Search Results

Search results 1-20 of 159.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Negros

ProhibitNEGROS - - Negros

Ktos to przenosil z innego serwera jak tam negros?

• Quote from WolfikPRO: “Jak nigdy metin nic nie dodawał to teraz urozmaicił grę na tyle że po nowych aktualizacja i aktualnej wersji wszystko zmieni się o 100% co bedzie wymagało od graczy więcej wydatków, czasu zgrania ludzi i czasu. Sa pozytywne i negatywne strony ale napewno zmian dużo i będzie się działo... Przeniesiono do odpowiedniego tematu. Aszti” Metin2 stal sie jeszcze wiekszym pozeraczem czasu i wiekszosc updatow ktore teraz robia jest po to zeby ludzie jak najwiecej czasu spedzali onl…

• Quote from Forfa: “Quote from byPrzemo: “no nie wiem czy 1 wypad= 1 jajo xd do tego wejscie co 4h a nemere fajnie wygląda trochę żałuje ze razadora rozwinąłem ale nemere miałem 1 dzień za późno i nie wytrzymalem z ciekawości...” A no tak pomyliło mi się z katakumbami, tam jest wejście co 30min, + 10 min na przygotowanie No to jeszcze lepiej, myslałem że dropi zawsze :)” Nam przez pierwsze 5 wypadow tez tak lecialo co nemere jajko ale teraz jakos drop sie pogorszyl

• Przeczytalem kilka postow i wydaje mi sie bardziej ze ludzie koncza nie dokonca przez ta antymagie tylko przez takie drastyczne zmiany GFu. Ludzie co porobili eq lud+magia nic im nie da jezeli sobie nie zainwestuja smow i yangow co miesiac na miksowanie strojow. Juz nie wspomne o dropieniu morw zeby roski 20 porobic. Najlepsze rozwiazanie to przeliczanie magi procentowo a nie usuwanie 50 procent absa. Nie bedzie do konca fer ale mysle ze bedzie w miare wystarczajaco. Czemu pisze ze nie bedzie fe…

• Sa dwa proste rozwiazania.. wycofanie kd antymagi ktorego nie zrobia bo juz ludzie powkladali to do eq i w tym samym czasie usuniecie mozliwosci dodawania absu magii do kostiumow.. albo zmiana dzialania kd antymagi i to rozwiazanie pewnie wejdzie w zycie gdzie procentowo bedzie zmniejszany abs czyli powiedzmy ktos ma 50 absu na magie w eq a ktos ma wsadzone dwa kd antymagi czyli 50 procent i zamiast usuwac 50 procent absu na magie u przeciwnika to usunie procentowo 50 procent z calego absu ktory…

• Quote from halloviktor: “Przez przypadek trafilem na yt na filmiki prezentujace nowe postacie do metin2 Najbardziej zaskoczyla mnie postać zombi :p kozacki wygląd i efektowne skile Czy ma ktoś informacje czy i kiedy zostanie wprowadzona na globala ?” Nie bedzie to jest postac stworzona na zagraniczny prywatny serwer ktos nagral filmik jak sie prezentuje i pewna czesc osob to wykorzystala zeby puscic plotke o nowej postaci u darka na yt masz wiecej o tym

• Quote: “Max antymagii to 50%.” Tak ale nie zrozumiales mojej aluzji na chwile obecna mamy 50 procent jednak jest skill u peta ktory tez ma antymagie i nie wiadomo jak ten skil procentowo bedzie sie sprawowal wiedz napisalem "powiedzmy 75 procent" razem z tym skilem. Wcale bym sie nie zdziwil jakby jego umiejetnosc dawala tyle co kd

Siemanko rowerzystko dalej dalej ciupiemy jeszcze nie na emeryturze

Quote from Trixo: “Quote from ProhibitNEGROS: “Dobrze napisane zwlaszzcza to ostatnie zdanie jednak po ostatnich aktualizacjach gf idzie w dobrym kierunku wkoncu bedzie zroznicowanie postaci po czy mozna stwierdzic po alchemi petach i ich umiejetnosciach.” Że co? -kostiumy, -szarfy - ile osób zdobyło najlepszy stopień ulepszenia szarfy tylko afkując? 1? -pety, które można utrzymać tylko IS'em -kamienie anty magiczne , które wyeliminowały abs na magie, który jeszcze jakoś szło uzbierać bez IS'u t…

• Przesadzili z ta antymagia teraz masz 50 procent z kd do tego jest skill dla petow z antymagia powiedzmy 75 procent juz i na co wogole eq lud+magia skoro cala magia zostaje ominieta lacznie z roskami parodia.

Dobrze napisane zwlaszzcza to ostatnie zdanie jednak po ostatnich aktualizacjach gf idzie w dobrym kierunku wkoncu bedzie zroznicowanie postaci po czy mozna stwierdzic po alchemi petach i ich umiejetnosciach.

• Quote from VIII: “Nazwij mnie głupkiem, ale nie widzę na screenie skrzyni półksiężyca. :P” To taka skrzynia kiedykolwiek byla? xD

• Te skrzynie to parodia tak jak te talerze juz lepiej chyba surowe w pakiecie 25sztuk za 239 sm sie bardziej oplaca niz ta skrzynie pozdrawiam

• ArmagedoN vs OurDestiny

Quote from cr3ative: “No Destiny miały dać odpowiedź w weekend ale cisza narazie ;)” Odzew byl dzisiaj wieczorkiem jak wroce z pracy ustale szczegoly z imperatorkiem na spokojnie a pozniej karb4ticz wojna z wami everenough bo dobrymi poeyami jestescie

Quote from Karb4ticz: “RomanMixer ma rację kazde stworzone konto po usunięciu np:4 postaci i zrobieniu nowej ma haslo 00000 To teraz oposy będą się okradać” Nie martw sie zlodzieje juz sobie poszli

Quote from Imperator3k: “Kiedyś musi być ten pierwszy raz, z cyklu powrót do korzeni.” Postaramy sie dotrzymac kroku. Tak wogole to wojna gildi armagedon vs ourdestiny czy mix shinsoo czyli armagedon renegades voodoo i nie wiem co tam jeszcze jest teraz vs ourdestiny.

Karb4ticz pochwal sie postacia z gry anonimowy terorysto

Quote from eXeX: “zeczy” Dla mnie to nie ma sensu. A tak poza tym podoba mi sie aktualizacja przynajmniej cos robia z gra co do wyboru postaci na pierwszym miejscu znajduje sie ostatnio uzywana wiec naprawili ten blad co pojawil sie po dodaniu kolejnego miejsca na postac. Jedyne co mogli dodac to ch na ktore sie logujesz czasem mozna sie pomylic po zalogowaniu. Co do gry fajny sposob na ku ktore praktycznie idzie na ziemie mozna teraz je sobie zamienic. Ulatwili robienie szarf, poprawili dmg zad…

Bedzie wszyscy na wszystkich w weekend ustalimy termin pozniej uzgodnimy wspolny byc moze data dopiero na lipiec padnie wszystko zalezy od mojego wyjazdu. Liczy sie zabawa mysle ze wy i my duzo udowodnilismy sobie a szpakowcy i szaranowicze ktorzy wiecej gadaja niz robia.. robcie swoje gildie i walczcie o topke tyle lat pozdrawiam.

Ja jestem jak najbardziej na tak pod koniec miesiaca mialbym wiecej czasu wszystko da sie ustalic nie wiem jak reszta