Search Results

Search results 21-40 of 187.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

CanabisheR - - Samos

to ze jestes pierwszym frajerem na samosie wiadomo nie od dzis

• taa na wszystko wytłumaczenie znajdziecie żeby nie wyszło ze obiecanki cacanki obiecali fuzje, zmniejszyli ilośc kanałow <XD>

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

CanabisheR - - Etolin

też jestem ciekawy co wyszło z tym banem bo nagle ucichło ma perma czy unban? ps. pytam z ciekawości nie jakiejś wrogości czy tam by wyśmiać

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

CanabisheR - - Diumar

może mają ją wspólnie? może hajs wysyłał drugi właściciel? snujesz znów teorie jakieś z dupki

CanabisheR - - Diumar

Quote from Django: “Quote from Sedrig: “jest tylko jedna ROZSĄDNA opcja ” Jaka ? ” skończyć grę

CanabisheR - - Diumar

Quote from Kr8g: “Elo, elo 3 2 0 od jutra zawitam na serwer i przybyłem się przywitać. Mam nadzieję, że tu się będzie coś działo, bo na Tortudze wieje członkiem. ” no to siema z tym dzianiem sie różnie może być zależy w jakie królestwo się wkręcisz i gildię

• ja nie wiem o co się kłócicie żeby ksuć komuś w v2/v3 nie trzeba mieć wcale dobrego eq ani postaci, przecież ten co broni/odbija spota nim nie dropi, zbijasz mu dropa/moby jak lura i ma podropione xD

• Quote from OSTRZE: “Najlepszym kompromisem jest wprowadzenie jakiegoś spota dla 100+ gdzie drop blasków będzie porównywalny do v3. Obszarowo coś jak lemury, co by za łatwo nie było. Ciekawe czy taki 120 odganiający dropa w v3 równie skutecznie odgoniłby innego 120. ” wtedy może było by o co się bić , metin by ożył i było co robić nie tak jak tera

CanabisheR - - Diumar

no pewnie, wroga wrogiej gildii gdy jeden pada drugi wygrywa, mają na koniec podziękować sobie za zabawę i podać dłoń uwierz że to "wyzywanie" bardziej denerwuje od padania i to motywuje do gry oraz robienia eq/ładowania hajsu no ale ok żyjmy wszyscy w symbiozie ps. jest też różnica między przepychankami słownymi i denerwowaniem siebie nawzajem a typowym wyzywaniem

CanabisheR - - Diumar

Quote from Zabulus: “Za chwile to Ty mozesz trafic na lepszego przeciwnika i on tak samo moze Ciebie potraktowac.. ” nic tak nie motywuje do gry właśnie jak takie potraktowanie, bo samo padanie od lepszego to słaba motywacja xD ale co 50 levele mogą wiedzieć, widzieli dymy pod dt jak jechali "robić kowala" i będą przez 10 lat opisywać tą przygodę xD

CanabisheR - - Diumar

Quote from JedrzejzAgronasa: “Co do Twojej koleżanki, to ukończyła conajwyzej ognisko muzyczne. ” hahahah to Ci się udało skisłem niemiłosiernie xDD

CanabisheR - - Diumar

Quote from Nathiel: “Czy naprawdę nie macie ciekawych tematów do poruszenia bez obrażania, atakowania i prowokowania? ” odpowiem stanowczo i zdecydowanie na to pytanie: NIE! to nie klub myszki miki że każdy ma się szanować i podawać sobie dłoń xD

• no pewnie, wkladasz szarfe 20% z feniksa+9 i 11% pali tracisz obie, to na bank zamierzone pomyśl zanim coś napiszesz

CanabisheR - - Diumar

haha Ares i Rataj kumple tsowi za pan brat ziomeczki czego się tu idzie dowiedzieć

CanabisheR - - Diumar

gra wymagała isa i z dnia na dzień wymaga coraz bardziej jak chcesz się pobić na diumar to powodzenia życzę XD ps. jakby Sheydas był bmem to jinno by miało kappe, ale ta gra wyłania jedną klasę jako pro [pierw szaman teraz bm] by inwestycje i zyski były na poziomie

• Quote from Lexio: “91f82768d4b28.png Wybaczcie, ze sie wcinam, ale nie moge w to uwierzyc *.* ” zrób obczajke jak to się spisuje (czy odp lud to faktycznie nie pomyłka gdy magii wbudowanej nie ma ) i opisz jak możesz oczywiście gz

CanabisheR - - Samos

jakiś urojony zakład ty to masz nieźle xD a co do gardy to się chłopak rozczulił nad pewną sprawą , był po alko i coś pękło życie dobrze że się z tobą nie zadawał ha , tfuu =]] bo byłeś skłonny mu wylizać jak kupił nowego wilka by szedł do planu to pisałeś nawet jak ja byłem na jego koncie xD

CanabisheR - - Samos

nom nikogo pernamently nie ucieszył by mnie tak jak właśnie gruziński

CanabisheR - - Diumar

no witam witam

• przywrocili absy spoko, starzy z pro bonami niech wala po 15k SZ na sm w kolo losu by przedluzyc na miesiac xD o ile im wejdzie] a nowym sie nie oplaca tasowac bo tycvh wizerunkow jest teraz ma 50 na servie (pewne info) love @Wiwnana ;]]]]]] EDDIT OCZYSCIE SĄ TEŻ MAPY DO GRANIA, BO KAZDAMAPA JEST TWORZONA PRZEZ TECHNIKOW I GRAFIKOW I INSTUARZY NA TEN SDERV NIE PRIVY WIECC MALPA Z METKAMI 120 SPOKO OPCJA JAK FUN4MT JAK MAPY COS JAKOS LEMURY TYLKO WWYZSZY POZIOM TEN W NAWIASIE WIEC LEPSZ Y DROP BL…