Search Results

Search results 1-20 of 201.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

ATV - - Porozmawiajmy o Metin2

Jak dla mnie dodanie tych itemkow na 96 to jest w jakiś sposób tworzenie instancji dla niższych leveli :). O ile na nowych mapach nie będzie jakiegoś ciekawego dropu, niezwiązanego z nowymi itemkami, to obawiam się, że będą tam uczęszczać jedynie osoby, które chcą spróbować szczęścia z podbijaniem do +15.

@Art, na forum niemieckim/angielskim nie było żadnej listy zmian. Jesteś 1, tak trzymać

No i gdzie ta lista zmian?

Pytanie z innej beczki, jak idzie wam dodawanie 6-7 bonusów? Udało się komuś w ostatnich dniach coś dodać na 20-to % szansie?

• Proponowane zmiany w odniesieniu do podstawowych elementów gry: - Łączenie się ku, ripost, dopalaczy (chyba najważniejszy punkt :D) - Ułatwienie przeglądania sklepów, wiem, że jest coś takiego jak szkło handlu, ale w obecnej sytuacji spowodowanej fuzją, ilością przedmiotów i sklepów przydało by się jakieś nowe rozwiązanie. Można by tutaj się również zastanowić nad lepszym systemem samego wystawiania, tak by nie obciążać tak mocno serwerów (problem częstego wywalania ch handlowego jest drażniący)…

Tylko ja mam ostatnio takiego pecha z dodawanie bonów (6)? Około 15-20 podejść i wszystkie zakończone niepowodzeniem (szansa 20-25%).

Mam nadzieję, że obecne rozwiązanie mieszania alchemii to jakaś wersja testowa... mieszanie tym to jakaś porażka, nie mówiąc o ilości jaka jest potrzebna... 27 zmianek znakomity kamien? 81 wyborny ????? przy czym należy pamiętać, że wbić 3 bony to jak wmieszać kostium czyli szansa z 3%.

A patrzył ktoś ile zmianek trzeba w bez skazy i przejrzysty? Bo wybornego chyba nikt nie ma póki co ?

• Item Shop - dyskusja

Spoko do znakomitego kamyka 27 zmianek z b potrzeba. Chyba sen o alchemii dla każdego właśnie się skończyl xd

• Silny na żywioł [19.0]

ATV - - Archiwum

W moby działa poprawnie, jedynie zwiększenie mocy w obiekty bez żywiołów zostało zlikwidowane. Na yt można znaleźć film, gdzie mając talizman +200 podwajaja się obrażenia zadawane w Metina.

• Silny na żywioł [19.0]

ATV - - Archiwum

Po aktualizacji 19.0, wszelkie bony silny na żywioł nie dają żadnego efektu na metiny itd. Wcześniej każdy % silny na dany żywioł zwiększał również dmg ogólne. Być może teraz opis jest zgodny z działaniem, ale ulepszanie talizmanu traci sens, jak również nie było tego w liście zmian, więc, zakładam, że to błąd.

@Art, a nie zrobiliście tego kilkanaście razy już ? Bo z tego co wiem, propozycje z tematu nowości teoretycznie regularnie są przekazywane, a zabezpieczenia alchemii są jednym z głównych tematów :). Btw może wprowadzić system 2x legenda wyborna = legenda mityczna. Ilość kamyków potrzebnych do zrobienia jest taka sama, a gracze z wyborną alchemią będą odrobinę mniej pokrzywdzeni. Wyjęcie alchemii też nie powinno być po restarcie, ale na życzenie gracza, bo nikt nie będzie miał nowej alchemii od r…

• Quote from Bellatrix: “Lepiej nie bo to byłby raj dla botów. Wypuszczony na weekend nadropi odłamków na cały miesiąc. ” moment moment... A co za problem dla bota zmienić postać po tym jak skończy odłamki? To raczej ułatwienie dla dobrych postaci z dobrym eq bijących duże spoty.

• Kilka propozycji, bez oczywiście powtarzania o zabezpieczeniach i poprawie stabilności bo to temat ciągle wałkowany: - dodanie czegoś na kształt dt, gdzie z powodzeniem można ulepszać przedmioty na wysoki lv typu zodiaki, bronie pvp na 105 itd. fajnie by było gdyby zmieniła się ta logika że żeby coś ulepszyć trzeba nakupic masę podręczników w is, pamiętam dawne czasy jak wszyscy biegali do dt a jak ktoś posiadał dobry przedmiot to można spokojnie było bodziem go zrobić ;). - jakieś nowe mapki by…

• Albo dodanie sztabek 1won. Oczywiście tym razem privizja powinna być zerowa. Plus takich sztabek (poza ułatwieniem handlu) to możliwość przechowywania u dozorcy.

• Macie na myśli bicie z wierzchowca czy polimorfie?

Jestem przekonany, że gdyby na niemieckich serwerach były boty w takich ilościach jak u nas coś by zrobili. Nie podpuszczam nikogo xd

• Item Shop - dyskusja

@Ascoran mógłbyś poprosić o kamyki kowala w pakietach ?;)

• Item Shop - dyskusja

Noworoczna oferta - krwisty kamień jestem zaskoczony, w dodatku taki spory rabat

Taaa a jeszcze inni postawią farmy botów, bo nikt tego nie banuje za bardzo, więc za jeden event np okeyki robią całe eq na 120 lv. A najbardziej na tym gracze tracą bo kiedyś karty okey to była super zabawa i leciało zdecydowanie więcej kart (np katakumby 8 zestawów na godzinę) a drop magicznych kamieni był zdecydowanie lepszy. Teraz powoli gracze nie dropia tego bo po co, skoro w V3 na 3 godziny podczas blasków poleciały 4 zestawy. A po otworzeniu 3x yangi i zestaw (z srebrnych i złotej a nie …