Search Results

Search results 61-80 of 442.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Karlowaty - - Etolin

Otoz to. Co by nie zrobil, to bez fuzji i tak bedzie to tylko dogorywanie

Karlowaty - - Etolin

Jesli, by liczyl w ten sposob to przyznam racje Tez mam taka nadzieje, ilez mozna stac w miescie [...]

Karlowaty - - Etolin

Wydaje mi sie, ze kazdy potrafi liczyc, wiec komentarz raczej zbedny

Karlowaty - - Etolin

Maly przeglad ekwipunku naszych przyszlych rywali, oraz podsumowanie tych wczesniejszych wypocin (Hidden Content) Dodalem Spoiler.Frescco.

• Filmiki Etolin

Karlowaty - - Etolin

3oda oficjalnie u zoltych youtube.com/watch?v=06rNtoKEhYc&t=28s

Karlowaty - - Etolin

Tak bardzo oczekujesz mojej odpowiedzi, wiec ci jej udziele. To bedzie moj ostatni post kierowany w twoja strone, gdyz nawet moj pies jest bardziej okrzesany Po pierwsze- chyba nie sadziles , ze jesli cala wasza gildia bedzie po nim jechala to zostanie bierny i nic nie powie. Nie kazdy jest mna i nie kazdy tak jak ja po prostu wam wspolczuje. Po drugie- ciagle belkoczesz o Justynie, a wielu nazywa twoja logike zlodziejka z samosa, wiec lepiej pilnuj co sie dzieje w twoim "domu" (chociaz w tym wy…

Karlowaty - - Etolin

Ja to tylko szczerze przyznam, ze cieszy mnie to iz wielu porownuje nas/mnie do- "najlepszych"? Nie znalem distow, ani nawet tej "shele", nie wiem jacy "potezni" byli bo niestety nie mialem przyjemnosci brac udzialu w potyczkach z nimi, ale wiem jedno, wielu zaszli za skore Praktycznie kazdy z naszego grona (3ody) gra zaledwie rok. Skoro porownujesz mnie do jak sadze najlepszego daggera to tylko i wylacznie komplement dla mnie. Mamy u nas silne postacie, jak i slabe, co w tym zlego? Ciagle sie r…

• Dagger od nowa.

Karlowaty - - Archiwum

Sprzedaj te szkaty i "dorwij sie" do ninji +/- 75 lvl z wbitymi skilami i czesciowo zrobionym biologiem zrob dropa i powoli ubieraj ja. Jesli nie zamierzasz pakowac w is'a to na dzien dzisiejszy zaczynanie od przyslowiowego zera nie ma najmniejszego sensu.

Karlowaty - - Etolin

Do zoltych poszlismy tylko po to by pomeczyc "nalodzie", ale uciekli z miasta jak tam bylem i wrocili jak poszedlem spac O setki sie nie martw, mamy ich dosyc spory zapas Bez odbioru.

Karlowaty - - Etolin

Gdzie tam playhard'om* nie tylko tobie W szesciu chlopa nie potraficie ubic jednej miernej ninji, a bijac sie cala gildia na mnie (daggera) i jednego mentala, lapiesz po 8k per duchowe Poszukalbym twoich wczesniejszych wypowiedzi gdzie piszesz, ze sam florek zagonilby cala nasza gildie do kola(ale mi sie nie chce), a tym czasem to cala wasza gildia trudzila i pocila sie, zeby tylko mnie jakims cudem ubic xd Btw. Tak skafander wypelniles jak zobaczyles "potezna ninje" (jak to powiedzial branheric…

Karlowaty - - Etolin

Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają

• Czyli mozemy wnioskowac, ze byl to ruch, ktory ma zastapic fuzje?

• I o to w tym chodzi. Skoro masz taka biede w eq, ze nie mozesz sobie spotu obronic to nawet te 300kk powinno Cie zadowolic. Jesli szukasz "swojego poziomu" to idz sobie dropic blaski do swiatyni, tam dropia ludzie ktorzy rowniez nie maja czego szukac w v3. Ladujesz sie w miejsce, ktore jest przeznaczone dla osob z "dobrymi" postaciami i dziwisz sie, ze to nie twoj poziom? Btw. Placze i lamenty na to, ze stary metin juz nie wroci sa smieszne, bo ta gre od poczatku do konca tworzy tylko i wylaczni…

Karlowaty - - Etolin

Quote from K4RAMBA: “Przychodzi taki czas kiedy po latach wspólnej zabawy na forum pora się rozstać na zawsze, jest to ostatni post podziękowania dla kilku wspaniałych moderatorów ” Zapomniałeś co obiecywałeś? Skończ, że waćpan, wstydu oszczędź ...

• Wybór EQ - item vs. item

Karlowaty - - Klasy Postaci

Zmien na blyski, nie tylko zbrojke, ale i cale eq, a w grocie bedziesz bogiem

Karlowaty - - Etolin

(Hidden Content) Jako, ze jestem jednym z trzech "liderow" naszej 3od'eczki pozwole sobie zabrac glos i w tej sprawie. Po pierwsze NIE DOGADUJEMY sie z NIKIM, po drugie nie wchodzimy nikomu w [...] (kazdy wie co mam na mysli). Jesli mamy taki kaprys to bedziemy was wybijali w katakumbach, a jak najdzie nas ochota to i w v3, oraz wielu innych miejscach. Co do ponizenia, to co jest bardziej ponizajace, strzelaj- kupowanie od kogos helmu, czy raczej przychodzenie i pytanie o abs na szpony? Taka bie…

Karlowaty - - Etolin

Plakales i plakales na tsie, ze cie bijemy, a ze nic nie wyplakales to znalazles przypadkowo wypowiedziana wojne sprzed xx czasu? Jak na to, ze nie potrafisz pozadnie skleic zdania to jestes calkiem wygadany podczas pisania Marny bedzie twoj zywot, a i tych setek ci braknie Skasowałem zaczepną treść/ tym razem MIND

• Quote from MocWpNaSpota: “Event puzzli na duzy + cale 2 doby lowienia i przerabiania i zapas na caly rok medali jest jak nie na 2 lata ” Czyli masz okolo 1000 otwarc zostawione?

• Filmiki Etolin

Karlowaty - - Etolin

Tym razem nagrywane z innej perspektywy, oraz przez kogos innego, ale wrzuce by "wielki" muzukashi za szybko nie zapomnial, gdzie spedzil zeszla noc youtube.com/watch?v=hDCjUUMeOCo Ps. Szukaj znakow na niebie

• "Sprawa została przekazana dalej. Na chwilę obecną nie wiem, czy jest to trwały efekt, czy zostanie to zmienione" Jesli nic z tym nie robia to raczej jest to celowy manewr Nawet jesli mialoby cos wrocic do stanu z przed aktualizacji to najprawdopodobniej dopiero w nowym patch'u.