Search Results

Search results 1-13 of 13.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• może i masz rację jednak jak otwierasz inne szkaty lub coś w ten deseń zawsze masz info o yang:) to oczywiście pierdoła tak tylko byłem ciekawy:)

• Wam też zdarzają się czasem "puste" róże i czekolady? otwierałem już kilka takich że otwierasz a tu nic nawet poty żadnej info na czat:D bug czy celowe?

• fajnie..grasz tyle lat a jakiś janusz z 1lvl zajmuje Ci nick-.- w dodatku na dwóch głównych postkach-.- mogli to jakoś ogarnąć żeby niższy lvl musiał zmieniać..

• dlaczego po fuzji na głównym koncie muszę zmienić nick dwóch głównych postaci bo postać o takim nicku istnieje a w rankingu wpisując swoje stare nicki wyświetla się że postać o takim nicku nie istnieje?-.-

• Likan 54lvl tylko pod pvp

16wersow - - Archiwum

Witam wszystkich,jeżeli nie ten dział to przepraszam,chciałem zasięgnąć opinii doświadczonych wilkołaków jak dobrać skille pod wyłącznie pvp u likana do max 54 lvl? purpura >dech > rozedrzeć? czy jednak inne zestawienie sprawdzi się lepiej?dodam że purpura P resztę zamierzam wbijać, eq 5b z intem typowo pod pvp już zebrane.Będę wdzięczny za poradę,pozdrawiam.

• EXP

16wersow - - Archiwum

w v3 jeżeli masz ogarnięte w miarę eq +nno + pele dużo szybciej wbijesz lvl niż w v2 liczy się ilość mobów a w v3 masz ich więcej + szybki resp dante podał Ci najlepsze spoty które sam polecam bo warto. Idź spróbuj a sam się przekonasz, tyle w temacie.

• EXP

16wersow - - Archiwum

Jak kolega up, również polecam v3 z takim %exp + pele będzie Ci się przyjemnie expić:)powodzenia

• zakładaj łzy +9 z przetopami i perłowy nasior od +6 w górę również z przetopami, potem zmieniaj na ebo i nasior z łez, do tego skołuj sobie fmsa śr. około 35 z 8/12 inta do tego dodatkowo tarcza 12int wtedy poczujesz moc:)i tak jak napisał iFlaming nie zbieraj w zbroi i bizu % do pż bo jak dobijesz ostrze do P nawet tego nie poczujesz:)w eq zbieraj dużo kryta/ szycia + omdlenie,do tego rogowy +7/8/9 (mile widziane trucie) , ładne fenki +9, w zbroi obowiązkowo 30/50 ataku,buff w okolicach 40% do …

• Pierścienie doświadczenia

16wersow - - Archiwum

Mnoży mnoży up ma rację dzięki za poprawienie:-) w każdym bądź razie ogarnięci wiedzą jak to działa:-)dobranoc all.

• Pierścienie doświadczenia

16wersow - - Archiwum

pd ze szkat/lasu na 1h+pd z żelaznego pudełka/ebo szkat na 3h (łączął się z tym na 1h) + pd z is (nie zajmuje miejsca w eq) łącznie 150% expa do tego ks lidera na założycielu grupy np bufie +30% masz 180% + jeszcze inne spsoby ale to obczaj to sam...

• Brawo dla polskiego teamu,dobra robota!

• Mam ten sam problem co kolega up, wcześniej wydropić wierzcha?pfff pestka...teraz?? oj nie lada wyzwanie od trzech tygodni dzień w dzień próbuje wydropić wierzcha,dropione dosłownie wszędzie od m1 po red las i na odwrót...wydropionych łącznie??? ZERO...przeypadek?nie sądzę....

• Forfa bardzo dobrze pisze polać mu!:-) prawda jest taka że jest grzebanie w dropie i chwyty na zarobek pieniężny by ludzie kupowali w IS a mieli ciężej zdobyć coś w grze... 7 piętro DT? kiedyś nazywane żartobliwie "magicznym" teraz? tarz prawie nikt tam nie chodzi bo się poprostu nie opłaca... po wczorajszej konserwacji? drop po całej nocy delikatnie mówiąc... slaby? odkąd gram a jest tego parę lat nigdy tak nie miałem że po całej nocy w red lesie wynieść tylko same....hmm potki??? (2x drop oczy…