny łup np. Mega Wierzchowiec lub Skrzynię Blasku Księżyca! Czekają was 4 dni pełne rozrywki! Od niedzieli, 28 kwietnia do środy 1 maja, zapolujcie na ekscytujące eventy. Do 1 maja czekają na Was następujące atrakcje: Udajcie się na polowanie - od 28.04 do 01.05 będziecie mieć szansę zdoby…

• "Wole" wyjsc na "pole" xD

• Quote from MinterS7: “Quote from LordSithWPiejdoj: “Santonia to że był długi event nie znaczy że trzeba odpoczywać. Gra upada, tonie wręcz! wy jako team i GF wszyscy powinniście stawać na głowie i ratować grę różnymi normalnymi sposobami jeśli zmianami nie możecie to eventami.” GF nie ma praw wszystkich do Metin2.pl, cieszmy się że wgl są jakieś eventy. GF napewno by zmieniła wyglądy itp Korea Blokuje to.:) Oby jak najwięcej eventów. :phatgrin:” GF ma wykupiona licencje na stawianie wlasnego ser…

• Znowu narzekanie.. team chce cos zrobic ale jak tu dogodzic. Limit osob jest sprawiedliwy bo gildie z naprawde dobrym skladem i 20x 105 juz sa na prakycznie na wygranej pozycji takze czemu nie moze byc pewien limit. Zrobcie sobie rezerwowych i zmieniajcie sie poprostu a jak nie to zrobcie druga gildie i zgloscie ja na konkurs w czym problem skoro to ma byc tylko zabawa

Quote from Swiezu: “Propozycja? Usunąć yangi z IS :*” A ktos to kupuje? Jedyny serwer ktory moze na tym ucierpiec to TBD jak je wprowadza co prawdopodobnie sie stanie predzej czy pozniej

Quote from Mordryd-Wetar: “te bodzie ze skrzyni ucznia zamiast ulepszac pala gorzej niz kowal i nie oplaca sie nimi czego wartosciiowego ulepszac wiec raczej nie jest to takie ulatwienie o jakim my@slimy” Jest i kolejny mit Pamietam jak noze nowe robilem 3 postacie mialem czyli 9 zwoji i mialem jedna probe na 9 nie wiem jak to z innymi itemami jest ale nowe bronie da sie tym ulepszac Quote from DarkLuk: “mało nowych graczy, aczkolwiek czasem może jakiś się trafi, zresztą i tak nie wie ocb w tej …

Quote from Glodyn: “Quote: “ Raczej chodzi mi o ulatwienia typu skrzynia ucznia i werbacja przyjaciol. Powiem ci szczerze ze bronie na 75 to byl najgorszy pomysl bo wtedy juz gra stawala sie latwiejsza. Zeby wydropic ta bron chodzilo sie gildiami na bossy a teraz trutka to nic takiego w dodatku teraz stalki sa latwo dostepne wiec brakuje w grze itemkow ktore ciezko zdobyc a szkoda bo to bylo najfajniejsze :P” Skrzynia ucznia jest równie beznadziejnym pomysłem co drop stalek+7 i broni 75 w grocie…