Search Results

Search results 1-20 of 32.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Odwrotna transmutacja !!!!!

5Pack - - Archiwum

Mógłbyś się pochwalić ss z owocem Twej pracy?

• Księżycowe kostiumy

5Pack - - Archiwum

Czy Księżycowe kostiumy będą jeszcze dostępne w najbliższym czasie? Było można je kupić tylko do 14.30. Po resecie zniknęły z IS'a.

• Usunięcie postaci

5Pack - - Archiwum

Zobacz czy na pewno dobrze przepisałeś kod, jak masz me i duże litery to skopiuj sobie w notatnik.

• Zmiana passów do konta przychodzi na e-mail, wiec możesz sam sprawdzić. A co do IP to chyba tylko policja. @Ingolf mam rację? Jeśli nie to popraw mnie

• Bashido ze skokami co5lv o 0,3 nie bedzie mał 12%berka,, mam dobrze rozumieć ?

• błąd torrent

5Pack - - Archiwum

Do zamknięcia

• błąd torrent

5Pack - - Archiwum

Problem został rozwiązany. Udostępniłem internet z telofonu z maxymalnym transferem. Po czy udostepniłem na laptopa. Wszysttko wina mobilnego internetu z play.

• błąd torrent

5Pack - - Archiwum

Pierwsze to zrobiłem. Dodałem do wyjątków. Wyłaczyłem i usunąłem ostatnie aktualizzacje systemu. przeskanowałem cclinerem kompa. Zainstalowałem na inną patryce. Próbowałem odpalić z pendrivera. Nawet z neta z udostępnionego telefonu próbowałem. i cały czas te sam błąd

• błąd torrent

5Pack - - Archiwum

Play mobilny 4g lte, jednak dziś 2 clienty się wąłczyly po 10-tej reinstalacji(zrobiłeem nową patrycje), lecz następny już nie. Normalnie po 8 moge odpalic. Błąd 12029. Masz może windowsa 10? i robiłeś wczoraj aktualizację?

• 55lv a drop jadów królowej pająków

5Pack - - Archiwum

Własnie ja chce tego lv na stałe w v3 zostawić

• błąd torrent

5Pack - - Archiwum

Cześć, od wczoraj mam problem z metinem.. Nie mogę uruchomić gry gdyż wyskakuje mi 'Błąd podczas aktualizacji torrent" Poniżej Nie można otworzyć żądania pobrania (URL bla bla bla) Dodam że przeinstalowałem z 10 razy i nadal nic, stoi w tym samym miejscu. Patchuje sie do 50% i wyrzuca. Jakieś porady? Nie jest to wina internetu ponieważ aktualizacje wszystko inne.

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

5Pack - - Wetar

Gdzie tam, ostatnio google w m1 widziałem.

• Item Shop - dyskusja

5Pack - - Porozmawiajmy o Metin2

@Ascoran może wspomnij komu trzeba o jakieś skrzynie szczeniaka w is, przepustki też by się przydały. Moderator Bayek:Przeniosłem do odpowiedniego tematu

5Pack - - Archiwum

Pisałem w tej sprawie na support, niby wszystko jest w porządku.

5Pack - - Archiwum

dzisiaj juz z 50 i nadal nic.

• Tambola

5Pack - - Archiwum

Nie wiadomo. możliwe że świąteczna edycja, wieć w grudniu prawdopodobnie

5Pack - - Archiwum

na 112lv dropi mi normalnie czasami na 4ch poleci 3szt, lecz na 55lv. Jest taka możliwość żeby misja się zbugowała?

• kim grac

5Pack - - Archiwum

Na start polecam Ci sure wp, bardzo przyjemnie się zarabia, expi. Jedyny wydatek to ostrze do G/P dobić. Z miernym eq wszędzie sobie dobrze radzi. A co do mentala na start to słaby pomysł, wolny, ciężko metiny się nim bije, co z tego że tanie ku.

5Pack - - Archiwum

Ostatnio chciałem wybrać się na baronową 55lv, lecz za żadne skarby nie mogę dropnąć jadu, zbiłem z 20 królówek i nic, misja jest od 50lv więc wszystko powinno lecieć. Może ja mam takiego pecha. Wszystko miałem przeklikane, byłem u kapitana potem u Uriel, i na koncu v3. Prosze o jakąś rade.

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

5Pack - - Wetar

Quote from Stach007Wetar: “Widzę po raz kolejny ktoś mnie obraża więc jak chcecie mieć poraz kolejny mnie na głowie, to proszę bardzo właśnie przebudziliście starego nie dobrego Stacha. Czekam na wasz płacz. Ps. Ja gram sam a to oznacza ,że trochę gildii popłacze teraz. ” Ja do Ciebie nic nie miałem, dopóki nie zacząłeś w lesie.