Search Results

Search results 81-100 of 276.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Miusiu - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from ExplosiveExclusive: “Quote from Miusiu: “Quote from Konradeek: “By zrobić nowy kamyk perf, mam się bawić 2-3 lata ? Beka z Lorinta i jego "Diamentu", chłop kolejne 11 lat będzie bez ALCHEMI ” A co ja mam powiedzieć jak miesiąc temu skonczylem rubin wyborny perf robic xD jak tu jakas syfiasta aktualizacja wejdzie xD ” Masz dalej ten sam wyborny, który da Ci to samo co przed aktualizacją, jedyny problem jaki macie jest chyba taki że to nie będzie już najlepszy kamień z gry:) A więc pole…

Wiesz masz eq +4 pojdziesz solowac z nowa alchemia jotuna czy inne bossy xD

Quote from Lexio: “Cos tam niemieccy gracze pisza, ze odlamkami nie mozna juz handlowac, to prawda XDD? ” To jak teraz mam np. dropic odłamki i przekladac na inne postacie hahah teraz o ja leze xD

Quote from Konradeek: “Czyli w końcu ile będę bił w metka ? 50k bez odpału ? :d ” W metka hm 1 dmg xD

Quote from Lexio: “Quote from Miki124: “e tam bonusy na zywioly nie dzialaja w pvp na ludzi z talizmanami +0 wiec wkladajac taka alchemie kopiesz sobie grob zostaje przy moich kamykach chyba ze nowy wyborny bedzie dawal 20%+ um ” No wlasnie o to chodzi, ze chyba takie beda skoki. @TawisK wrzucil screena z matowym szafirem +3, ktory juz dawal 8% na klasy ” zrobia tak ze wyborne nowe będą dawaly tyle samo co stare tylko dojdzie 1 bon nowy hahah

Quote from Konradeek: “By zrobić nowy kamyk perf, mam się bawić 2-3 lata ? Beka z Lorinta i jego "Diamentu", chłop kolejne 11 lat będzie bez ALCHEMI ” A co ja mam powiedzieć jak miesiąc temu skonczylem rubin wyborny perf robic xD jak tu jakas syfiasta aktualizacja wejdzie xD

Quote from Konradeek: “@PrisonBreak17 usuń ze kupisz alchemie, bo na tą chwilę sensu nie ma ” Po wprowadzeniu aktualizacji alchemie spadnie i znow rok rob alchemie żeby mieć ta nowa haha bajkaa

Wprowadzili talizmany +200 kto zrobi chcoiaz na +30 nikt . Mogli wymienić bon w talizmanach lub dodac jako dodatkowy ale po co .

Quote from Konradeek: “Z Fuzji wyjdzie chyba wielkie nic, po tej zrobionej aktualizacji, to są jaja... ” Po co fuzja , Wystarczy wprowadzić aktualizacje która zniszczy alchemie (stara) i ludzie sami koncza xD

Quote from Lexio: “Ja bylem przekonany, ze jak beda cos mieszac z alchemia, to dodadza swego rodzaju „aneks“ do alchemii, na zasadzie jakies okienko, ktore sie wysuwa z istniejacego okienka i tam beda umieszczane nowe kamyki. Ale za takie cos to ja dziekuje... ” No co . Ludzie którzy wydawali na IS na te cory (np. serw jawa) teraz mogą skonczyc bo nie ma sensu wymiany wybornej na ta nowa . Bo znow rok trza robic ta nowa .

Dla mnie to powinni zmiejszyc + talizmanow i do nich dodac dodatkowy bon lub jakiś nowy przedmiot bo z alchemia ci którzy maja wybornee to lipa. Nie po to robilem alchemie wybrona żeby teraz znow wymieniać

Quote from Fyne: “Quote from damian0426: “Może ktoś opowiedzieć jeszcze raz jak działa ta alchemia nowa ? co się z czego przerabia i o co chodzi z tymi nowymi kamykami?..i czy to oznacza że trzeba będzie wymieniać alchemie? ” Po prostu doszedł kolejny poziom alchemii. Legendy to teraz tak jak antyki, służą po prostu do wejścia na nowy poziom. Jeśli ktoś nie ma wcale alchemii i na początek nie chce szaleć to teraz taką podstawą będą matowe mityczne(te najnowsze). Jednak, jeśli już ktoś ma maty le…

Dla mnie z ta alchemia to nie wypal . Dlaczego? Bo ci którzy robili przez lata alchemie zeby mieć wyborna to teraz po aktualizacji która zapewnie nie bawem wyjdzie będą do wyrzucenia bo matowa będzie lepsza ... Bez sens

• Roznica miedzy 75 a 81

Miusiu - - Archiwum

Witam. Jest roznica w dropie pomiędzy 75 a 81 lvl w katakumbach chodzi mi o odłamki . Wiem na 81 lvl pet z skilem na yangi a jak z odłamkami wtedy jest?

• Jaki skil cofnac

Miusiu - - Archiwum

Witam. Mam dylemacik . Chce zrobić likana pod pve (exp) i nie wiem jaki skil cofnac żeby wbic indygo . Mam wszystkie skile ale nei wiem który najmniej mi jest w pve potrzebny . Może ktoś doradzić

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Miusiu - - Samos

Quote from RShamane1637: “ Quote from Miusiu: “Na zadyme przysliscie a wojny nie chcecie ? ” Jak Lorint. nie jest ze SKY i na zadymie nie był, bo alchemię robił. ” A czy ja napisałem ze o niego chodzilo ? Tylko o cala gildie.

Miusiu - - Samos

Quote from Rozkmin: “Quote from kayohardcore: “Quote from Rozkmin: “Quote from kayohardcore: “Nom, wczoraj leżał a mnie nikt nie ruszał, taki mocarz z niego XD ” Ciebie nikt nie ruszał bo i tak byś potem się tłumaczył ze afk byleś, poza tym skąd możesz wiedzieć, że leżał skoro jak tylko zaczęła się bijatyka to Ty ze swoimi ziomkami znikłeś chyba w obawie przed porażka bo innego wytłumaczenia nie ma. ” Jak chcesz SS, to mogę zaraz wkleić, ile łapał od Ker8g(pisał pw), pfff ” Ale co to ma do rzecz…

Miusiu - - Samos

Quote from Lorint.: “z gildią Kmieciaka ostatnio nie chcieli wziąść wojny ” Ale ty mi nie pisz o jakies gildii Kmieciaka . Bo o niej nawet nie wspomniałem. Na zadyme przysliscie a wojny nie chcecie ? Podejrzane troszku a może się boicie ze dostaniecie xD PS. Sorry za brak przecinkow ale pisze na tele i ciężko mi te kochane przecinki wstawiać

Miusiu - - Samos

Quote from Rozkmin: “Quote from kayohardcore: “Nom, wczoraj leżał a mnie nikt nie ruszał, taki mocarz z niego XD ” Ciebie nikt nie ruszał bo i tak byś potem się tłumaczył ze afk byleś, poza tym skąd możesz wiedzieć, że leżał skoro jak tylko zaczęła się bijatyka to Ty ze swoimi ziomkami znikłeś chyba w obawie przed porażka bo innego wytłumaczenia nie ma. ” To czemu wasza niby Pro gildia nie chce z nimi wojny wziąć? Za chwalacie się jak nie wiem co na tym forum a jak Mordetis (nie wiem czy dobrze …

• Zarobek/Build Beran Setaou solo-duo

Miusiu - - Archiwum

Ja z rubinem przejrzystym + truta sr 48 i reszta alchemii matowa / przejrzysta zbijam na lajcie smoka WP . Bije go po 14k wystarczy tylko szybko metki zbijac i smok schodzi miodzio