Search Results

Search results 61-80 of 276.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Miusiu - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from ZostawSmoka--Dudu!: “Puki co wszystkie państwa się burza Art wiec nwm po co to ma byc u nas 440 a u innych ? chyba o czyms to świadczy ” To świadczy ze lipnaa aktualizacja się szykuje xD

Quote from Michu: “@Art Jak już czytasz nasze posty to prosimy o wyłącznie auto łowów w katakumbach. ” A powiedz mi po co wylaczac auto lowy w DC jak na becie o wieksza polowe mniej yang leci

Quote from WujekDiumar: “Skok na kase i tyle . Art kiedy kolo z corami ? Przed po aktualizacji ? Beka beka ale jak ktos chce grac dalej po tych nowosciach xd niech sobie dropi cory do przedłużania bo juz widze te szamanki 120dropiace odlamki w lesie zeby dostac 3x5% eliksir xd ” Po aktualizacji kolo z corami będzie codziennie aktywne

Quote from Kajok: “Co do alchemii, ludzie marudzili o wybornych kamieniach, ktore maja dwa bony, ze nie da sie z nimi nic zrobic. Teraz bedzie mozna. Tylko troszke zaboli niektorych, czyli polowe spoleczenstwa. ” Niech dadza możliwość mixowania 2x wybornych do mixu i niech z tego np. wyjdzie matowy rozwiązanie mixow wybornych rozwiązane a nie dawac kolejny rework alchemii xD

Quote from matel: “Quote from Art: “Quote from Ritchie: “niewystarczająca ilość won lub yang wychodzę Miało być naprawione wczoraj o 15, nie było naprawione; miało być naprawione dzisiaj o 9, dalej nie jest naprawione. ” Z tego co wiem, to Korea musi załatać ten problem. Zgłoszenie poszło wczoraj. Musimy czekać. ” A art neich dodadza fasolki podreczniki ulepki itp aby kazdy mial szanse jakos wytestowac wszystko co w grze ” Musisz kupic na becie w IS itemy żeby sprawdzić all xD Bo jak na razie je…

Quote from matel: “Quote from Miusiu: “Quote from Motocykl101010: “tylko hejty i hejty jak się napisze swoje zdanie, widzisz koleszko pustki to może ty masz w głowie sądząc po twoich wypowiedziach odnośnie do innych ale chamstwa z człowieka nie wyrwiesz, przykro mi że zostałeś tak wychowany ale dalej nie rozumiecie że nikt niczego nie zabiera daje lepsze co by było można zrobić już widzę jak na starcie robicie mityczny wyborny więc dalej nie widzę problemu a w kole to surowe powsadzalem co by le…

Quote from Motocykl101010: “tylko hejty i hejty jak się napisze swoje zdanie, widzisz koleszko pustki to może ty masz w głowie sądząc po twoich wypowiedziach odnośnie do innych ale chamstwa z człowieka nie wyrwiesz, przykro mi że zostałeś tak wychowany ale dalej nie rozumiecie że nikt niczego nie zabiera daje lepsze co by było można zrobić już widzę jak na starcie robicie mityczny wyborny więc dalej nie widzę problemu a w kole to surowe powsadzalem co by lepsze były ” Z twojego toku myslenia wyc…

Quote from ZostawSmoka--Dudu!: “Quote from Miusiu: “@Art. alchemie zostawcie w spokoju , zamiast tego zrobcie nowy item który będzie dawal ten bon lub zrobcie nowy kamien w alchemii który będzie miał w bonach wbic te bony. Odlamki i alchemia niech dalej będzie możliwość przekładania przez handel depo i tobołek. Co do zywiolow jak już możecie obnizyc o troszkę je , bo teraz przy waszym nastawieniu jak zauwazylem wp tylko ustoi w zaklętym ale za to szaman i ninja mogą zapomnieć o expieniu w zaklęt…

@Art. alchemie zostawcie w spokoju , zamiast tego zrobcie nowy item który będzie dawal ten bon lub zrobcie nowy kamien w alchemii który będzie miał w bonach wbic te bony. Odlamki i alchemia niech dalej będzie możliwość przekładania przez handel depo i tobołek. Co do zywiolow jak już możecie obnizyc o troszkę je , bo teraz przy waszym nastawieniu jak zauwazylem wp tylko ustoi w zaklętym ale za to szaman i ninja mogą zapomnieć o expieniu w zaklętym bo padaja jak muchy .

A co maja powiedzieć Ci którzy kupili nie dawano alchemie wybrona perf? Sam rubin kosztuje 300 w+

Quote from WujekDiumar: “czemu ? Proste dodali zywioly strzal w is na zmianki Dodali kiedys alchemie znam przyklady ludzi którzy mieli znakomite wyborne kamyki jak przecietny janusz sie cieszył z matowego pol perfa. Dodadza nowa alchemie i kolko z corami co 2tyg w is jak te zmiany wejda w takiej postaci na serwery to osobiscie game over juz o 2x za duzo sie dalem wydymac xd 3raz sie nie dam ” Nie tylko ty zakończysz ale większość osob;p

Quote from QciapkaMojaPanna: “Bedzie dość ciekawie w tym lesie Powrót eq na magie i przeproszenie Qilinów do expa sie zapowiada xd ” To ja nie wiem po co wogole cos wprowadzają jak później i tak to psuja . Jest wiele bledow do naprawienia i za to się nie wezma bo po co . Zgloszenia graczy o bledach na bok tylko żeby Hajs się liczyl w portfelach bo widać hajs jest na 1 miejscu w GF. Zglaszalismy wile razy bledy z autolowami czy z czyms innym ale coz dalej widać ich postep jest taki sam wola wprow…

Quote from Konradeek: “@WujekDiumar pierwszy raz przyznam ci rację, wydało się strasznie dużo won/zmianek, a teraz co? GF dopiero się opamiętał? Ja jestem za tym by Jotun bił tyle co kiedyś, bo za dużo imitacji bez EQ na niego chodzi, albo razador teraz nie jest "wyczynem", przywykło się do tych zmian, a teraz znowu powrót do starych śmieci?? ” Jotun może bic jak bije . Ale niech zrobia porządek z solowaniem meley bo zarabia się za dużo jak się bije we 2 osoby ta meleyke

Quote from Yoovive: “Jeśli chodzi o katakumby to robiłam dziś mały test i na becie leci o połowę (jak nie więcej) mniej yang niż na PL-u :p ” Autolowy chodza wgl tam?

@Lexio ale po co oni maja się przejmować ludzmi co robili alchemie latami. Nie maja po co. Oni wola lepiej wprowadzić jakiś syf i potem żeby ludzie wydawali dla nich zlotowki bo im się hajs w kieszeniach już nie zgadza .

Quote from Dosarphic: “Ale albo ja źle zrozumiałem, albo 90% ludzi narzekających nie załapała. Ilu z was (robiących i klikających alchemię na poziomie znakomitym/wybornym) ma w swoich ekwipunkach wyborne legendy do mixu, z którymi na dzień dzisiejszy nie idzie nic zrobić? Pewnie sporo i z tego co ja zrozumiałem wystarczy taki wyborny połączyć uwaga z matowym by mieć szansę na mityczny. Tak wiem, jeśli dobrze to zrozumiałem to nadal jest to kosztowny biznes, ale przecież bycie lepszym kosztuje, t…

Quote from Extaza: “Brak przekładania odłamków przez dozo/handel = masowe kończenie gry. I pewnie nie jestem jedyny, która tak uważa i który rozważy tą kwestię odnośnie swojej egzystencji w metku. Także Art, pierwsze opinię na ten temat możesz przesłać do tej żałosnej firmy,która kolejny raz udowadnia,że nie ma w ogóle pojęcia o tej grze. Jakby zarządzali grą, w która nawet ani razu nie grali. ” Liczy się wpływ do portfela Nowa wyborna alchemie bys robil pol roku jak nie wydajesz na IS

Quote from Rafcio33: “Kurcze zamiast coś myśleć zęby ludziska z M1 dupska swoje ruszyli to robią wszystko żeby im się odechciało na Metina wchodzić.Ciekawa perspektywa w ich wykonaniu. [ciach] grac znów kilka lat zeby tylko mistyczna wyborna alchemie zrobić.No chyba ze ART będzie mi odłamki dropil i zobaczy co to za dziadostwo. ” odechcialo by mu się po 10 min dropienia . Ile trza odlamkow wydropic żeby zrobić 1 znakomity perf a co tu 6 wybornych kamyczkow . Dla mnie niech wprowadza jakiś item c…

Trza powiedzieć jasno i wyraźnie ze z alchemia maja nic nie robic i tyle . Ten kto robil/dropil odłamki wie ile to czasu zajmuje a nie ich widzimisię ze zrobia nowa alchemie to dobry pomysl .Zapewnie większość z was tak samo jak ja uważam ze alchemie powinni zostawić w spokoju a zajac się bledami bugami które widnieją od kilku lat nbp: zacinanie autolowow czy innych . Ale coz po co się tym zajac jak można kilka lat robienia całego kola alchemii wywalić w bloto . Miala być fuzja i nie ma jej i ja…

Quote from Dosarphic: “Quote from Miusiu: “Wystarczylo dodac nowy przedmiot . Jest na niego miejsce obok kolka alchemii w plecaku , naprzeciwko talizmana i tam dodac ten przedmiot z tym bonem ” Nie mówię, że to dobra lub zła zmiana, bo jeszcze nie testowałem, ale nikt nie będzie patrzył na Ciebie, co Ty skończyłeś lub co masz, patrzą na ogół, a prawda jest taka, że większy % graczy na całym globalu lata w max bez skazy. ” Jak nie umieja wyżej alchemii zrobić to moja wina? Nie powiem sam robilem …