Search Results

Search results 1-18 of 18.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from mutuaL: “iFlaming napisał(a): Niech naprawią Rękawicę Złodzieja... pewnie też działa tylko ta z IS ... Dzisiaj na Tortudze było ZUO dla Jinno i po około 10 Metinach 85/90 dałem sobie z nimi spokój, bo jedyne co leciało to poty i śmieci do handlary :). Baaardzo widoczne 'działanie' rękawiczki ;(” Co do rękawicy złodzieja z map od 90 lvl to działają bez zarzutu. W m2 testowo 35lvl zbite 20 metków( zazdrości,ciemności) z rękawicą i full drop z każdego metka KU KD poty złom, natomiast bez…

• Witam.Na wstępie swojej wypowiedzi chcę napisać że ONO padało na wierzchowcach których pieczęcie były zakładane w okno założonego ekwipunku np. biały lew. Jednak nikt tego nie odczuł bo mało ludzi expiło na tych wierzchowcach. Jednak padające ONO jest skutkiem że pieczęć wierzchowca ze świadectwa zakłada się w okno założonego ekwipunku jak dotychczas niektóre pieczęcie typu biały lew. Ludzie którzy wprowadzją zmiany to niestety programiści którzy nie mają większego pojęcia o grze i jak gracz nie…

• Ceny obecne yangów w ISie są kosmiczne i gracz który będzie chciał zaopatrzeć się w yangi nie kupi ich w ISie a pójdzie na allegro lub do innego źródła. Podam prosty przelicznik jednych z najdroższych itemów który można kupić w IS i sprzedać za yangi,są to kupony na SM. Podczas promocji czasowej w IS gdy jest możliwy zakup kuponów na SM kupon na 100sm za 105sm na sklepie w grze podczas eventu można kupić od 200kk(okazyjnie) do 270kk,po evencie max.do 350kk jak ktoś bardziej zdesperowany,ale cena…

• Quote from ZOMBIESS: “Jeżeli nie popieramy hurtowników to taki 30 lvl z wykonanymi badaniami biologa może zasłużyć max na 1 walentynkową szkatułkę. Dopiero wyższy lvl i kolejne wykonane badania biologa powinny zezwalać na proporcjonalnie większą ilość walentynkowych szkat do zdobycia.” To było by nawet dobre rozwiązanie, kolejne misje biologa by zwiększały ilość szkat do odebrania. Tylko co i jak będzie to zobaczymy już za rok,jakim eventem uraczy nas GF

• Quote from Alguien: “Cytat za "shivana" Misja dostepna od 30lvl nie koniecznie z oddanym biologiem (mało kto ma mniejszy lvl a wbicie 30 to kwestia paru godzin). Wydaje mi się że podobny model eventu walentynkowego by zadowolił sporą ilość graczy,nie było by takiego chamstwa na evencie,ksucia itp. Każdy by miał równe szanse na zdobycie szkat,a nie było by expienia wielu dodatkowych postaci ...czyli nadal najlepiej by się wychodziło na robieniu 100 kont 30 lvl? ...nie byłoby ekspienia postaci? wi…

• Chcę przedstawić pomysł na nowe Walentynki 2015,rok czasu to dla GF niewiele więc może warto już podobny projekt powoli przygotowywać. 1.Misje Walentynkową można aktywować u któregoś NPC 2.Do wydropienia mamy np.10 złotych serduszek (którymi nie można handlować nie można przekazywać i nie można przekładac przez magazyn) 3.Po wydropieniu zlotych serduszek idziemy do NPC i oddajemy je,a w zamian dostajemy szkatę Walentynkową. 4.Misje Walentynkową można powtórzyć np.10 razy,a szkate można odebrać c…

• Chcę się podzielić swoimi wrażeniami co do tego eventu między innymi po przeczytaniu wpisów graczy.Dziś rano administrator gry napisał że drop został zwiększony od północy 14 lutego,tylko jaki musiał być niski że po zwiększeniu jest nadal bardzo niski,ale trochę ludzi dropnęło symboliczne szkaty i to było w tym roku prawdopodobnie zamierzenie GF. Jednak odkąd pamiętam,event Walentynkowy był jednym z najbardziej wyczekiwanych eventów w tej grze. Przebijał Wielkanoc czy Boże Narodzenie.Mimo lecący…

• Quote from Art: “Proszę podać nazwę postaci i serwer - to zerknę jak ta gra i próby zdobycia szkaty wyglądały. Bo patrząc na Twoje postacie na Diumarze, niewiele widzę. EDIT: Na jednej ze swoich postaci ubiłaś Lorda Małp 83 razy i skrzynia wypadła raz ok 2 rano wczoraj...” Quote from Art: “Quoted from "shivana" Stwierdzam aby fakt całonocnej gry od 23 do prawie 6 rano,a nie gram w tą grę od wczoraj a kilka lat,więc ze mną nie podyskutujesz i nie przekonasz mnie do swoich racji,bo nie tylko ja a …

• Quote from Art: “Prosiłbym, abyś nie podgrzewał dyskusji takimi zaczepkami słownymi.” Stwierdzam aby fakt całonocnej gry od 23 do prawie 6 rano,a nie gram w tą grę od wczoraj a kilka lat,więc ze mną nie podyskutujesz i nie przekonasz mnie do swoich racji,bo nie tylko ja a 99% wypowiedzi na temat nocnego dropu jest taka że nikomu nic nie dropnęło a jak dropnęła to może 1 czy dwie szkaty. W dodatku na rękawicy złodzieja prawie każdy bił,więc proszę o bardziej poważne podejście do tematu bo Jestes …

• Drogi administratorze Arcie,nie rób z nas idiotów,bo przez całą noc nic mi nie dropnęło na rękawicy złodzieja,a poleciały 3 kamole,szkat 0,więc takie pisanie że drop zwiększony dwukrotnie od północy to możesz pisać niekumatym graczom co nie grali w nocy,a nie tym co całą noc spędzili na metku. Na 100 bossów i 50 metków trzeba mieć łut szczęścia na rękawicy złodzieja nawet gdy drop był niech będzie 10%?? Nie tylko mi nic nie poleciało,a większości graczom,max 1 szkata. Przynajmniej mógłbyś mieć w…